DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

158092 poruka u 6983 tema- 6732 članova - Poslednji član: pisarev

Јануар 22, 2018, 09:06:38
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Athlon Misad BTR 2,5-15x50  (Pročitano 187 puta)
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

swift

« poslato: Децембар 17, 2017, 01:13:43 »

Ovu optiku sam imao prilike da držim u ruci i malo je bolje pregledam. Odavno me nije ništa tako kupilo na prvi pogled a da je iz "srednje" klase. Poslednji je bio Vortex Viper 4-16x50 HS pre par godina. Ovo je možda za više nijansi malo bolje po pitanju bistroće. Ostalo... manje više slično.
   Neverovatno iznenadjenje za parice koje košta. Optika je kupljena u Nemačkoj i koštala je oko 630 eura.Vredi svaku paru. Potpuno sam bio zatečen slikom, kontrastom i bojama za optiku u toj cenovnoj kategoriji. Ima HD stakla i 30mm. tubus. Končanica perfektno osvetljena. Klikovi jasni kao dan. "Sluša" besprekorno. Sajd fokus izoštrava kao kod mnogo skupljih optika.Ima doživotnu garanciju. Šteta što je nisam imao na par dana... da se više družim sa njom. Pročitah recenzije na internetu i svi imaju pozitivno mišljenje. Mada, iskreno, tek je relativno novo na tržištu i nema pregršt utisaka van Amerike. Naravno, treba i sud vremena da bi videli pravu  upotrebnu vrednost.
   U startu miriše na jako dobro za novce koje treba dati. Uvećanje od 2,5-15 pruža fantastične mogućnosti korišćenja od 30-300 met., rekao bih. Računam, sa sve carinom i porezom, preko Optic trejda, ovde bi izašla oko 750 jevreja. Eto, a u Evropi je oko 630. Zaista trenutno nemam predstavu šta bi za te pare bilo bolje od ovoga, na prvu loptu, naravno.

https://www.optics-trade.eu/int/athlon-midas-btr-2-5-15x50-sfp.html?___from_store=en

Za one koje interesuje šta ima novo, možda da pogledaju i ovo..

https://www.youtube.com/watch?v=Q1ldMtOoOwI

Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: