DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 13, 2019, 08:10:15
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristKUPUJEM - PRODAJEM (Urednik: swift)Kupujem pokvarene brendirane lampe
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Kupujem pokvarene brendirane lampe  (Pročitano 112 puta)
Ledoman
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« poslato: Октобар 19, 2019, 02:57:30 »

Dakle ako imate neku brendiranu lampu u solidnom stanju i pritom ne funkcioniše više, javite mi, postoji šansa da ću biti zainteresovan za kupovinu.

Pre svega me interesuju lampe proizvođača: Olight, Nitecore, Fenix, Acebeam, Klarus, ThruNite...
Uslov je da lampa nema težih fizičkih oštećenja, da sve može normalno da se odvrne i zavrne i da je kompletna tj. da ne fali recimo prekidač isl.
Prednost naravno imaju lampe koje su u odličnom stanju, izgledaju kao nove a ne funkcionišu.

Za šta nisam zainteresovan:
- Police, Bailong, Brelong, UltraFire i slične lampe lošeg kvaliteta čak i da su ispravne,
- lampe koje su teško oštećene ili fizički deformisane, za njih nema spasa
- lampe sa HID ili klasičnom sijalicom, zastarela tehnologija koja se najčešće ni ne može prebaciti na LED diodu
- lampe sa polomljenim staklom, originalna stakla za ove lampe je teško pronaći a dodatno kad ode staklo i reflektor na lampi se isprlja a njega je nemoguće očistiti i tragovi čišćenja zauvek ostaju na reflektoru.

Ako imate lampu koja odgovara opisu pošaljite mi poruku preko foruma sa opisom može i slikom a možete navesti i koliko tražite za lampu.
Hvala
Sačuvana
bogoljub
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #1 poslato: Октобар 19, 2019, 05:15:43 »

dali popravljaš led lampeili praviš uv?
Sačuvana

Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: