DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161871 poruka u 7331 tema- 7055 članova - Poslednji član: MihajloKG

Октобар 17, 2021, 09:37:52
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: BELOM  (Pročitano 45766 puta)
sajap
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #45 poslato: Август 11, 2010, 09:29:34 »

нећеш погрешити са Беломом good
Пошто је тај B&P legend?
B&P-28din,Tornado T2-20din, t3-22din
Sačuvana
reze73
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #46 poslato: Август 11, 2010, 06:51:53 »

Odmah na početku da se izvinim,  hi nisam radnik fabrike municije Belom.  nono
Od kad sam lovac uvek sam pretežno koristio domaću municiju belom ili pre toga krušik.Nije me nikad razočarao,više je bio stvar koliko sam utreniran ili koncentrisan.U letnjoj i jesenjoj sezoni lova skida on sve,malo je zimi spor ili što kažu slabo pali u odnosu na Rc,jer u lovu na patke treba veće preticanje,dok kod Rc skoro bez preticanja i eto ulova.  yahoo
Sačuvana
car
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #47 poslato: Август 11, 2010, 07:09:22 »

Narode ja sam koristio u nedelju na prepelice BELOM ekstra je radio iz moje IZ 153 radilo je 24g bez zastoja ,ali jeste malo sporiji metak mad ja i nezurim kad poleti prepelica ekstra.
A i koristimo domace patrone SRPSKI ,poz car. buba
Sačuvana

Volim lov i pecene prasice
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #48 poslato: Август 14, 2010, 05:38:07 »

Ja sam pre dve sezone koristio Belom trap za lov fazana i nikakve razlike izmedju njega i lovnog metka samo malo manji trzaj.Naravno pocetkom sezone.A,planiram i ove sezone za pocetak na patke da ga koristim jer mi je ostalo od gadjanja glinenih golubova.Inace,takodje posedujem MP 153 i mogu reci da najbolje funkcionise sa ovom municijom bez potrebe zavrtanja regulatora trzaja. hi
Sačuvana
Nikola_lovac
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Lov nije hobi,to je nacin zivota ;-)

« Odgovor #49 poslato: Новембар 17, 2010, 03:34:13 »

Sa Belom brenerom pogodio u drvo na 60 -ak metara :-D u centar :-) obozavam taj brener ,ali ga slabo ima u poslednje vreme kod mene u pirotu :-(
Sačuvana

Ili lovis ,ili te neko lovi.. . .
drinski
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #50 poslato: Новембар 17, 2010, 10:45:49 »

Ja sam pre dve sezone koristio Belom trap za lov fazana i nikakve razlike izmedju njega i lovnog metka samo malo manji trzaj.Naravno pocetkom sezone.A,planiram i ove sezone za pocetak na patke da ga koristim jer mi je ostalo od gadjanja glinenih golubova.Inace,takodje posedujem MP 153 i mogu reci da najbolje funkcionise sa ovom municijom bez potrebe zavrtanja regulatora trzaja. hi

Kolega TRAP METAK NIJE LOVNI METAK posto drzite stalno predavanja o municiju najmanje sam od vas ocekivao da koristite trap municiju u lovu da vam ne nabrajam razloge! Fazana i mogu da razumem ali svakako i dalje mislim da se sa trapom fazan ne lovi ali patke da lovite trapom pa vi toliko ptica ranite da je to tuzno i ovo vam tvrdim pod garanciju (to sto ste neku i ubili to je zato sto ste pogodili u glavu neku patku ili je bila ekstremna blizina)! Kolega sto puta smo pricali o tom trap metku i vi kazete da potrosim zalihe tuzna izjava!
Sačuvana
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #51 poslato: Новембар 17, 2010, 11:06:46 »

Kolega TRAP METAK NIJE LOVNI METAK posto drzite stalno predavanja o municiju najmanje sam od vas ocekivao da koristite trap municiju u lovu da vam ne nabrajam razloge! Fazana i mogu da razumem ali svakako i dalje mislim da se sa trapom fazan ne lovi ali patke da lovite trapom pa vi toliko ptica ranite da je to tuzno i ovo vam tvrdim pod garanciju (to sto ste neku i ubili to je zato sto ste pogodili u glavu neku patku ili je bila ekstremna blizina)! Kolega sto puta smo pricali o tom trap metku i vi kazete da potrosim zalihe tuzna izjava!

Nema potrebe da mi persiras,mladji sam od tebe.Ne drzim predavanja,samo izlazem svoja iskustva,zapazanja,znanja i misljenja.Mogu da potpisem da si vise pataka ranio od mene zato sto nisam ni isao u lov na patke ove sezone,a i da sam isao,ne bih koristio trap.Zalihe su na kraju bile 4 komada.Nosio sam ih u lov na fazana ali nisam pucao,niti cu do kraja sezone.
Retko sam koristio trap i to samo na fazana,a ucinak je nijedno ranjavanje,sto ne znaci da ga preporucujem bilo kome.
Na kraju,sve sam blizi odluci da i ne pomisljam na upotrebu trapa u buducnosti u lovu. hi
Sačuvana
drinski
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #52 poslato: Новембар 17, 2010, 11:16:51 »

Kolega znam kako su patke tvrde a kako je trap metak slab pa sam morao da reagujem mada sad pogledah to je vas post od avgusta ! Nema ljutis ali to je bilo i za druge lovce koji koriste trap u lovu! Sve u najboljoj nameri nego me iznenadio vas post  hi
Sačuvana
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #53 poslato: Новембар 17, 2010, 11:26:31 »

Nema ljutnje naravno.Svi imamo neke falinke,a ja pokusavam da ih svedem na minimum vremenom pa u tom smeru prestajem da razmisljam o trap metku kao upotrebljivom za lov pataka pa i fazana. hi
Sačuvana
223 rem
Junior
**
Van mreže Van mreže

3006

¨3006 3006
« Odgovor #54 poslato: Новембар 21, 2010, 07:22:34 »

BELOM ? JEDNOM SAM NASAO NJIHOVU KUGLU,JAKO DOBAR METAK . . .MISLIM DA NEMA NEKE VELIKE RAZLIKE OD UVOZNE MUNICIJE . . . . MOJE MISLJENJE STA VISE MOZDA BOLJI METAK OD MNOGIH UVOZNIH KOJI SE PRODAJU NA NASEM TRZISTU. . . .
Sačuvana
kmkole86
Gost
« Odgovor #55 poslato: Новембар 22, 2010, 02:08:13 »

u virtualnom svetu kada pises velikim slovima znaci da vices, a da te covek pita zasto vices?  lol  drinks
Sačuvana
223 rem
Junior
**
Van mreže Van mreže

3006

¨3006 3006
« Odgovor #56 poslato: Децембар 03, 2010, 11:05:49 »

e j**** ga nisam znao     lol
Sačuvana
serhunter
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: Децембар 17, 2010, 07:50:21 »

Ima li Belom  web prezentaciju? read
Sačuvana
mladjan lovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #58 poslato: Децембар 17, 2010, 11:04:09 »

Nema web stranicu,sve sto ima o njemu je pisano po forumima.
Sačuvana
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #59 poslato: Децембар 17, 2010, 01:40:00 »

BELOM se cuva u strogoj tajnosti...pssst  Cool
Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: