DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

158877 poruka u 6986 tema- 6790 članova - Poslednji član: vojevoda

Април 25, 2018, 03:41:06
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2 3   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Da to smo Mi  (Pročitano 1360 puta)
GPK
Gost
« poslato: Јануар 30, 2018, 10:15:12 »

Sačuvana
kaludra
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Јануар 31, 2018, 12:09:48 »

svaka cast  za kolege buba
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #2 poslato: Јануар 31, 2018, 09:51:14 »

Ovo smo mi. Ovo je ta desetoclana grupa lovaca koju sam okupio i oformio koja je zakupila loviste u Francuskoj oblasti Alsasse

Mada vrlo radao i cesto izlazimo u susret nasim sunarodnicima koji zive i rade u Svajcarskoj da love kod nas kao lovci gosti.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #3 poslato: Фебруар 08, 2018, 11:29:06 »

Fotke  iz naseg Lovista

Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #4 poslato: Фебруар 08, 2018, 11:35:34 »

Gde se nalaze ta lovišta?
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
GPK
Gost
« Odgovor #5 poslato: Фебруар 09, 2018, 09:10:50 »

Gde se nalaze ta lovišta?

MikoHunter ovo je jedno loviste OTVORENOG TIPA. Loviste se nalazi u Francuskoj oblast Elsass-Alsass u pogranicnom pojasu sa Švajcarskom granicom u blizini Aerodroma Mülhaus.

Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #6 poslato: Фебруар 09, 2018, 08:03:27 »

Da to smo mi moja grupa lovaca i ja u nasem Lovistu negde tamo daleko i ovo je samo jedan deo naseg truda zalaganja i ulaganja za dobrobit svih !

Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Фебруар 09, 2018, 08:47:03 »

...odlični tereni verovatno ima i dosta divljači.Kakva je situacija sa trofejnim srndaćim jer ih odstreljujete kakve su cene?
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Milan Grba
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Фебруар 09, 2018, 09:54:43 »

Čestitam i želim Vam puno uspeha i sreće!
Ako slike govore više od reči, onda je ovo lovište i družina kojima mogu svi pozavideti!
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #9 poslato: Фебруар 09, 2018, 10:31:22 »

Divljaci ima zaista dosta ali to je samo rezultat naseg timskog rada svi smo angazovani oko obezbedivanja hrane koja se svakodnevno u kontinuitetu i odredenoj kolicini dostavlja divljaci putem automackih Hranilica.

Imamo dobre i iznad proseca za Evropska lovista trofejnu Vrednost srndaca sto sam postiglu selektivnim odstrelom srndaca i sto smo izbazili i zabranili odstrel Srndaca u pogonskim lovovima kada srndaci nemaju rogove i kada su u bastu.(ovo da objasnim Francuski federalni zakon i kalendar odstrela srdaca je od 15.05 pa do 01.02 u sezoni lova.E to je na moju inicijativu izbaceno iz lova u nasem lovistu i drasticno se kaznjava ukoliko se neko tog izglasanog i upisanog u pravilnik lova zavedeno.Dozvoljen je sanitarni odstrel ALBINO UKOLIKO JE POVREDEN ILI JE OBOGALJEN SRNDAC:)

Trofej nenaplacujemo naplacujemo samo meso u kozi bez utrobe.

Evo jedan Trofej srndaca kog sam odstrelio ove sezone trofej je obraden i osusen nakod nedelju dana elektronska precizna vaga je pokazalja 515grama -90grama 425grama.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #10 poslato: Фебруар 09, 2018, 10:41:41 »

Čestitam i želim Vam puno uspeha i sreće!
Ako slike govore više od reči, onda je ovo lovište i družina kojima mogu svi pozavideti!

Hvala Milan Grba cilj mi je da u nase redove uvedem jos jedno 5-10 lovaca sa nasih prostora Ex Yu nije mi bitna nacionalnost kao ni vera samo da je korektan pristojan kulturan i da postuje ono sto sam sato smo stvorili do sada.
Znam da ce neki zluradi da se uhvate za ono "sto sam" ali zapravo je tako ova grupa lovaca osim mene i jos jednog mog starog dobrog prijatelja i velikog lovca koji je iz Zagreba ovih drugih 8 i od ove naredne lovne sezone 2018-2019 9 lovaca je nastala iskljucivo mojom inicijativom trudom zalaganjem i okupljanjem ovi izuzetno kvalitetnih ljudi dobrih lovaca korektnih pozrtvovanih koji umeju da cene i postuju privilegiju.Ziveti u drugoj zemlji koja je strana sa stranim zakonima obicajima i pravilima sa stranim jezikom a loviti u trecoj zemlji gde opet postoje treca strana pravila zakoni obicaji i treci strani jezik biti prihvacen postovan od starosedeoca.

Hvala Mika Grba i mislim da ce vremenom doci da ce i Nasa Srbija postati deo te EU a tada ce biti i puno lakse da nekog i od vas ugostimo u nasem Lovistu u centralnoj Evropi.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #11 poslato: Фебруар 09, 2018, 11:21:44 »

Nesto iz lova na sitnu divljac ( D.Svinja se lovi 350dana u godini)

Nasa lovacka koliba u sumi u samom srcu lovista

Iz lednog pogonskog lova

U pauzi i predahu izmedu prepodnevnog i popodnevnog pogona

Vatra u kaminu lovacke kolibe je poseban car i ambient

Jos ako je kamin opremljen i resetkom za rostilj

Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #12 poslato: Фебруар 09, 2018, 11:39:22 »

Nekad se okupimo pre izlaska na Ceke i okrenemo nesto i na raznju

Vise puta godisne se i familijarno okupimo sa porodicama i nasoj kolibi u lovistu

Ima mali milion fotki naseg lovista nasih lovova druzenja u njemu.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: Фебруар 10, 2018, 05:42:53 »

....super!
...a objasni kako neplacate trofej srndaca samo meso?
Sačuvana

Ry
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na Forumu Lorist u 2011 godini

« Odgovor #14 poslato: Фебруар 10, 2018, 06:40:18 »

ravnateljstvo moje lovacke udruge (za sada samo jedan clan(dovoljan sam sebi)na nasem privatnom lovistu od 7 000 000 km2..mi smo naravano gostoljubivi by default...ako neko navrati
ljubav je teret pregolem..bas i to sto te tolk'o volem nevolem
Sačuvana

Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns!
Tore me apart
Stranice: [1] 2 3   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: