DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161879 poruka u 7332 tema- 7065 članova - Poslednji član: OtacMakarije

Децембар 03, 2021, 02:53:27
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Sacmarice iz Balkan Huntera  (Pročitano 24205 puta)
AcaNik
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #15 poslato: Јул 27, 2010, 10:41:18 »

ја нисам питао за препелице али пошто сутра идем у тај део града могу да свратим и да питам.
а могу и да ти дам број телефона ако желиш hi
Sačuvana

Нема живота пре кафе
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: Јул 27, 2010, 11:00:26 »

Imam broj i zvao sam ih prosle nedelje,nego sam mislio da je "taurus" skorije bio tamo pa da mi da informaciju.Sutra ujutro cu da okrenem par prodavnica i vidim gde je najpovoljnija cena pa cu da odem i pazarim nesto municije za pocetak na prepelicu.A,ti mozes da svratis,nije na odmet,ja bih provodio po ce dan po lovackim prodavnicama. smile
Sačuvana
AcaNik
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Јул 27, 2010, 11:03:29 »

ја сам у петак био али нисам приметио да се нешто променило од пре.
ниси једини који би проводио по цео дан;)
могао би и овде да напишеш шта си сазнао где је најповољније и која муниција good
Sačuvana

Нема живота пре кафе
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Јул 27, 2010, 11:43:05 »

Vec imam neke informacije ali sutra cu definitivno da potvrdim pa cu i da objavim. hi
Sačuvana
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Јул 28, 2010, 02:05:37 »

ја сам у петак био али нисам приметио да се нешто променило од пре.
ниси једини који би проводио по цео дан;)
могао би и овде да напишеш шта си сазнао где је најповољније и која муниција good

Moja saznanja o ponudi i ceni municije za prepelice u beogradskim prodavnicama do kojih sam danas dosao podelicu sa Vama u temi "Municija za lov prepelice" jer smatram da je prikladnija. hi
Sačuvana
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Август 31, 2010, 12:18:22 »

Saznao sam pre neki dan od direktora Balkan Huntera da uvoza polovnih pusaka ove godine nece biti.Za one koji nemaju mnogo novca,a ne zele rusku ili jeftiniju tursku pusku,ponuda ce biti oskudna. hi
Sačuvana
siladji
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Август 31, 2010, 12:31:09 »

Bolje bi bilo balkan hanteru da izmiri svoje dugove prema nekim LU,i Lovotursu jer je duzan i bogu i ocu umesto da se pravi da je veliki uvoznik i uspesno posluja,neznam kako im nije sramota,i kako nije sramota ove drzave da jedan prevarant kao sto je vlasnik iste firme moze i dalje da radi i da posluje,pa cak i da bude uvoznik nekog oruzja,a Sud kao nemoze da nadje nikakvu njegovu imovinu da zapleni..E ljudi moji u takvoj drzavi zivimo,gde uvek najveci prevaranti i olosi imaju glavnu rec...Sram da ih bude...
Sačuvana
AcaNik
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Август 31, 2010, 12:36:04 »

а и прескуп је.
зар они не деле продавницу са рикошетом?
Sačuvana

Нема живота пре кафе
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #23 poslato: Август 31, 2010, 12:49:09 »

Bolje bi bilo balkan hanteru da izmiri svoje dugove prema nekim LU,i Lovotursu jer je duzan i bogu i ocu umesto da se pravi da je veliki uvoznik i uspesno posluja,neznam kako im nije sramota,i kako nije sramota ove drzave da jedan prevarant kao sto je vlasnik iste firme moze i dalje da radi i da posluje,pa cak i da bude uvoznik nekog oruzja,a Sud kao nemoze da nadje nikakvu njegovu imovinu da zapleni..E ljudi moji u takvoj drzavi zivimo,gde uvek najveci prevaranti i olosi imaju glavnu rec...Sram da ih bude...

Siladji,
Lepo ih osinu i prozva.Jel to rekla-kazala ili nesto znas i stojis iza tih tvrdnji.
Ako si siguran u to sto pominjes, daj neki argument. Nije fer nekoga prozvati a nemati verodostojne pokazatelje.
Ne ljuti se, ali kad kazes prevarant, olos...to su teske optuzbe.
Ovaj Forum ima hiljadu i kusur clanova i oni zasluzuju da znaju i da budu informisani dali iza optuzbi stoji realna slika ili su to glasine tipa: "cuo sam da se suska". Ukoliko je 'rekla-kazala- preuzimas odgovornost na sebe.

U krajnjem slucaju, ukoliko ti licno imas lose iskustvo, slobodno stani iza svojih tvrdnji.
To je tvoje pravo. Medjutim, moras ih potkrepiti cinjenicama.
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
siladji
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Август 31, 2010, 02:16:47 »

Naravno da stojim,mada sudski postupak jos traje pa nemogu nikakve detalje da iznosim u javnost..Naravno da nije rekla kazala,nebi takvo nesto nikad rekao ako nemam argumente i dokaze..i Mom LU su duzni za celu proslu sezonu komercijale na srndaca,pa ako ste upuceni u cene odstrela i videli ste na slikama kakvih srndaca imamo mozete misliti okvirno o kojoj sumi novaca se radi..I dalje stojim iza moje tvrdnje da su prevaranti i olosi,i omalovazavaju visedecenijski rad nekih!A posto skoro svake godine saradjujemo sa lovotursom znam da i njima duguju,a iz sudskog izvestaja znam i kome drugom..Mislim da na osnovu ovoga mozete mi verovati i da sam bio dosta uverljiv gosn Swift. hi
Sačuvana
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Август 31, 2010, 02:51:16 »

Na prvi pogled ljubazan covek i opravdanje je bilo da je losa ponuda njihovih dobavljaca iz inostranstva pa zato ne uvoze puske.Nemam lose iskustvo sa njima,a onima koji ga imaju zelim da rese problem.Sto se tice trenutne situacije i cene,ta prodavnica u prizemlju nema nikakve veze sa Hunterom,mozda im samo placaju zakup,a cene te iste robe su kao u Rikosetu u Kovilovu na primer.Skup evro,skup uvoz znaci i visoka cena,sigurno visa nego sto bi trebalo,ali niko nam ne brani da nabavimo drugu,jeftiniju municiju.A kako i gde naci dvocevku dvadeseticu za par stotina evra,to ce biti mukotrpan posao,osecam! hi
Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #26 poslato: Август 31, 2010, 03:50:09 »

Naravno da stojim,mada sudski postupak jos traje pa nemogu nikakve detalje da iznosim u javnost..Naravno da nije rekla kazala,nebi takvo nesto nikad rekao ako nemam argumente i dokaze..i Mom LU su duzni za celu proslu sezonu komercijale na srndaca,pa ako ste upuceni u cene odstrela i videli ste na slikama kakvih srndaca imamo mozete misliti okvirno o kojoj sumi novaca se radi..I dalje stojim iza moje tvrdnje da su prevaranti i olosi,i omalovazavaju visedecenijski rad nekih!A posto skoro svake godine saradjujemo sa lovotursom znam da i njima duguju,a iz sudskog izvestaja znam i kome drugom..Mislim da na osnovu ovoga mozete mi verovati i da sam bio dosta uverljiv gosn Swift. hi

Bio,
jasno i glasno... i iskreno, znaci stojis iza toga.. hi
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
AcaNik
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: Август 31, 2010, 07:22:46 »

Na prvi pogled ljubazan covek i opravdanje je bilo da je losa ponuda njihovih dobavljaca iz inostranstva pa zato ne uvoze puske.Nemam lose iskustvo sa njima,a onima koji ga imaju zelim da rese problem.Sto se tice trenutne situacije i cene,ta prodavnica u prizemlju nema nikakve veze sa Hunterom,mozda im samo placaju zakup,a cene te iste robe su kao u Rikosetu u Kovilovu na primer.Skup evro,skup uvoz znaci i visoka cena,sigurno visa nego sto bi trebalo,ali niko nam ne brani da nabavimo drugu,jeftiniju municiju.A kako i gde naci dvocevku dvadeseticu za par stotina evra,to ce biti mukotrpan posao,osecam! hi
зато има једноцевки јевтино Wink
Sačuvana

Нема живота пре кафе
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: Август 31, 2010, 07:30:20 »

Jednocevku ne volim jer smatram da nije dovoljno sportska za lov kojim se bavim.Ipak je potreban jos jedan metak u situaciji kada se rani divljac iz prve,a i najboljim strelcima se to desi.Videcemo jos sta i kako.Poluautomat ne i jednocevka ne! hi
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #29 poslato: Август 31, 2010, 08:04:22 »

Ma idi
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: