DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159566 poruka u 7038 tema- 6827 članova - Poslednji član: Steppenwolf

Август 14, 2018, 10:01:35
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 8 9 [10]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: EAW Montaze  (Pročitano 13648 puta)
stalcer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #135 poslato: Новембар 28, 2016, 08:32:52 »

eaw polu montaza prsten neki majstor iz germaniju zalepio tako da sam morao baze da pravim prema karabinu
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #136 poslato: Фебруар 05, 2018, 07:28:27 »

Doslo je do spora o primeni EAW Schwenk montaze ali ja i dalje kao i dosta evropskih lovaca kao i puskara ostajemo pri tome da je jos uvek jedna od neprevazidjenih.

Proslog meseca mi je doslo da na svoj bock dvokuglari zamenim opticki nisan i izbor je pao na po meni jedan od najbolih optickih nisana rekoh po memi Swarovski hteo sam Z8i 1-8x24 ali u radnji ga nije bilo na stanji i da nebih cekao uzeh Z6i 1-6x24 mala je tu razlika vise vizuelne pritode ui to sto se mogu postaviti samoskitajuci tureti ali ova optika koji sam ja hteo to i ne treba.

E posto mi je dvokuglara Merkel Suhl logicno je da su fadricki baze Suhl posto sam i imao Zeiss optiku koja je sa prihvatom na pestene i debljina tubusa je bila 25,4 a ova Z6i je sa Swarovsku SR sinom moralo je sve da se radi iznova. Naj bezbolnije i naj prakticnije a da se opet moze po potrebi brzo skinuti i vratiti i da se ne mora ponovo prepuvati na strelistu je bilo EAW Schwenk baze i EAW montaza.
Sa originalnom montazom i sa Zeiss optikom izgledalo je ovako

A sad Izgleda ovako

Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: