DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161395 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 06, 2019, 06:37:33
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Gadjanje Glinenih Golubova.  (Pročitano 85975 puta)
Krilas911
Gost
« Odgovor #195 poslato: Јул 22, 2013, 11:22:42 »

Aleksandre pogledaj nasao sam streliste na kome pucas,to jest ako je to to,tajanstveno streliste.
http://www.urnerjaegerverein.ch/schiessen/schiessen.htm
Nego ovo radno vreme mi se ne uklapa sa onim sto ti pricas dva puda u sedam dana nekao ispadne svega sedam dana mesecno u poseku.

Mozda se i sretnemo nekad na ovom Top modernom strelistu kako ga vlasnici nazvase,mada je ovo u Hinterkappelen-u nadomab Berna dva puta Top moderno
http://www.jsbern.ch/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=104&lang=de
to je po mom skromnom zapazanju u Hinterkappelen-u sa pucao i bio njihov stalni cla jedno vreme a ovo na kom ti pucas sam ideo samo putem neta.
Sačuvana
Kurjak
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #196 poslato: Јул 30, 2013, 12:16:03 »

pošto si iskompleksirani gastarbajter,da ne napišem ono što sam ti napisao u poruci a mnogo te bliže opisuje,ti izaberi strelište koje želiš i takmičimo se u koliko god ti želiš serija,u kojim god želiš disciplinama itd. Javno te pozivam da ti izlečim komplekse i da se opkladimo u 5.000 CHF (slovima) - pet hiljada švajcarskih franaka. Naravno,pobednik dobija.Ovo ti je poslednja prilika da mi se obratiš i javno i preko poruka.
Sačuvana
jovan
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #197 poslato: Јул 30, 2013, 01:46:02 »

Kurjače gledam ove tvoje rezultate i svaka čast. Trebao si se malo aktivirati jer ovih dana ima Evropsko prvenstvo  u Suhl-u a naša seniorska reprezentacija nije kompletna pa si im mogao pomoći. Ako ne ove, onda sledeće godine, jer sa takvim rezultatima imaš zagarantovano mesto u timu. hi
Sačuvana
Kurjak
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #198 poslato: Јул 30, 2013, 04:14:20 »

Kurjače gledam ove tvoje rezultate i svaka čast. Trebao si se malo aktivirati jer ovih dana ima Evropsko prvenstvo  u Suhl-u a naša seniorska reprezentacija nije kompletna pa si im mogao pomoći. Ako ne ove, onda sledeće godine, jer sa takvim rezultatima imaš zagarantovano mesto u timu. hi

hvala ali mi to zvuči preambiciozno za mene. Posećivao sam samo lokalne turnire po CH do sada.
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #199 poslato: Јул 30, 2013, 05:27:08 »

Idemo da gledamo.
Sačuvana

Krilas911
Gost
« Odgovor #200 poslato: Јул 30, 2013, 08:35:54 »

pošto si iskompleksirani gastarbajter,da ne napišem ono što sam ti napisao u poruci a mnogo te bliže opisuje,ti izaberi strelište koje želiš i takmičimo se u koliko god ti želiš serija,u kojim god želiš disciplinama itd. Javno te pozivam da ti izlečim komplekse i da se opkladimo u 5.000 CHF (slovima) - pet hiljada švajcarskih franaka. Naravno,pobednik dobija.Ovo ti je poslednja prilika da mi se obratiš i javno i preko poruka.
Aleksandre,zar ti zaista ne umes da razmenis par reci a da ne upotrebis neku prostu-nisku rec?

Ja sam te lepo pozvao kao coveka da dodjes i da se druzimo?
Odbio si!
Tvoje pravo.

Lepo sam ti predlozio da dodjem ja na to tvoje streliste (gde ti pucas) i da se druzimo, barem onaliko koliko okolnosti dozvoljavaju?
Odgovorio si mi naj glupljm odgovorom koji si pokupio iz filma Jedan na Jedan "Dodi Juce".
http://youtu.be/9EJV6mNRUFU
Pozvao sam te na druzenje ili da prihvatis druzenje na tvom strelistu?
Nisi prihvatio ni jedo ni drugo,a sad bi da se kladis!

Moram da te razocaram!

Ja se iz principa ne kladim ali NIKAD ,niti se TAKMICIM,niti se ikom DOKAZUJEM ( mozda me neko pogresno dozivljava, pa se izleti tako kao ti da sam ikopleksiran ili isfrustriran,ja sam mozda samo jedna osoba u nizu koja je u zivotu imala SVE,sve sto mi je bilo potrebno i nizacim nisam zudeo,mada sam vise puta zbog takvog zivota bio napada od strane,onih sto nisu imali,kao da sam im ja nesto kriv ili kao da im ja dugujem nesto.)Ja jednostavno zivim svoj zivot bez oponasanja ikoga a ponajmanje negativaca iz  video produkcija.
Cifra koju si pomenuo je relativna cinjenica, za nekog je to ne dosanjani san a pak za nekog dnevni djeparac.

A, ako ikad budes shvatio da sam jedan sasvim benigna osoba i budes pozeleo da se druzimo na strelistu ili bilo gde bez dokazivanja opklade i tome slicno tusam. Nece mi biti nikakav problem ni do tog tvog strelista da skoknem,a nece me biti ni blam niti stid ako od 25 promasim 26 glinenih golubova.
Sve najbolje Goran
Sačuvana
Kurjak
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #201 poslato: Јул 30, 2013, 09:07:45 »

dodji juče ili spremi džeparac od 5.000 CHF da ostvarim svoj "ne dosanjani san"
Sačuvana
Krilas911
Gost
« Odgovor #202 poslato: Јул 30, 2013, 09:37:01 »

dodji juče ili spremi džeparac od 5.000 CHF da ostvarim svoj "ne dosanjani san"

Drug rekao sam ti,da se ponavljan zaista bi bilo glupo!
Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #203 poslato: Јул 30, 2013, 09:48:26 »

http://www.youtube.com/watch?v=15XScmnrKVw
Sačuvana
jovan
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #204 poslato: Август 03, 2013, 02:31:36 »

UGLAVNOM, vas dvojica imate pm pa se tamo prepucavajte a da obavestim sve da je naša juniorska reprezentacija osvojila III mesto ekipno na evropskom prvenstvu u Suhl-u. A i Nemanja Smiljanić je pojedinačno osvojio bronzu. Sve čestitke klincima  hi
Sačuvana
Krilas911
Gost
« Odgovor #205 poslato: Август 03, 2013, 06:00:50 »

Bravo za Nemanju. good clapping clapping clapping
Sačuvana
Krilas911
Gost
« Odgovor #206 poslato: Август 11, 2013, 02:52:15 »

Moj rezultat od preslog vikenda je u prvom redu na brojalici

Danas je bilo jos i bolje pucao  23 od 25 . Ali i dalje osatem veran svojom ubedjenju da se necu kladiti niti takmiciti, evo danas u jedmom od klubova u kome sam stalni clan se odrzavaju  kvalifikacije za takmicenj psto se 16-17 i 18.08.2013 odrfava GRAND PRIX EUROPEEN.
Sa drugarima koji se takodje nisu zeleli takmiciti otisli smo do nemacke i damo smo pucali svako za svoju dusu i zadovoljstvo nije milo napeto nije bilo stresno pucali smo a izmedju serij smo se salili uz pice i meze.
Sačuvana
Krilas911
Gost
« Odgovor #207 poslato: Август 31, 2013, 09:57:12 »

Sasta li se drugari na strelistu danas popodne.
Lagano drurenje bez napetosti i opklada malo pucali malo sedeli u restoranu kluba pricali o raznoraznim dogadjajima iz svakodnevice i tako proveli prijatno popodne.
Sačuvana
Krilas911
Gost
« Odgovor #208 poslato: Септембар 15, 2013, 08:14:43 »

Drugari dali znate cemu sluzi ovaj pokazivac vremena na Olympic Trap Strelistima.

O dozgo na dole
Gornji brojcanik meri vreme u stotinkama od poziva goluba do prvog opaljivana trap patrona.
Strelci koji se takmice prvi patron opljuju do osamdeset stotinki.
Doljni brojcanik meri vreme od pucanja predhodnog kolege do vaseg poziva goluba.
dozvoljeno vreme za poziv goluba je 12 sekundi.
Sačuvana
Krilas911
Gost
« Odgovor #209 poslato: Новембар 17, 2013, 02:00:35 »

Sačuvana
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: