DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

 
Napredna pretraga

161396 poruka u 7278 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 09, 2019, 03:41:00
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: SRPSKA DALEKOMETNA LIGA 2019  (Pročitano 1784 puta)
SHEYTAN
Lovac veteran
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2842


« Odgovor #15 poslato: Октобар 15, 2019, 09:59:22 »

300m Tabela Lige / EKIPNO
PlasmanEkipa1 kolo2 kolo3 kolo4 koloFINALESDL Poeni
POBEDNIKSSU TNT 1287.351273.02288.382287.809402.5521266.093
2SK Srebrni Metak289.455273.533272.488275.606394.5671233.161
3SSU TNT 2248.603264.906276.186284.069389.4761214.637
4Crni Biseri270.599272.508277.244175.083381.5141201.864
5SSSU RTB TIM257.510263.499260.78382.2391164.028
6SSU TNT 3243.898221.241198.407202.592353.9121021.643
7Kraljevo269.044281.174178.3030129.811858.332
8SK Trstenik147.059211.6210.576189.894100.803712.873
9SK Vet. 63 PB I276.879260.84770.89600608.622
10SK Prvi Partizan236.032244.598000480.63
11SK Vet. 63 PB II241.789233.942000475.731
12SSSU Tiron232.89700202.5810435.478
13SK Vet. 63 PB IiI225.565000118.933344.498
14BELI BISERI249.1160000249.116
15DUM DUM000120.6020120.602


300m Tabela Lige
PlasmanIme i Prezime1 KOLO2 KOLO3 KOLO4 KOLOFINALESDL Poeni
POBEDNIKMiroslav Čukvas94.21786.26995.76297.863140427.842
2Andrija Petković97.36288.29496.30296.297137.824427.786
3Stefan Kovačević94.21290.84194.725100137.824426.762
4Dejan Kuzmanović98.92790.32393.12791.521132.741416.316
5Ilija Jovanović96.32187.29995.24490.987129.825412.377
6Željko Blagojević94.21291.85693.65680.927131.987411.71
7Darko Marjanović93.69989.84110096.287116.765406.751
8Darko Ćirić94.7389.82189.94880.928131.283405.782
9Goran Maljković83.21177.1394.70996.287127.643401.85
10Marko Stanić089.82693.65186.761130.543400.781
11Predrag Đurđev93.70488.29393.6460121.109396.752
12Marija Ćirić082.71289.94894.155126.91393.725
13Dragan Gagić82.16591.34389.4130129.122392.043
14Radomir Živadinović78.50185.75688.3687.274125.46386.85
15Dragan Kostić94.72591.34493.6510102.979382.698
16Mijat Štimac68.03487.28985.71583.582121.834378.419
17Marko Čukvas71.17491.34875.66389.919110.238367.167
18Stevo Radošević87.39881.18973.5410123.284365.413
19Marko Miljaković86.356068.2577.224118.933350.764
20Bojan Todorović77.978079.89583.57198.627340.072
21Petar Pavlović71.70371.54870.89668.761118.933333.08
22Tomislav Simić92.6520089.934137.846320.433
23Milorad Dragović63.32473.0776.19262.414100.803313.389
24Arnold Kunc010071.9590129.811301.77
25Andrija Radivojević0082.53590.447126.199299.182
26Bogdan Savić60.70863.42947.08760.304100.803285.243
27Saša Kunc10091.8519100282.851
28Radomir Seizović75.36174.08500132.016281.462
29Stevan Vučić95.25995.41379.36100270.032
30Aleksandra Čomagić062.41478.3030110.231250.948
31Dušan Mihajlović52.33452.77348.67549.19173.245227.543
32Boban Bošković00088.861121.834210.694
33Sonja Kunc93.68389.32415.34300198.35
34Ivan Starčević94.72581.712000176.437
35Slobodan Stolić76.4130094.6790171.092
36Željko Marinković81.64689.308000170.955
37Predrag Igrutinović85.83367.997000153.83
38Tomislav Savić73.26875.613000148.88
39Nemanja Marinković78.5010070.3480148.849
40Danijela Stolić85.8330055.0090140.842
41Dragan Anđić68.03467.996000136.03
42Dragan Perić44.48487.294000131.778
43Milan Šašić62.80166.981000129.782
44Marko Pucarević70.6510052.8930123.544
45Filip Igrutinović089.82109.521099.342
46Miloš Talić96.834000096.834
47Igor Savković089.31300089.313
48Dejan Apostolović086.78100086.781
49Ivan Lučić86.351000086.351
50Slobodan Todorović86.351000086.351
51Radosav Ilić085.75700085.757
52Stefan Rakić0085.1860085.186
53Aleksandra Nejković82.688000082.688
54Radoš Rakić00080.928080.928
55Dragan Zelenović80.6000080.6
56Darko Koledin80.595000080.595
57Jelena Aleksić79.024000079.024
58Nenad aRanđelović77.978000077.978
59Aleksandar Nikolić75.366000075.366
60Nemanja Ilić69.61000069.61
61Dragoslav Đorđević69.604000069.604
62Veljko Rakić69.081000069.081
63Svetislav Branović0068.250068.25
64Mile Petrović065.45900065.459
65Darko Božić00064.535064.535
66Aleksandar Jovanović54.951000054.951
67Miloš Radaković00053.951053.951
68Goran Vukićević00048.662048.662
69Dalibor Marinković00039.67039.67
70Ivana Jovanović25.644000025.644
71Dejan Šiljević17.27000017.27
72Mladen Radovanović00016.397016.397
73Stefan Kerkez0007.93407.934
74Milica Racić000000
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: