DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 13, 2019, 08:42:41
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Osveta bivšeg člana  (Pročitano 845 puta)
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« poslato: Март 18, 2018, 07:30:50 »

Ovo je GPK danas odgovorio na forumu LOVAC na  pitanje zašto nije član na jednom od Srpskih foruma

Ne razumemo se. Ja i oni.
Na srpskim forumima nema lovaca uglavnom lovokradice i klanovi koji ne prastaju niciji uspeh!

Po princiou ko nije sa njima on je protiv njih.
A ja nisam niciji ja sam sam svoj
.

Zapamtite pa ga fino ugostite kad se sledeći put pojavi.
Ili se možda slažete sa njim???
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Na mreži Na mreži

« Odgovor #1 poslato: Март 18, 2018, 08:17:05 »

https://www.youtube.com/watch?v=feuEoC-y6f0

sarcastic

Ne b se ja opterećivao s njim, ali si u pravu da treba ovo evidentirati, u slučaju ponovne želje za istim na forumu...  good

drinks
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Март 18, 2018, 08:32:38 »

Ma ne uzbuđavam se ni malo, samo radi evidencije ukoliko se dogodi (pu, pu... NEDAJ BOŽE... Pomeri se s' mesta čoveče..) da se pomenuti vrati pa radi prijateljskog dočeka zbog "promovisanja" naših članova focus
Pozz...

Sačuvana
zhrvoje
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Март 18, 2018, 09:20:41 »

Kolega zaboravio si napisati da si ga fino isprovocirao.
Zalosno je pisat protiv nekoga tko se ne moze braniti...
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Март 18, 2018, 09:33:23 »

Kolega zaboravio si napisati da si ga fino isprovocirao.
Zalosno je pisat protiv nekoga tko se ne moze braniti...
Kolega proveri i videćeš da do tog njegovog posta na temi na kojoj je to napisao ja nisam napisao ni jedno jedino slovo niti sam ga ja pitao zašto nije na drugom forumu.
Ja ovde nisam pisao ništa protiv njega već samo objavio šta je ON napisao tako da ti ni druga zamerka ne stoji.
A Žalosno je to što on tako piše i širi laži o nama.
Pozz...
Sačuvana
zhrvoje
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Март 18, 2018, 09:57:42 »

Provocirao si ga na drugoj temi.
Sve mi se cini da si se tamo registrirao samo da bi mogao nastaviti rat sa njim...
Sto se mene tice to je to o temi gpk.
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Март 18, 2018, 10:08:46 »

Loše ti se čini,nije mi to bila namera ali sigurno neću da ćutim na laži, uvrede i samohvalisanje zasnovano na nerealnim osnovama. Tvoje pravo je da shvatiš kako želiš i izneseš svoj stav a moja obaveza da te uvažim ma koliko se ne slagao sa tvojim stavom.
Pozz
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #7 poslato: Март 19, 2018, 12:01:59 »

Buhag, napisao si ti u par postova vise i kvalitetnije nego mnogi u 1000.
Pazi mu ovaj citat: "Ja koristim Flir i jako sam zadovoljan nije zabranjeno legalan si i meni je bitno da mogu da osmotrim i da prepoznam koja je divljac i pol. "

To tamo pise,a ovdje je par dana ranije pisao da bi eventualno nabavio Flir,e kako je uspio kroz par dana i nabaviti i skupiti toliko iskustvo pa to bi bio i za Davida Coperfilda izazov.
Totalno je izgubljen u svojim lazima, sad je dodao na tu grupu od 10 ex-yu lovaca jos 7 francuza.Pa ce ispasti da se njih par prikljucilo francuzima.A tamo koristi termin ex-yu lovci,dok je ovdje strogo pisao 9 SRBA i jedan hrvat,i taj hrvat u Svici cijeli zivot,da sto vise razvodni tu (nebitnu) cinjenicu da je covjek hrvat.
A jesi vidio nastupa u novinama, napisao sta hoce poslao svoje slike i neko objavio.. A kladim se da neko ode u nadlezne institucije ili vec ko je zaduzen za lov tamo, da bar pola nebi bilo istina.. Pisao je i o cekama nesto, pa ga covjek koji isto tamo zivi spustio na zemlju.
Al ako mi pisemo o njemu ispast ce da imamo kompleks.. Trebamo pustiti da nas pravi budalama.
 drinks
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Март 19, 2018, 06:51:38 »

Nakon nekoliko godina lova u tom Reviru u oblasti Selestat ukazuje mi se prilika da se preselim u oblas Sanit-Louis koja se granici sa Svajcarskom u tom Lovistu je vec jedan Ex Yu bio stalni clan loviste je znatno vece puno bogatije i sa stanjim prisustvom D.Svinje Srnece Divljaci Lisica Jazavac Kuna D.Patke Fazan Zec .Samim tim i Partnerstvo je skuplje,ali posto je meni loviste samo 22km od granicnog prelaza i 40km od adrese prebivalista prihvatam i postajem punopravni clan Lovnog Revira u oblasti Saint-Louis pos Lovnom Federacijom sa sedistem u mestu Mulhousen (68).

Sad vec nas dva punopravna clana ovog Lovnog Revira pocinjemo da razmisljamo o zakupu nekog lovista u okolini ovog lovista i da okupimo nase ljude Lovce sa prostora bivse JUGOSLVIJE.
Posto moj kolega stariji po stazu u ovom Lovnom reviru i po godinama starosti ima sklab i skrt odnos sa Ex Yu ljudima u Svajcarskoj on se slaze da prvo pozivamo ljude u goste .da tako upoznajemo njihove karakterne osobine kao osoba  i kao Lovaca.
Ja preuzimam taj do na sebe i krecem u selekciju posto poznajem ogroman broj Ex YU osoba koji su u svajcarskoj a koji su takodje lovci po novonastalim drzavam po raspadu SFRJ.

Danas nas oma 10 Clanova od iduce sezone 11 punopravnih Partnera loviste je pod nasim zakupom mada nam je Predsednik kao i Lovocuvar Francuz jer za obavljanje ove dve dusnosti nije dovoljno nase glasanje i odabir jednog od nas jednakih vec je potrebno i obrazovanje edukovanost kao i sertifikati i Diplome o polozenim ispitima koji izlaze iz okvira LOVNOG ISPITA I LIZENCE ZA LOV.

Loviste je povrsine 2600Hektara rasprostranjeno na 4 opstine koje su medjusobno povezane loviste je kompaktnog tipa bez ograda i zica OTVORENOG TIPA loviste ima obradive povrsine prirodne vodotokove i vestacke vodene povrsine tipa jestackih jezera za uzgoj i sportsko rekreativno pecanje uglavnom sarana bukove u hrastove sume.
Loviste je opremljeno svim lovno tehnickim objektima tipa Ceka za lov i osmatranje divljaci ,Automackim elektronskim hranilicama koje 365 dana u godini izbacuju hranu 2x u 24 casa Solista. U terenu lovista posedujemo u dve Lovacke Kolibe za odmor prenociste u grupnim lovovima za predah i rucak izmedu prepodnevnog i popodnevnog Lova pogonom.

Na ceke se moze ici 350 od 365 dana u godini. Svaki punopravni Partner moze ici sam odstrel se vrsi po brojnosti  selekciji kalendaru lova.

Pisanje doticnog koji pati od amnezije na drugom forumu.
ovde nas masti da je on osnivac i pokretac tog lovnog revira i da je on prvi ga zakupio i osnovao grupu nasih lovaca.

Dobar pogled
Kos

Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: