DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161734 poruka u 7316 tema- 7036 članova - Poslednji član: Deni 99

Мај 27, 2020, 04:41:23
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumORUŽJE, MUNICIJA, OPTIKE I MONTAŽEMUNICIJA (Urednik: swift)Reloading - video tutoriali o reloadingu na hrvatskom
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Reloading - video tutoriali o reloadingu na hrvatskom  (Pročitano 471 puta)
zhrvoje
Junior
**
Van mreže Van mreže

« poslato: Април 13, 2020, 07:04:11 »

Pozdrav društvo,

Dosada me natjerala da počnem sa serijom kratkih video filmova na temu ručnog punjenja karabinskog streljiva.
Filmove postavljam na nekoliko Facebook grupa, a za one koji ga nemaju postavljat ću ih na svom Youtube kanalu.
Ako vam se sviđa pretplatite se Grin

Link na Youtube kanal
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ
Sačuvana

zhrvoje
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Април 13, 2020, 07:05:37 »

https://www.youtube.com/watch?v=BDdTNN9bktw&t=2s
Sačuvana

arsa
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #2 poslato: Април 13, 2020, 11:24:40 »

hi good
Sačuvana
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Април 14, 2020, 11:55:55 »

Kolega  good
Sačuvana
Stefan092
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Stefan092
« Odgovor #4 poslato: Април 14, 2020, 03:46:30 »

Ako je na Hrvatskom onda da se ubaci titl na cirilici da i mi SRBI mozemo da razumemo.

Doso nanas forum pa jos nas ***e u zdrav mozak, ne razumem potrebu dase naglasi to na HRVATSKOM??? Kao da je to toliko razlicito da mi ne mozemo da razumemo. U nekoj hrvatskoj grupi sam napisao nesto cirilicom odma su me banovali i blokirali.
Sačuvana
zhrvoje
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Април 14, 2020, 07:23:38 »

Ako je na Hrvatskom onda da se ubaci titl na cirilici da i mi SRBI mozemo da razumemo.

Doso nanas forum pa jos nas ***e u zdrav mozak, ne razumem potrebu dase naglasi to na HRVATSKOM??? Kao da je to toliko razlicito da mi ne mozemo da razumemo. U nekoj hrvatskoj grupi sam napisao nesto cirilicom odma su me banovali i blokirali.
Kolega slobodno me banirajte. Postavio sam isti naslov na sve forume koje pratim, i u hrvatskoj i u srbiji. Naglasak je na hrvatski iz dva razloga. Jedan je zato sto ja pricam hrvatski a drugi je razlog zato sto su ovo jedini filmovi ove tematike koji nisu na ENGLESKOM ili nekom drugom svjetskom jeziku.
Ti nemoj gledati moje filmove nego gledaj na engleskom, barem ih ima kolko hoces. Ako te uopce tema interesira.
Sačuvana

Stefan092
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Stefan092
« Odgovor #6 poslato: Април 14, 2020, 07:45:36 »

Za video i za objasnjenej svaka cast!

Samo mi je malo upalo u oko to sto sam vec napisao, nije bilo potrebe za tim. Mogla se tema zvati "Reloading - video tutoriali o reloadingu".
Sačuvana
zhrvoje
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Април 14, 2020, 07:48:53 »

Za video i za objasnjenej svaka cast!

Samo mi je malo upalo u oko to sto sam vec napisao, nije bilo potrebe za tim. Mogla se tema zvati "Reloading - video tutoriali o reloadingu".
Htio sam naglasiti da nisu na engleskom nego da su na jeziku koji mi svi mozemo razumjeti.
Sačuvana

coolerns
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Април 14, 2020, 10:02:21 »

Svaka čast kolega, lepo je slušati o ovoj temi na "našem" jeziku! Ovo je odličan uvod u temu za neupućene. Još samo kad bi reloading zaživeo kod nas u Srbiji.
Sačuvana
nmn
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Април 15, 2020, 10:40:21 »

Meni je sasvim ok sadržaj na youtube kanalu. Odmah sam kliknuo na "subscribe". Odlična ideja za ove naše krajeve jer se mogu naći svega par videa na  jugoslovenskim jezicima. Ono što smatram da je zanimljivo na Y.T.kanalu, nije " opseg znanja" i količina zanimljivih reloading detalja, već deljenje informacija relevantnih po osnovu geografske bliskosti.
Nadam se da će čoveku potrajati kanal i da će privući lokalne zaljubljenike u reloading i stvoriti koliko toliko nišu znanja i informacija vrednih za ove naše krajeve.

Sačuvana

Vim vi repellere licet
Zeljko M
Junior
**
Van mreže Van mreže

lovac od 1983.

« Odgovor #10 poslato: Април 15, 2020, 03:41:55 »

https://www.facebook.com/462771767437661/photos/a.466350523746452/1088541434860688/?type=3&theater
Sačuvana
clico2
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Април 15, 2020, 08:41:53 »

Svaka cast za ove YuTub snimke Hrvoje ...
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Април 16, 2020, 12:01:50 »

Htio sam naglasiti da nisu na engleskom nego da su na jeziku koji mi svi mozemo razumjeti.

Kolega hvala na korisnim snimcima samo napred.
Sačuvana
Zeljko M
Junior
**
Van mreže Van mreže

lovac od 1983.

« Odgovor #13 poslato: Април 17, 2020, 12:23:31 »

wacko sorry
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj