DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161433 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 14, 2019, 01:26:48
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: EAW Montaze  (Pročitano 24491 puta)
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #15 poslato: Новембар 01, 2016, 08:49:39 »

Stvarno skupe te montaze!
Evo ja zivim u inostranstvO tje si kupim jednu od 300 evra 'nako..da imam

http://spuhrwebshop.com/en/picatinny/sp-4001.html

Ma jok, nije EAW made in Shvaben, i nije usvenkovana.
E kad imas EAW onada si IN, kad se sa tim pojavis medju ribama ko da stigo Zdravko Colic, prosto cujes kako gacice same spadaju i udaraju o pod beach   
Sačuvana
Ry
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na Forumu Lorist u 2011 godini

« Odgovor #16 poslato: Новембар 01, 2016, 08:58:17 »

'bemti,moje ribe ne nose gacice
Sačuvana

Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns!
Tore me apart
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Новембар 01, 2016, 09:12:47 »

Pa zato ti i ne kupujes EAW, al u Svici ladna klima fan pa bez EAW nema brunette
Sačuvana
Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #18 poslato: Новембар 01, 2016, 09:27:10 »

Да ли то значи да је код вас висока влажност ваздуха ?!  hi
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
Ry
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Новембар 01, 2016, 09:35:31 »

Да ли то значи да је код вас висока влажност ваздуха ?!  hi
pa onako...lepi se za prste
Sačuvana

Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns!
Tore me apart
Ry
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Новембар 01, 2016, 09:38:48 »

znas sta mislim
https://vimeo.com/73559769
Sačuvana

Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns!
Tore me apart
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Новембар 01, 2016, 10:01:39 »

Bogami, Ry, kod tebe je izgleda situacija - čupava?!

Ili grešim???  blush2
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
Ry
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Новембар 01, 2016, 10:22:07 »

Brazilski cupava  lol
Sačuvana

Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns!
Tore me apart
GPK
Gost
« Odgovor #23 poslato: Новембар 01, 2016, 12:40:48 »

Buhag ti si tipican primer ljudi koji su upeopastili sve sto je vredno jer su bedni u duši.

Mešaš babe žabe drzak si bezobrazan nevaspitan  i sve sto otlikuje ljude bez elementarne kulture ponašanja.

Nakačio si se na mene iz čiste zavidnosti i ljubomore ali ja te i tu razumem nisi mrdno sa mesta gde si se rodio zato si takav.

Ja ne delim i ne vrednujem ljude kojim se poslom bave u ovo vreme čuda većina ļjudi ne radi u svojoj struci već gde je pronašao radno mesto i gde mu je dohodak pristojan za život.

Neko mora ložiti kotlove keko mesiti hleb neko orati njive neko biti rudar neko je imao srece da pronađe mesto u svojoj struci ja ih sve cenim i postujem za razliku od tebe.

U svim ovim postovima mojim ja sam komentarisao i iznosio svoje stavove iz svog licnog iskustva na osnovu stvari koje imam i koje sam koristio i koje još uvek koristim.

Za razliku od Tebe Dr.Mite Bucka Huntercro i slicnih koji pobesne kad neko moze nesto vise od tebi i od njih.

Navikli ste da pod***avate ljude samo zato sto ste sebi dali za pravo da budete Drski Bezobrazni Ljubomorni Zavidni takvi su Srbiji upropastili doveli je na rub propasti zaduzili i ponizili.

Još nikog nikad u 2000 postova nisam uvredio pljunuo omalovazio direktno i konkretno barem mi to nije bila namera.
 Buhag veruj nisi pri koji si tako nevaspitano krenuo na mene iz čiste ljubomore i zavidnosti, neću se spustiti na tvoj primitivizam nikad.
 Mozda sam ja nepismen i sve ono sto si ti sve rekao ali sam ipak uprkos svemu veći ćovek u Duši od TEBE i te i sličnim.
Ti nemožeš ti biti toliko primitivan a da te ja opet neću razumeti i prihvatiti zašto si takav i zbog čega.
Nisi ti kriv što si takav kakav jesi niko te nije imao naučiti dq budeš bolji da sagovornika ne vređaš kad svohe stavove nemaš čime odbraniti podržati potkrepiti podkovati.
Na ovom forumu je krivac Peđa što vam dozvoljava da toliko niskih reči ovde napisete što vam dozoljava da toliko primitivizma pokazete sagovorniku i da opet budete ovde.

EAW montazu imam znam staje komiko vredi kolino je pouzdana sigurna dugotrajna svu tu satisfakicju potvrdim kad pogledam Evropske lovce koji je na svojim puskama imaju cak 60%.

Završio sam sve o EAW schwenk montažama a ti sad kreni sa svojim primitivizmom i reci svima ovde javno kakav ti je rečnik, kultura vaspitanje karakter ko si zapravo ti.

Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Новембар 01, 2016, 01:33:07 »

U hebo te kakav esej.

Ma kad god neko kritikuje tvoje plitko znanje i opremu koju si navucen reklamom i cenom kupio  cim ti nedostanu argumenti odmah pocnes prozivku i vredjanje kako je taj zavidan i pakostan jer nema to sto ti imas. E zahebo si se, mnogo toga cim se ovde kurtchis sam imao a i mnogo toga sto ti nisi, a za razliku od drugih necu da ti cutim ni na pokusaje ponizavanja na seljacki odnosno malogradjanski nacin ni na uvrede prema meni ni prema drugima.

Stalno ti se vrte neke basne o lisici i kiselom grozdju a izgleda imas i maniju proganjanja jer ti svi zavide i mrze te. MA KAKO DA NE!!!!!

Ja samo za tebe mogu da kazem da si mnogo dobar covek, jer te ovde konstantno hebemo a ti se eto tako dobar stalno varacas i sam guzis.

Joj sto volim sto sam primitivan/Dva sata kvalitetnog programa/

Da ostanem u temi EAW shvenk montaza, davno prevazidjena, jedan od mnogih ostataka zadrtog evropskog konzervatizma, upotrebno neprakticna, i manje sigurna od modernih  montaza narocito fixnih.   
Pozz....
Sačuvana
cile
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Новембар 01, 2016, 03:56:22 »

Još nikog nikad u 2000 postova nisam uvredio pljunuo omalovazio direktno i konkretno barem mi to nije bila namera.

Nisi, i tim gore jer generalizuješ stvari !

Kol'ko puta sam te ovde molio da ne omalovažavaš plemenitu veštinu pravljenja šporeta, furuna, bubnjara i sl. već da izađeš sa konkretnim imenima.
   Navedi ime i situaciju, daj fotku iz svoje bogate arhive, nemoj k'o Kos kurvanjski da provociraš !
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #26 poslato: Новембар 01, 2016, 04:33:09 »

Nisi, i tim gore jer generalizuješ stvari !

Kol'ko puta sam te ovde molio da ne omalovažavaš plemenitu veštinu pravljenja šporeta, furuna, bubnjara i sl. već da izađeš sa konkretnim imenima.
   Navedi ime i situaciju, daj fotku iz svoje bogate arhive, nemoj k'o Kos kurvanjski da provociraš !

Cile ti si moj drug ti me znaš lično znaš ko sam što sam i kakav sam. Ti me znaš Bogi Goranv Maximilian Marko MileFlorida Mauser i jos par osoba ali oni već dugo nisu na ovom forumu.
Vi mozete da date adekvatan sud o meni ostali mogu da daju samo svoja misljenja koja mogu ali nemoraju da imaju ama baš nikakve veze samnom.

Nikada uživotu nisam mahao sa onim sto imam to je moja licna stvar ali ako nesto igrom slucajnoati posedujem a to je nesto sto je dobro ili u 5 najboljih u svom fachu zar bi trebam prikrivati to jer cu povrediti nekog ko to nema.

I ja dosta toga u životu neću moći sebi priuštiti ali ne mrzim nikog ko to moze a ja ne. Ne vređam tu osobu ne omalovazavam to sto je on uspeo a meni je to preskupo predaleko pretesko prezahtevno.

Uvek pohvali i iskreko se obradujem kad mi neko nesto pokaze isprica prenese svoje iskustva o necemu sto je za mene daleko preskupo nedostizno .

Neznam možda sam ja pogresno vaspitavan da netrebam nikog da mrzim da netreba nikog direktno da povredim da i kad nesto trebam da kazem nekom da to ato radi nije ok da to treba da mu kazem nekako izokola bez aucisnih peimitivnih nislih i prostih reci.

Dugo nezivim u Srbiji dođem godisnje na par dana premetim da nekako iz godine u godinu sve ide nekako na gore.

Gde dogura tema o EAW Schwenk montaža?
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #27 poslato: Новембар 01, 2016, 07:58:35 »

Sedim citam,ali da napisem jednu jedinu rec ne mogu,a da nije Cila ne bih se ni sada oglasio.
Buhaga smatram za velikog poznavaoca kako oruzja tako i balistike hi,a i ne treba mi nista vise nego Sheytanove reci hvale za ovoga coveka.
GPK-a poznajem veoma dobro,kako njega tako njegovu familiju i za njih imam samo reci hvale.Goran je za mene dobar covek i dobar lovac.Pre neku godinu upali smo u neku polemiku,daleko vecu od ove,igrom slucaja sreli smo se pricali,i od tada smatram da imam prijatelja.Zameram mu ove dijaloge jer to nije taj Goran koga poznajem.
Sačuvana

SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: Новембар 01, 2016, 08:28:51 »

clapping

Nisi ti dzaba die beste drug chlan!   give_heart
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
acobp
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #29 poslato: Новембар 02, 2016, 10:55:59 »

Svoja prva teorijska znanja o lovu stekao sam citajuci lovacku enciklopediju i casopis "Zov". Dusan Bojovic je tada forsirao EAW Schwenk montazu kao jedno od najboljih resenja koje omogucava skidanje i vracanje nisana na pusku bez promjene grupe pogodaka. Medjutim za vecinu lovaca iz toga vremena je ona bila nedostizna, ne zbog besparice vec zato sto ju je bilo tesko nabaviti a jos teze naci dobrog puskara koji ce da je kvalitetno ugradi.
I ja sam nekad zarko zelio da je nabavim ali nisam uspjeo ali jos uvijek koristim fabricku zastavinu montazu i tasco 4x32 optiku i nikad nije bilo problema iako cu rupe za stopice pomjerene za 15-tak stepeni ulijevo ali srecom su saosne sa dusom cijevi.
Stariji lovci je cesto koriste i nisam cuo da je neko nezadovoljan.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: