DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161393 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 05, 2019, 09:34:37
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: EAW Montaze  (Pročitano 24121 puta)
GPK
Gost
« Odgovor #45 poslato: Новембар 03, 2016, 07:31:45 »

Ta montaza ima sve to što si naveo ali to sve sto si naveo ima svojih  prednosti ne samo mana.

Kao naprimer prednji nosač možes poruciti razlicitih duzina i tako optiku povuci unazad vise nego ko oubicajnih montaza.
Zadnji nosac mozes pomerati po pravcu jer dešava se nekad da prednje dve i zadnje dve rupe nisu simetricne izbušene pa em ujedeš optiku kad je steżeš em se desi da dođes do kraja sa klikovima a  fali ti jos da doteraš krst u centar pogodka.

Nije ona tako visoka jer ako postavis optiku sa x56 ona tik sto nedodirne cev.

Ni jednog aman bas ni jednog vlasnika Originalne ali Originalne EAW Schwenk montaže nisam cuo da se žali ili da nije zadovoljan njom.
Smem da se opkladim sa tobom da poznajem vise ljudi koji imaju tu montažu na svom lovačkom orožiju nego sto ti poznaješ lovaca koji je nemaju.

Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #46 poslato: Новембар 03, 2016, 08:51:32 »

Ta montaza ima sve to što si naveo ali to sve sto si naveo ima svojih  prednosti ne samo mana.

Kao naprimer prednji nosač možes poruciti razlicitih duzina i tako optiku povuci unazad vise nego ko oubicajnih montaza.
Zadnji nosac mozes pomerati po pravcu jer dešava se nekad da prednje dve i zadnje dve rupe nisu simetricne izbušene pa em ujedeš optiku kad je steżeš em se desi da dođes do kraja sa klikovima a  fali ti jos da doteraš krst u centar pogodka.

Nije ona tako visoka jer ako postavis optiku sa x56 ona tik sto nedodirne cev.

Ni jednog aman bas ni jednog vlasnika Originalne ali Originalne EAW Schwenk montaže nisam cuo da se žali ili da nije zadovoljan njom.
Smem da se opkladim sa tobom da poznajem vise ljudi koji imaju tu montažu na svom lovačkom orožiju nego sto ti poznaješ lovaca koji je nemaju.

Još se malo koprcas,  ali bar si počeo skoro normalnu konverzaciju.  clapping
Znaci nemaš argumenata protiv bilo čega što sam izneo a sad cu argumentovano da ti osporim i ono malo što je ostalo.
Kazes da prednji nosač može da se poruci raznih dužina radi povlačenja optike unazad.
Znaš li koliko tek mozes da povučeš optiku unazad na montaži sa Picatiny sinom i to bez porudžbine vec na licu mesta, kako ti odgovara. A i mnoge druge montaže imaju Extend prsten za ovu svrhu.
Kazes nije tako visoka za optiku od 56mm objektiva.
Šta će mo za one od 44,40,36,33mm,...itd a nije da je maksimalno niska ni za one od 56mm,  kod mene je mogla da ide još celih 4-5 mm niže.

Kazes da ako rupe nisu saosne možeš doterati optiku u osu.
To je tačno ali meni nista ne znaci jer takvo oružje sa tom manom u izradi ne bi ni kupio.

Ostao ti je još argument mnogi je imaju i hvale.
Zao mi je vise verujem svojim očima nego tuđim rečima.

I da ti odgovorim na zadnje, ne znam koliko poznaješ lovaca koji je imaju niti me zanima, od lovaca koje ja znam NIKO, ALI BAŠ NIKO, JE VIŠE NE KORISTI ILI JE NIKAD NIJE NI KORISTIO.
Pozz...
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #47 poslato: Новембар 03, 2016, 09:21:46 »

Samo jos kad bi naucio da se normalno ponašaš i da imas elementarnu kulturu u dijalogu možda bi tvoji argumenti i tvrdnje imale neku težinu ovako ništa.

Čovek koji ima toliko prostakluka u rečniku ne kosta nista ni sa  magistraturom.

Koga više zanima sta si ti rekao kad si imao punu prikolicu uvreda prema svom neistomišljeniku.

Koprcanje dali bi mogao da mi das objašnjenje tog stručnog naziva?

Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #48 poslato: Новембар 03, 2016, 09:42:11 »

E moj GPK, ja imam profesionalnu deformaciju, obučen sam da se u konverzaciji spustim na psihološki, socijalni i kulturni nivo sagovornik kako bi se što bolje razumeli.
Što znači da moj rečnik ponašanje i način obraćanja zavise i ograniceni su isključivo mogućnošću sagovornik da ih na pravi nacin razume.
Eto,  malo izadjem iz okvira i ti me ne razumeš.
Koprcanje u figurativnom smislu opisuje napore osobe da se izvuče iz bezizlazne situacije, izraz nastao kao poređenje sa naporima ribe da se iskobelja iz mreže ili izvučena na suvo da se domogne vode.
Pozz...
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #49 poslato: Новембар 03, 2016, 10:26:41 »

E moj GPK, ja imam profesionalnu deformaciju, obučen sam da se u konverzaciji spustim na psihološki, socijalni i kulturni nivo sagovornik kako bi se što bolje razumeli.
Što znači da moj rečnik ponašanje i način obraćanja zavise i ograniceni su isključivo mogućnošću sagovornik da ih na pravi nacin razume.
Eto,  malo izadjem iz okvira i ti me ne razumeš.
Koprcanje u figurativnom smislu opisuje napore osobe da se izvuče iz bezizlazne situacije, izraz nastao kao poređenje sa naporima ribe da se iskobelja iz mreže ili izvučena na suvo da se domogne vode.
Pozz...
prijatelju ja takve kao sto si ti samo pospešujem da javno pokažu koliko su prosti i koliko su niski i plitki.
Ti si toliko nisak sa prostackim i drskim ponasanjem da si ispod svakog dna i svaki svojim narednim pistom pokažes da možeš da propadnes još jednom.

Znanje ti ne sporim ali to znanje u tvom izanju nekošta ništa.

Nadobusit si drzak svaka rec ti je sa ogromnom težinom neučtivosti ljubomorom zavidnošću cinizmom pakošću zaćinjena.

Ponizavaš pljujes po ljudima koji mogu imaji nazivaš ih svakojakim imenima dajes im dijagnoze a psihijatar neverujem ni da si izbliza! To je drskost nevaspitanost prostakluk!

Vređaš ljude koji su otisli iz Srbije nazivaš ih lozacima kotlova cistacima podova a nisi svestan da 4.000 0000 Četri Miliona Srba ima po grubom brojanju van Srbije 1.500 000 zapadna Evropa  i 1 750 000 USA Kanada.Ostale podatke i gruba brojeve niko zivi nezna Mislim da  Australija ima oko 250 000 Srba.
A ti si ih tako ponizio i pljuno.

Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #50 poslato: Новембар 03, 2016, 11:20:48 »

Kakva demagogija.

Još će te sami sebe ubetiti da to sto procate je zapravo tako.

Rakovica nikada ali nigada nije bila bolja traktor od Fendt-a6 traktora.
Jeste bila 10 puta jevtinija i prihvatljivije finansisko resenje poljoprivrednika sa ograničenim finansiskim mogučnostima ali nikad nije bila bola, nikad nije Rakovicom bilo lakse brze kvalitetnije pouzdanije i jeftinije obrađivati zemlju nego Fendtom.

Sta swenk moze i na traktor? Cudo su ti Svicarci.
Gorane, odavno nisam procitao gluplje poredjenje, bez uvrede.
Evo sta bi pre kresno, babu od milionerku ili neku lepu mladu od 22 godinice bez franka u dzepu?
Ovo cisto hpoteticki pitam, znam ja da ti moras da volis svoju zenu, a o drugoj mozes samo da mastas. To bi licilo na tvoje poredjenje koje nema veze sa temom.
Cuveni americki placenici Blackworer imaju budzet da mogu ga kupe bilo koju jurisnu pusku, a ipak su u Iraku cesto i rado koristili zastavinu ap m70 ab iako je 10x i vise od toga jeftinija u odnosu na druge jurisne puske i nasu municiju sa pancirnim zrnom. Sta ti mislis,zasto?
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #51 poslato: Новембар 03, 2016, 11:44:58 »

Kao i svaki put kad nestanu argumenti kreće uobičajeno GPK divljanje po forumu uz obavezno SPINOVANJE zlonamerno izvlačenje iz konteksta rečenog, uz obavezno prebacivanje lično njemu upućenih upisa u množinu sa kojom se samo on identifikuje i koju samo on misli da predstavlja.

Kakve ovo veze ima sa temom, sa lovom, sa forumom ma sa zdravim razumom uopšte? Huh?.

I sve to uz blagonaklono gotovo roditeljsko posmatranje Administratora sa strane koji ne žele da sankcionisu svoje nestašno dete bez obzira kakvu štetu pravi.
Pa tako za svoje forumsko GPK dete Administratori neće sebi da priznaju i ako im drugi govore, da je njihovo cedo načisto ZASRALO ovaj forum, jer boze moj tuđa su deca ta koja SERU, a njihovo forumsko GPK dete može samo da KAKI !!!
Pozz...
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #52 poslato: Новембар 03, 2016, 11:59:25 »

Kao i svaki put kad nestanu argumenti kreće uobičajeno GPK divljanje po forumu uz obavezno SPINOVANJE zlonamerno izvlačenje iz konteksta rečenog, uz obavezno prebacivanje lično njemu upućenih upisa u množinu sa kojom se samo on identifikuje i koju samo on misli da predstavlja.

Kakve ovo veze ima sa temom, sa lovom, sa forumom ma sa zdravim razumom uopšte? Huh?.

I sve to uz blagonaklono gotovo roditeljsko posmatranje Administratora sa strane koji ne žele da sankcionisu svoje nestašno dete bez obzira kakvu štetu pravi.
Pa tako za svoje forumsko GPK dete Administratori neće sebi da priznaju i ako im drugi govore, da je njihovo cedo načisto ZASRALO ovaj forum, jer boze moj tuđa su deca ta koja SERU, a njihovo forumsko GPK dete može samo da KAKI !!!
Pozz...

Necu nista da ti kažem
Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

swift

« Odgovor #53 poslato: Новембар 04, 2016, 01:26:14 »

Pozz...

Forumsko GPK dete si jednako i ti pravio i odgajao. Sve svojim duelima sa njim. Koliko vidim nije da ti ne prija. Ako si iznad situacije i intelektualno superioran, zašto ga ne ignorišeš. Zato, nemoj da ti je drugi kriv. Pri tome si neprijatniji od njega u svom izražavanju. Sve u svemu, dokle god ima GPK ima će i Buhaga i obrnuto. Jedni drugi traže.

Jedino sa čim se slažem sa tobom u ovoj nezreloj diskusiji... to je ocena švenk montaže. U pravu si 100 % za svaku manu koju si joj našao.
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
GPK
Gost
« Odgovor #54 poslato: Новембар 04, 2016, 07:59:36 »

Swift ja mu ne sporim njehovo znanje i ne samo negovo nicije.

Cim primetim da je osoba nadobusita drska bezobrazna sa primitivnim recniko gde mu je svaka treća reč u rečenici ponizavajućeg omalovazavajućeg ili uvrednog karaktera e takvoj osobi dajem povoda da javno pokažu svima koliko su nedorasli normalnoj konverzaciji komunikaciji koliko su prosti i zaostali u međuljuckim odnosima.

I najlepsi poklon nema težinu ukoliko je u izgužvanoj kesi i prljavoj kesi!
Tako je i sa nečijim znanjem postaje nistavno kada je dospelo iz prostackog nacina izražavanja sa pregrš izrazenih uvreda upućena sagovorniku!

Niko nemože toliko poniziti drugog koliko pred svima može poniziti sebe svojim prostačkim primitivnim rečnikom.

Isao je serijal pre 15estak godina serijaj nije Teško biti Fin ali je kratko emitovan videli tvorci serijala da to nikome nije nikakav Reper.

Lov i lovačka oprema da moze toliko da izazove zavidnost ljubomori da može toliko da unekom izazove bujice ruznih nrprikladnih i uvrednih reci to je Strašno Ponižavajuče i Poražavajuće.

Sačuvana
BUCKO
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

NISAM ZGODAN AL SAM NEZGODAN

« Odgovor #55 poslato: Новембар 04, 2016, 08:01:42 »

Patrijah Pavle je lepo rekao  Sa ljudima treba biti COVEK a sa neljudima covek do izvesne mere.
A sa svinjom moras pricati svinjskim jezikom jer drugi ne razume  hi
Sačuvana

NISAM ZGODAN AL SAM NEZGODAN
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #56 poslato: Новембар 04, 2016, 08:36:54 »

Patrijah Pavle je lepo rekao  Sa ljudima treba biti COVEK a sa neljudima covek do izvesne mere.
A sa svinjom moras pricati svinjskim jezikom jer drugi ne razume  hi

Ja ovo nisam rekao...MADA...
Na ovoj temi i istoj strani rekoh...moj rečnik ponašanje i način obraćanja zavise i ograniceni su isključivo mogućnošću sagovornik da ih na pravi nacin razume.
Upss... izgleda da ipak jesam... samo na malo finiji nacin.  hi
A kritikuju me da nisam fin...cccccc...
Pozz...
Sačuvana
winnetou
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: Новембар 04, 2016, 12:07:51 »

buhag prijatelju  "džaba krečiš"
GluPaKa je bilo i biće ih whistle

Potpuno se slažem sa tvojom ocenom ove zastarele montaže i svakim navedenim/argumentovanim razlogom koji si naveo kao manu  good
U ovom slučaju ne važi ona narodna "ako ne znaš šta je dobro, uzmi ono što je skupo" jer ima mnogo boljih rešenja za manje para.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #58 poslato: Новембар 04, 2016, 12:57:36 »

Pogledajte Film "Šišanje" vise puta možda nešto uspete da shvatite.
Neko vam je ti filmskim delom nešto hteo reći i neku poruku vam poslati!
Sačuvana
MilosM
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #59 poslato: Новембар 04, 2016, 01:01:41 »

Šta bi od teme, jbte! scare scare

Ajd onda ovako:

GPK je rekao da je EAW Schwenk die beste! Ja to cenim.

Buhag kaže da nije (takođe, cenim), ali ne reče koja jeste osim da je to pikatini.

E mene to zanima.
Šta je to najbolje skidajuće (imenom i modelom), po tebi buhag (i ostali koji nisu za EAW), za npr ZCZ M70?

hi
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: