DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

157429 poruka u 6923 tema- 6682 članova - Poslednji član: Dejvid kroket

Октобар 21, 2017, 02:57:23
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Pomoc za izbor karabina i optike  (Pročitano 264 puta)
joker7
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« poslato: Септембар 02, 2017, 10:24:19 »

Pozdrav svima
Napravio sam ovu temu jer sam mlad lovac tek sad sam dosao u situaciju da posedujem svoje oruzije.
Posle mnogo zezanja oko obuke,lovackog ispita,lekarskog...i na kraju resenja koje daje mup posle 3 meseca cekanja dobio sam dozvolu Smiley
Mene konkretno interesuje koji karabin kog kalibra sa kojom optikom preporucujete iskusni lovci ?
Lovim iskljucivo predatore mada bih otisao i na srnu,svinju...sve zavisi od prilike,vremena i finansija...
Dosta sam puta bio u lovu i nisam bas neznalica
Hvala vam svima unapred !!!
Sačuvana
Pedja1965
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Септембар 02, 2017, 08:22:50 »

Onaj koji možete da kupite,super su vam ova pitanja,stotine napisanih stranica od zastave do skupih karabina koji se uzimaju isključivo zbog prestiža,kalibri manje više svi obrađeni šta očekujete da vam se odgovori.Predpostavljam da biste pucali i daleko i blizo u pogonu i hteli bi univerzalnu optiku za sve situacije.Kada bi sada ponovo počinjao ništa osim blazera i noćne optike treće generacije nebi došlo u obzir.Pametno iskorištene pare bi bile kupovina polovnog karabina i neke pristojne optike ne preko 48 izlaza neki polovni divari i sveto probati na strelištu ako ste zadovoljni grupom kupite i ostane evrića uplatite neki lov.Ili članarinu u dva društva da steknete drugare i iskustvo.Što bi se reklo Neznam čemu sve ovo verovatno starim pa postajem sentimentalan
Sačuvana
milos vidak
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Октобар 11, 2017, 10:39:49 »

Ima li neko Browning Marala, interesuje me misljenje i informacija iz prve ruke? Kakav je, kakva su iskustva u lovu ..kakav je za odrzavanje, ciscenje, rasklapanje sklapanje itd.. pozz hvala..
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: