SWAROVSKI OPTIK PRODAO 100.000 Z6 |
|
„Počašćen sam time što smo u mogućnosti da postavimo lidera na tržištu sa Z6 optičkim nišanom, pre svega zahvaljujući njegovom jedinstvenom kvalitetu. Ova činjenica je bezbroj puta potvrđena od najiskusnijih lovaca i strelaca. U duhu korporativne filozofije – stalno unapređivanje i onoga što je dobro – sigurno se nećemo uspavati na lovorikama. Naši visoko obučeni stručnjaci uvek nalaze nove mogućnosti za poboljšanje kvaliteta. Iako smo svesni da smo skor dostigli dozvoljene granice sa stanovišta fizike i dalje razmišljamo o daljnim poboljšanjima“ kaže Gerd Schreiter, član Izvršnog Odbora za Tehnička pitanja u firmi SWAROVSKI OPTIK. Zoran Petronijević
Bookmark
Pošalji email-om
Komentari (0)
![]()
|
-
12.03.11
Online shop >> Vesti iz online shopa-a
Opširnije...
Da bi povezali sve nezaboravno a doživljno u prirodi Lorist online shop uvodi ponudu i ribolovačke opreme. U ponudi su brendovi iz iz Evrope, Kine i Japana. Najpoznatiji brendovi sa kojima imamo Ugovore su: “Tubertini” (Italija), “Alcedo” (Italija), “Ryobi” (Japan), “Sasame” (Japan), “Mikado” (Poljska), “Vision” (Finska), “Garbolino” (Francuska).
Komentari (0)
-
10.03.11
Online shop >> Vesti iz online shopa-a
Opširnije...
Toki-voki je ručna, prenosiva radio-stanica koja je izvorno pravljena za upotrebu u vojne svrhe. Poseduje simpleksne kanale. Drugim rečima, samo jedna radio-stanica emituje signal u jednom trenutku. Prednost upotrebe toki-vokija je mogućnost simultane komunikacije više sagovornika (za razliku od mobilnih telefona, kod kojih je moguće istovremeno ostvariti samo jednu vezu). Prenos počinje pritiskom na PTT taster. U Evropi se koristi frekvencija 446 MHz. U Srbiji, zemljama EU i skoro svim ostalim evropskim zemljama, ovi uređaji su dozvoljeni za upotrebu bez dozvole.Komentari (0)
-
04.12.10
Online shop >> Vesti iz online shopa-a
Opširnije...
U specijalnoj Novogodišnjoj ponudi imamo Bushnel optičke nišane po sniženoj ceni.Optički nišan 3-9x40 Baner za samo 12977 dinara
Optički nišan 3-9x40 Trophi sa iluminacijom za samo 15204 dinara
Optički nišan 3-9x40 iz serije 3200 Elite za samo 35760 dinaraUskoro će mo prirediti nove akcije.
Komentari (1)
...dali moze neko da mi odgovori za ovaj snajpeOptički nišan 3-9x40 Trophi sa iluminacijom zanimam me cena dali je 15000 i nesto ili samo reklama da bi usli na sajtu ja sam ozbiljna musterija i hocu da vidim dali ste i vi ozbiljni svidja mi se ovaj tropy i hteo bi vise projizvoda od vas kupijo ali niko ne odgovara na poruku molim vas kao clan da odgovorite na postavljena pitanja
-
11.10.10
Online shop >> Vesti iz online shopa-a
Opširnije...
Predrag Španjević- Španja je rodjen 1956. godine u Istoku-Kosovo-Srbija. Sebe pre svega smatra stanovnikom vodene planete.Član je udruženje likovnih umetnika „Sirmium“ iz Sremske Mitrovice, član lovačkog društva „SREM“ Sremska Mitrovica i ronilačkog kluba „Žandarmerija“ iz Beograda.Do sada je imao 48 samostalnih izložbi i više kolektivnih izložbi,kako u zemlji tako i u inostranstvu. Učesnik je više puta Svetskog festivala podvodne slike u Antibu -Francuska.
Komentari (0)
-
05.09.10
Online shop >> Vesti iz online shopa-a
Opširnije...
Tri sasvim nova optička nišana iz nove serije Carl Zeiss-a odluku o izboru premium optike čine konačno jednostavnijom nego ikada. Njihov prepoznatljiv dizajn i izvanredan omer cene i kvalitete ističe ih odmah iznad ostalih optika na tržištu. No Duralyt nudi i više od toga: Beskompromisna robusnost i preciznost i u optici i u mehanici – osnove su za uspešno ciljanje i sigurno pucanje.Komentari (0)
Od predstavljanja tržištu pre četiri godine, potražnja za Z6 optičkim nišanima od SWAROVSKI OPTIK-e ja tako velika, da ih je ova tirolska firma već prodala preko 100.000 komada. Veliki izbor modela lansiranih od SWAROVSKI OPTIK-e sa 6x zumom su postali standard na tržištu. Lovci širom sveta su prepoznali Z6 kao klasu za sebe, iznad sveg sličnog u svetu. Pored veće žižne daljine od bilo kog drugog optičkog nišana, takođe nudi veće vidno polje i veće uvećanje, što potražnju i čini tako velikom. Ova godina nije izuzetak, jer je količina porudžbina prevazišla sva naša i najsmelija predviđanja.
