DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161880 poruka u 7333 tema- 7065 članova - Poslednji član: OtacMakarije

Децембар 03, 2021, 11:08:33
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: IŽ MP-155  (Pročitano 118667 puta)
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Nije se rodio ko je svima ugodio.

« Odgovor #135 poslato: Јануар 02, 2014, 11:30:35 »

Interesuju me nisani koji se mogu postaviti na Bajkal 155?
 Hvala unapred!!! biggrin

Dobar dan i tebi i srećna ti nova godina.Pre nego što počneš da se družiš i pišeš kaži i ti nama nešto o sebi,a za to imaš temu na početnoj stranici foruma koja je predviđenu za to.  hi
Sačuvana

KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #136 poslato: Јануар 02, 2014, 08:31:37 »

Pozdrav svim lovcima...
Vrlo vjerovatno cu kupiti ovu pusku pa me zanima da li ima kakvih novih iskustava?
Sačuvana
DejanG
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #137 poslato: Јануар 29, 2014, 08:57:20 »

Imam MP-155 i mogu reći da je odlična, lagana i trenutno pucam municiju 12/76. Lako se rasklapa i čisti...sačmom 8,5mm koje u patronu ima 15 kuglica na 60m pogađa odlično.  drinks
Sačuvana
Bogi
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

произвођач вабилица

WWW E-mail
« Odgovor #138 poslato: Јануар 29, 2014, 10:08:33 »

Imam MP-155 i mogu reći da je odlična, lagana i trenutno pucam municiju 12/76. Lako se rasklapa i čisti...sačmom 8,5mm koje u patronu ima 15 kuglica na 60m pogađa odlično.  drinks

Не рече шта погађа одлично ?
Sačuvana

Код мене можете у свако доба поручити вабилицу за:
ЛИСИЦУ,ПАТКУ,СРНДАЋА,ГУСКУ.....
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #139 poslato: Јануар 29, 2014, 02:19:24 »

Pozdrav svim lovcima...
Vrlo vjerovatno cu kupiti ovu pusku pa me zanima da li ima kakvih novih iskustava?

Kao sto sam i planirao uzeo sam ovu pusku u kalibru 12/76,710 mm cijev,polimer kundak.Za ovo kratko vrijeme sam zadovoljan puskom a nadam se da ce tako i ostati.
Sačuvana
corvus
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #140 poslato: Јануар 29, 2014, 03:04:15 »

Не рече шта погађа одлично ?

Verovatno konzerBu
Sačuvana
DejanG
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #141 poslato: Јануар 30, 2014, 08:08:48 »

Bogi, pogađam metu na 60m a sa sačmom od 7,6mm ili 6,2mm bi mogao i dalje...to je bila proba za lov vuka koji još malo kreće...sa kuglom Brenneke B&P 34g, odstrijeljena dva vepra!
Sačuvana
GoldenDacha
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #142 poslato: Фебруар 11, 2014, 05:26:54 »

Evo me opet nazad na forumu,zbog posla i jos nekih problema nisam bio na 4umu Smiley
Pa sad da pitam ove sto toliko cene americke poluautomate ili italianske a rusa ponizavaju....
U srbiji misle ako plate poluautomat 2000 e da je to vrh...
Ovde u usa ,winchester ili ti bilo koj amerikanac kosta 500-700 dol (400e)
ili npr neki beneli za 900 dol (650e) sto je vrlo priblizna cena sa mp155 koji u usa kosta 690 $.
Tako da nemoj cena da vas zavarava,sto rus moze sa poluautomatima niko ne moze,sto se tice radne puske Smiley
Sačuvana
kole
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #143 poslato: Фебруар 11, 2014, 05:02:32 »

Ne lupetaj ...
Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

https://sr-rs.facebook.com/LovstvoSrbije

« Odgovor #144 poslato: Фебруар 12, 2014, 12:51:37 »

Kolega Zlatni Dačo, kakva je to radna puška, a kakva neradna?  beach
Sačuvana

''Kao ptica koja je bez krila
Srbija bi bez goniča bila''
Miroslaw
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #145 poslato: Фебруар 12, 2014, 01:27:47 »

Kolega Zlatni Dačo, kakva je to radna puška, a kakva neradna?  beach
Radna ti je ona koju stalno nosis u lov, kroz trnje, siprazije i nije ti zao sto je grebes i sto kisne a paradna(neradna) ona sa kojom ides u goste i kurcis se.  Wink
Kolega Kole, onaj ko je video puske koje idu u EU iz Rusije i one koje dolazi u Srbiju sasvim mu je jesno da ovo sto je napisao kolega GoledenDacha ima smisla, realno kod nas dolazi ono sto nije za trzista koja iziskuju kvalitet...
Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #146 poslato: Фебруар 12, 2014, 11:44:47 »

Za mene je svaka puška radna, bilo da je od 100 ili 1100 evra. Pušku kupujem da lovim sa njom i da uživam sa njom u lovu, u njenoj lepoti, a ne da bih se kurčio u gostima.
Kroz trnje bih prošao i sa Baikalom i sa Bennelijem.
A ne bih žrtvovao laganu, kvalitetnu, izbalansiranu, pušku sa odličnom završnom obradom, za jedno prolaženje kroz gusto trnje više. Takođe ne bih teglio neku jeftinu pušku samo da bih mogao da prolazim kroz tnje i da mi kisne. Mada ima nas koji drugačije to shvatamo.  good

Inače u Srbiji ja do sada ne videh nijednu NOVU italijanku ili nemkinju sa krivim cevima, krivom šinom, nedorađena, klasičan poluproizvod kao što je stvar sa NOVIM rusima.
Sačuvana

crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #147 poslato: Фебруар 12, 2014, 02:05:58 »

Od nekih naših ljudi koji žive i love u Austriji i Njemačkojčuo sam da dosta lovaca baš ima obe ove kategorije oružja (radno i paradno), i da su baš ruske puške te radne za kišu blato i slično, a Merkeli, Blazeri i slični za neke reprezentativnije lovove. Uz to završna kontrola kvaliteta proizvode određena je tržištem na koje proizvod ide, pa tako vjerujem da i ruske puške koje idu na zahtjevnija tržišta zapada su boljeg kvaliteta.
Sačuvana
lukadjukic
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

WWW E-mail
« Odgovor #148 poslato: Фебруар 12, 2014, 02:48:20 »

Za mene je svaka puška radna, bilo da je od 100 ili 1100 evra. Pušku kupujem da lovim sa njom i da uživam sa njom u lovu, u njenoj lepoti, a ne da bih se kurčio u gostima.
Kroz trnje bih prošao i sa Baikalom i sa Bennelijem.
A ne bih žrtvovao laganu, kvalitetnu, izbalansiranu, pušku sa odličnom završnom obradom, za jedno prolaženje kroz gusto trnje više. Takođe ne bih teglio neku jeftinu pušku samo da bih mogao da prolazim kroz tnje i da mi kisne. Mada ima nas koji drugačije to shvatamo.  good

Inače u Srbiji ja do sada ne videh nijednu NOVU italijanku ili nemkinju sa krivim cevima, krivom šinom, nedorađena, klasičan poluproizvod kao što je stvar sa NOVIM rusima.

hi
Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #149 poslato: Фебруар 12, 2014, 05:02:05 »

Crni đorđe, puška jednostavno ne sme da izađe iz fabrike kao poluproizvod. Sve što ne valja ne sme da ugleda svetlost dana. Nije to na primer mobilni, pa ako i ima neku grešku, ništa strašno. Zbog propusta na puškama, gube se životi.  drinks

A što se tiče zapadnjaka... Ne znam... Za mene je svaki lov uživanje, bilo da sam u čamcu i po barskom blatu, bilo da sam u šikari i trnju za svinjama, ili da sam na čeki kao gospodin. A to uživanje mi upravo upotpunjuje puška.

Mada svako sa svojim parama radi šta želi..
Sačuvana

Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: