DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161880 poruka u 7333 tema- 7065 članova - Poslednji član: OtacMakarije

Децембар 06, 2021, 03:42:47
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Koju bokericu da kupim do 1000eura...  (Pročitano 5635 puta)
Bokelj
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« poslato: Март 23, 2011, 04:23:56 »

Imam spremnu dozvolu za lovicu. Planirao sam da uzmem Browning B5 25 ali mi je prodavac i gazda prodavnice rekao da ne nabalja vise browninge (sacmarice) posto su imali falingu. Za mene cudno ali kazu istina. Sada ne znam koju da uzmem bokericu.Planiram da uzmem i karabin Browning BAR 30-06 composite i tu nemam nedoumice.  Molim vas da mi pomognete. Unaprijed hvala.
Sačuvana
Miroslaw
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Март 23, 2011, 09:57:35 »

kolega za 1000 e ima dosta izbora ostalo je stvar ukusa. A inace navika kod nasih trgovaca da kada nemaju nesto u prodaji a jos vide mladog lovca sve sto trazis a oni nemaju to ne valja i ima falinku i pri tome su imalo gomilu reklamacija, imao sam slicno iskustvo i jako lepo su me nasmejali. Inace prelistaj forume i videcas da za browning mozes cuti samo reci hvale jer je to fantasticno oruzje. Ako nije tajna gde su ti to dali tako lepe informacije? A mislim da je b25 malo skuplji od 1000 e. Takodje ako hoces iskustva i savete ostalih lovaca moraces malo precinije da definises pitanje npr: kalibar oruzja koje zelis 12, 20 .... sto vise informacije das dobices kvalitetniji odgovor. Pozdrav
Sačuvana
Bokelj
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Март 24, 2011, 12:03:49 »

Hvala na odgovoru i utrosenom vremenu.Planiram da uzmem u kalibru 12/76 izmjenjivi cokovi, ejektori, jedan obarac. Inace za browning su mi rekli u Podgorici. U Crnoj Gori i nema nekog izbora, bukvalno te uslovljavaju da uzmes ono sto oni hoce da ti daju.
Sačuvana
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Март 24, 2011, 12:40:08 »

Browning neces naci za 1000 eura,jedino polovan.A od novih bokerica u kalibru 12/76 mozda bi mogao da nadjes Franchi i sigurno Sabatti,oba su italijanski proizvodjaci.Ili nesto od turskog Huglua iz srednjeg cenovnog ranga.Na kraju mozda nesto polovno od Merkela ili nekog drugo priznatog proizvodjaca uz rizik naravno.
Sačuvana
Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #4 poslato: Март 24, 2011, 12:51:44 »

Koliko poznajem CG tržište samo su dve ozbiljne prodavnice bile... jedna je u Budvi vlasnik Kuljača a druga je ona Idea u Podgorici što se rklamira u Kalibru pošto je tržište malo i zatvoreno ne verujem da ima i neki veliki izbor. Možeš da pitaš da li možeš da uvezeš oružije iz Srbije ali ni ovde nije baš nešto preterano sjajna situlacija Smiley))
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
Bokelj
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Март 24, 2011, 01:01:55 »

Dolaze u obzir samo nove puske ne bih da gatam sa starima.Moguce je da uzmem u Srbiji, ali ima da se namucim sa papirima. Prijave, odjave, porezi dozvole..nemam zivaca za to. Koliko kosta Berettina SV10 Perennia, zna li ko?
Sačuvana
Mike Hammer
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Trust me. I know what I'm doing

« Odgovor #6 poslato: Март 24, 2011, 02:07:34 »

Pozdrav u CG.
Sjajan covek Sakovic drzao je radnju DUPLET u Podgorici.
Mozda je ima i danas. Izbor je bio odlican, cene vise nego korektne.
Sačuvana
darkohunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #7 poslato: Март 24, 2011, 04:32:07 »

Polovan Merkel  hi
Sačuvana

AQILA NON CAPIT MUSCAS!
Bokelj
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Март 25, 2011, 10:40:42 »

Ne nadjoh ni jednu u ovoj napacenoj zemlji. Uzeo sam MP 153. Valjda ce posluziti. Hvala svima na savijetima.
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Март 27, 2011, 05:58:03 »

Polovan Merkel  hi
Upravo si dobio najbolji predlog. za nekih 1000 mozes da je nadjes u odlicnom stanju doduse ne u kalibru 12/76 ali iskreno ne vidim ni razlog sta ce ti taj kalibar sa olovnim merkelom ces se na uzivati, a ako jednog dana odlucis da je prodas milim da neces imati problema
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: