DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161393 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 06, 2019, 06:51:58
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumORUŽJE, MUNICIJA, OPTIKE I MONTAŽELOVAČKO ORUŽJE (Urednik: swift)Nova Turska Bokerica ili Extra ocuvana USA pumparica?
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Nova Turska Bokerica ili Extra ocuvana USA pumparica?  (Pročitano 745 puta)
Lovac Amater
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« poslato: Јул 23, 2019, 08:28:45 »

Pozdrav iskusne kolege od mene mogu slobodno reci apsolutnog pocetnika ,naime uskoro vadim dokumentaciju koja je potrebna da udjem u svet lova ,vec dugo vremena pratim lovacko oruzije jer sam zaljubljenik u ista pa sam eto malo ranije poceo sa razmisljanjem oko kupovine svoje prve lovacke puske,iako bi me vecina vas posavetovala da za pocetak jednostavno da se odlucim za zastavinu polozaru medjutim imao sam prilike da se uverim da je poprilicno losa(kritikujte me ako gresim) a ja zelim nesto kvalitetno sto ce mi kako reci trajati vise sezona ,izbor je pao na Tursku bokericu yildiz spz12/76nova i USA pumparica Winchester defender1200 polovna ali u extra stanju ,e sad znam da vecina vas ne voli pumparice ali ja ih naprotiv volim privlace me kako bih rekao a i taj zvuk repetiranja melem za usi,a sa druge strane ona turkinja je prelepa a rekao bih da je yildiz kao i mnoge turske fabrike veoma kvalitetna(opet me ispravite ako gresim) ,zeleo bih da cujem vase misljenje.

Sačuvana
Lovac Amater
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Јул 23, 2019, 08:39:38 »

greskom sam objavio vise puta
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Јул 23, 2019, 09:25:00 »

Winchester... naravno u nekoj lovnoj konfiguraciji
Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Јул 24, 2019, 10:01:37 »

Ni sa jednom nećeš pogriješiti. Ako si u mogućnosti, probaj jednu, probaj drugu, pa koja ti bolje legne. Stvar je ličnog afiniteta.
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Јул 24, 2019, 01:21:28 »

Pumparice NISU lovne puške, u smislu brzine dupliranja(opaljenja drugog metka nakon prvog). Poluautomati JESU, i vrlo su pouzdani(većina današnjih)...

Yildiz mislim da su pristojne puške, samo što ja lično nisam ljubitelj Alu glava...

Polovna IŽ27 u dobrom stanju je PUŠKA...   hi
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
Gogsa
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Јул 24, 2019, 08:09:09 »

Ja licno volim klasiku,dali je polozara ili bokerica nije vazno.Turske sacmarice nisu toliko kvalitetni koliko izgledaju,ali nivi je novo i opet uz paznje i odrzavanja verujem da moze dugacko da te sluzi.Isto kao i kolega Sheytan ne verujem bas u aluminijumsku glavu.
Zelim ti sve najbolje u izboru.
Sačuvana
Lovac Amater
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Јул 24, 2019, 09:52:01 »

Znaci ne preporucujete aluminijumske glave ,jel zbog toga sto je laksi metal pa ce doci do nekih deformacija usled duze upotrebe ili zbog neceg drugog?
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Јул 24, 2019, 11:06:48 »

Jednostavno ne želimo da razmišljamo DA LI I ŠTA može da se desi... Marinijum je dobar za foliju u qhinji, za školjke sqpih auta, za neke lepe lajsne, i tako to... Za oružje PLASTIKA I MARINIJUM???  laugh  Ja lično bežim od toga, što ne znači da sam u pravu...  hi
Sačuvana

T N T

B  E  S  N  I  L  O
Lovac Amater
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Јул 25, 2019, 02:47:59 »

Ne vidim zasto pumparice ne bi bile dobre za lov ,jeste mozda se malo izgubi nisanska slika prilikom repetiranja ali vremenom kada se izvezbam bice lagano,e sad sto se tice poredjenja mislim da poluatomat ipak moze da zaglavi ma koje marke bio,a kod pumparice ove proizvodnje zastoji su ravni nuli ,zar ne? agree
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Јул 25, 2019, 04:15:35 »

Qpi shta osh, ebe se nas! P. mi materina shto se i javljah...
Sačuvana

T N T

B  E  S  N  I  L  O
nikolaVa
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Септембар 02, 2019, 10:46:38 »

Ja sam kupio novu Tursku Huglu Eagle,aluminijumska glava i videcemo kako ce se pokazati.Uvek bi pre izabrao polozaru,bokericu ili cak i jednocevku nego poluautomat ili pumparicu.
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: