DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

160266 poruka u 7125 tema- 6866 članova - Poslednji član: Lovac918

Децембар 17, 2018, 11:55:18
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Грејачи за ноге  (Pročitano 4553 puta)
dreger
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #15 poslato: Децембар 02, 2016, 11:52:46 »

Meni danas upravo stigli bas ovakvi kao na slici,kad isprobam i istestiram javljam rezultate i utiske.
Sačuvana
Huntercro
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: Децембар 02, 2016, 09:03:32 »

mi smo probali, ja sin i kolega i možemo reći samo jedno, da će svako da ima svoje. Ćiro svaka čast majstor si, mogu da kažem samo riječi pohvale za proizvod.
Nadam se da smo relevantni za davanje mišljenja, jer lovimo 99 % sa čeke i u godini dana imamo između 70-90 izlazaka na čeku, svaki. Od toga je dio i po velikoj zimi, tako da će ovi grijači da pomognu uvelike. Izvještaji slijede kad bude neki veći minus.
Sačuvana
drinski
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #17 poslato: Децембар 02, 2016, 09:09:46 »

mi smo probali, ja sin i kolega i možemo reći samo jedno, da će svako da ima svoje. Ćiro svaka čast majstor si, mogu da kažem samo riječi pohvale za proizvod.
Nadam se da smo relevantni za davanje mišljenja, jer lovimo 99 % sa čeke i u godini dana imamo između 70-90 izlazaka na čeku, svaki. Od toga je dio i po velikoj zimi, tako da će ovi grijači da pomognu uvelike. Izvještaji slijede kad bude neki veći minus.

Ja takodje narucio za drugara kad je probao samo je rekao narucuj i meni ! hi
Sačuvana
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #18 poslato: Децембар 02, 2016, 09:42:27 »

Хвала на речима похвале за грејаче.Није ми била намера да направим нешто да бих наплатио свој труд.То говори цена уложака.Намера ми је била и у томе сам успео .Да будем саставни део вашег лова у коме идете да уживате и будете део незаборава са природом. drinks
Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #19 poslato: Децембар 16, 2016, 01:32:30 »

Провео 5 дана у планини на којој је температура падала и до -7.Грејачи су завршили посао само тако.Пар пријатеља који нису вични овом сокоћалу су рекли само једну реченицу"Зајебали век"
Ко хоће може да купи акумулатор од 6 волти 12 ам.Мало је скупљи од овог од 4 амп. али три пута јачи.

pioneer
Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
skljo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Јануар 01, 2017, 06:04:45 »

Grejači su vrhunske kvaliteta pogodne za lovce koji love cekanjem vrlo lagani za nositi i montirati u obuću a i povoljni prije svega
Sačuvana
Milan98
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Јануар 10, 2017, 10:17:27 »

KOja cena rodjo? Smiley
Sačuvana
Dusan900
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Јануар 18, 2017, 03:58:29 »

Uf al bi to dobro doslo na ovih -15 kolko je bilo proteklih par dana kod mene Smiley
Sačuvana
drinski
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Јануар 25, 2017, 12:48:25 »

Evo intezivno koristim grejace zadnjih 20 dana ekstra rade koristim ih na preletu i zavrsavaju posao ! Akumulator treba jaci da se kupi preporuceni akumulator 4,5 AH(ampera) izdrzi sat ipo . Moja preporuka je da se kupi od 12 Ah  hi
Sačuvana
Pedja1965
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Јануар 25, 2017, 08:39:05 »

To su sad finese,bitno da stvarno dobro rade i nikakav problem do sada,hvala Ćiro
Sačuvana

ja opraštam mnogo,ali nikad ne zaboravljam ono što mi je učinjeno
Huntercro
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Јануар 28, 2017, 12:29:13 »

12 ah je težak sam po sebi ovako si malo upališ i malo ugasiš tek toliko da temperiraš noge kad više ne možeš
Sačuvana
lekan
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #26 poslato: Јануар 28, 2017, 12:52:03 »

koja cena tih grejaca??
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: