DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161865 poruka u 7330 tema- 7053 članova - Poslednji član: Nikita

Септембар 24, 2021, 05:04:03
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristŠale vicevi (Urednik: swift)Priče lovačke i one druge
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Priče lovačke i one druge  (Pročitano 11752 puta)
pescarac
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« poslato: Септембар 23, 2009, 10:06:18 »

Otvorih ovu temu, jer nisam video da postoji u okviru drugih.
Nisam mislio na priče iz lova, već na one oko lova.
Evo da ja ispričam jednu

Pre neko veče odlučih da posle silnih čitanja postova na forumu, odem u lov. Vuče me, razmišljam koji je datum, ne mogu da se setim, ni koji je dan takodje. U tom razmišljanu dolazim do ormara sa oružjem i razmišljam šta da uzmem. Znam da nema visokog lova, pa se odlučujem za sačmaricu. Šta da lovim?
mogao bih neku lisicu, ili jazavca, mogao bi pasti i neki zeka, pobogu ko mi šta može pa ja sam predsednik. Odlazim, šetam, duvam u vabilicu, gledam po detelinama ima li neki zeka, nema ni jednog od onih silnih jazavaca, nisu ih valjda sve pogazili automobili. Reših da pucam na bilo šta pa makar i u neku lasicu, ali taj dan ništa.
Razočaran sam, odigrao bih partiju kanaste, ali nemam s kim, polako se vraćam kući. Ovo je jedan od onih dana kad mi ništa ne ide od ruke.
Na putu kući vidim kafanu, jednu od onih u koje svraćaju samo namernici, ali otkud ona ovde, nikad je nije bilo.
Ona stoji na sredinu puta, ne možeđ ni levo ni desno, moraš ući, ulazim unutra i na moje iznenadjenje vidim ekipu koja se tu sklanja kao što se sklanjaju od nevremena.
Čudim se što ih sve vidim na okupu, čudim se što igraju kanastu, pitam ih šta tu rade, a odgovor koji dobijam čudan. Kažu mi sklonili se od ekipe sa lorista, pre svega od
Rajka, Krauca, Dejana032, Duletajagda, a i još po nekih. Htedoh da odigram s njima jednu partiju kanaste, ali.....
Na kraju ih zamolih da ih slikam i da dam slike ovim kolegama sa foruma od kojih su se sklonili. Pristali su na to pa ovu sliku dostavljam svim kolegama sa foruma

Sačuvana
Đomla
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Септембар 23, 2009, 10:49:34 »

Оцјена: чиста петица за оригиналност!!!  lol
Sačuvana

Tata i ja bi ovo radio !!
I tata bi sine !!!
gardista
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Септембар 24, 2009, 07:30:13 »

ha ha, originalna i prica i ideja...
svaka cast...
Sačuvana

cev je shipka kroz koju je provucena rupa...

www.adio.rs
dr.mita
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Mislimmmm, nisam ginekolog ali mogu pogledati!

« Odgovor #3 poslato: Септембар 24, 2009, 07:37:04 »

Svaka cas' matori!! Jedino mi ta kanasta nesto ne lezi...logicnije je da igraju tablanetu  drinks
Sačuvana

ISTERUJEM ZLO,
UTERUJEM DOBRO!
NAJBOLJI NA FORUMU U 2013.PO OCENI ČLANOVA
acalovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Септембар 24, 2009, 07:39:30 »

Blazo svaka cast! hi hi hi
Sačuvana
Jäger und Jagd
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Jagd ist kein Hobby, Jagd ist Leidenschaft!

« Odgovor #5 poslato: Септембар 24, 2009, 08:35:53 »

Prva nedelja lova na zeca.
Cetiri zeca sede u kolibi i cepaju tablice. Petog najmladjeg postavili za strazara.
Posle nekoliko delenja najmladji utrci u kolibu i rece Lovci na vidiku not_i.
Najstariji zec ustade i rece malom, daj majke ti pogledaj i vidi ako mozes koji su???
Mali pogleda i rece - Pera,Mika i Djoka. Na to ce stari, ej nema problema daj podeli jos jedno delenje Wink.
Sačuvana

I*A*A*M*M
Gaga Lovac

Pisi i Citaj Istinu.
Lazes Druge, Lazes i Sebe.
acalovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Децембар 29, 2009, 01:42:17 »

http://www.youtube.com/watch?v=0tbSuGINWic
Sačuvana
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Nije se rodio ko je svima ugodio.

« Odgovor #7 poslato: Март 01, 2010, 02:29:14 »

good good good good good
Sačuvana

gile
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Март 27, 2010, 09:31:57 »

good good good good good

Marline evo jedna za tebe prica...Posto si me dosta nasmejao onim slikama  good

Lov na divlju svinju.Sreo sam se sa kolegom NENADOM u lovu koga dugo nisam video.Posto je cuo da sam prosle nedelje odstrelio vepra oko 200kg zamolio me da mu ispricam kako se to desilo. i ja pocnem:
Pa bio sam tu na ovom bas prelazu,i do pola 9 nigde nista. Kad spazim ide vepar rebrinom i spusta se dubodolinom,nalazi se bocno od mene na jedno 50 m.Sam bez kerova. Nanisanim ja ,povezem BBBBBAAAAOOOO on zastade BBBBAAAOOOO drugi on poce da giga.Posto su moji vec bili zalozili vatru i nisu mi verovali kad sam im javio,nastavim ja za njim.Nadjem krv i polako za njim. Predjem jedno brdo,kad pored jedno trnje vidim tog vepra gde lezi.Neprimetno mu prilazim ,ali on me oseti i poce preko brda da bezi ali se namesti ko KEC na DESETKU.Opalim mu ja jedan u plecku,samo se okrenu i tu i ostade.Pridjem ja pogledam ALOSIJA,sav srecan javim mojima,da sam ga nasao i odstrelio. Uhvatim ga ja za zadnje noge,da ga pomerim.....
(I u tom trenutku dok sam pricao kolegi NENADU zazvonio mi mob.javim se ja tu neki ortak,za neke picke mi prica,kako se proveo....bla bla bla )Zavrsim ja razgovor i onako zbunjen ,ne znam gde sam stao pitam Nenada,a on ce mi kaze: DO NOGE,KAD SI IH DIGO. I ja se setim pa nastavim... AAAA daaaaaaa pa nista Digo joj ja noge,pa kad sam uzeo da ***em...nije mogla da sedi posle jedno 2 sata.... yahoo hi lol lol lol
Sačuvana
Nesonix
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Март 28, 2010, 07:10:14 »

lol lol lol lol lol lol Gile ili o pickamam ili o lovu na d.s.... lepo lepo kolega, samo nastavi da dizes noge.......... download

Pozdrav  beach
Sačuvana
kucajac
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Април 28, 2010, 07:00:00 »

laugh yahoo shout yahoo shout yahoo laugh
Sačuvana
Nforce
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LD "Stara Pazova"

WWW E-mail
« Odgovor #11 poslato: Април 28, 2010, 07:38:16 »

lol lol
Sačuvana

marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Nije se rodio ko je svima ugodio.

« Odgovor #12 poslato: Април 28, 2010, 09:55:13 »

Lov na divlju svinju.Sreo sam se sa kolegom NENADOM u lovu koga dugo nisam video.Posto je cuo da sam prosle nedelje odstrelio vepra oko 200kg zamolio me da mu ispricam kako se to desilo. i ja pocnem:
Pa bio sam tu na ovom bas prelazu,i do pola 9 nigde nista. Kad spazim ide vepar rebrinom i spusta se dubodolinom,nalazi se bocno od mene na jedno 50 m.Sam bez kerova. Nanisanim ja ,povezem BBBBBAAAAOOOO on zastade BBBBAAAOOOO drugi on poce da giga.Posto su moji vec bili zalozili vatru i nisu mi verovali kad sam im javio,nastavim ja za njim.Nadjem krv i polako za njim. Predjem jedno brdo,kad pored jedno trnje vidim tog vepra gde lezi.Neprimetno mu prilazim ,ali on me oseti i poce preko brda da bezi ali se namesti ko KEC na DESETKU.Opalim mu ja jedan u plecku,samo se okrenu i tu i ostade.Pridjem ja pogledam ALOSIJA,sav srecan javim mojima,da sam ga nasao i odstrelio. Uhvatim ga ja za zadnje noge,da ga pomerim.....
(I u tom trenutku dok sam pricao kolegi NENADU zazvonio mi mob.javim se ja tu neki ortak,za neke picke mi prica,kako se proveo....bla bla bla )Zavrsim ja razgovor i onako zbunjen ,ne znam gde sam stao pitam Nenada,a on ce mi kaze: DO NOGE,KAD SI IH DIGO. I ja se setim pa nastavim... AAAA daaaaaaa pa nista Digo joj ja noge,pa kad sam uzeo da ***em...nije mogla da sedi posle jedno 2 sata.... yahoo hi lol lol lol

spiteful  read   read  rtfm  sarcastic  sarcastic  yahoo  yahoo  hi hi
Sačuvana

skljo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: Мај 07, 2016, 10:55:21 »

hi hi agree agree
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: