DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161395 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 07, 2019, 11:08:09
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Kako protiv komaraca?  (Pročitano 68780 puta)
reze73
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #90 poslato: Јул 20, 2010, 11:38:08 »

da li je neko ovo probao ?

medisana teleshop ga prodaje cena pristupacna a dejstvo ?

S"obzirom da posedujem njihov jonizator i jako sam zadovoljan ne sumljan ni u ovo ali ..
Ovakav su mom ocu još 80-desetih doneli iz nemačke i ja sam nosio par puta,ali žali Bože...Ništa ne vredi ili komarci više nereaguju.  nono
Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #91 poslato: Јул 20, 2010, 11:35:08 »

Komarci u XXI veku promenuli ferkvenciju. Namazali se... lol
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
neleo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #92 poslato: Јул 23, 2010, 10:07:58 »

Kod pecarosa ispod pancevackog mosta stigla szuku krema juce, ja sam bio danas i uzeo ali  jako malo je ostalo pa ako nekom treba nek pozuri.  hi
Sačuvana
reze73
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #93 poslato: Јул 23, 2010, 10:28:14 »

Dok se mi naoružamo kremama i živcima,odoše komarci u ilegalu.Sinoć sam bio u lovištu sve do kasno u noć nije da ih nije bilo,ali nešto im se smanji broj.  good
Sačuvana
sremac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #94 poslato: Октобар 06, 2010, 02:26:22 »

komarci su za nama,ali evo sta sam ja koristio u borbi sa njima.krema mi se losije pokazala i primetio sam da dosta masti kozu,dok nisam kupio ovaj sprej od istog proizvodjaca,koji je po meni efikasniji
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #95 poslato: Октобар 06, 2010, 04:34:09 »

Kolega,a gde ima da se pazari taj sprej?

Mislim polako im prolazi vreme ali da znam za sledecu sezonu
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
NeLe001
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #96 poslato: Октобар 06, 2010, 04:37:20 »

У почетку лова на препелице смо имали проблема са комарцима, ма да поједу... После је било лепо за ловити. Последњи дан лова на препелице, четвртак, по онако хладном времену и ветру, уједали су се као у сред лета у предвечерје.

Аутан ми се нешто и није показао, али имам нешто од још ко зна када и када се намажеш миран си 40-ак минута.
Sačuvana

sremac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #97 poslato: Октобар 06, 2010, 05:04:47 »

doneo covek iz subotice po 500din. a misljenja sam da je tamo u pola cene.znas sta je srbin,ako ne zaradi duplo nije uradio nista
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #98 poslato: Октобар 06, 2010, 05:07:36 »

lol lol Vala jesi 100% u pravu
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
sremac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #99 poslato: Октобар 06, 2010, 05:29:01 »

ali za sledecu sezonu cemo naci neku madjaricu da nam donese  spruce_up a mogu vam reci da je sprej ekstra.dobro se pokazao u morovicu a tamo komarci ko rode i ima ih na milione
Sačuvana
Nforce
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LD "Stara Pazova"

WWW E-mail
« Odgovor #100 poslato: Октобар 08, 2010, 08:34:14 »

Ovo sam koristio, jeste skuplje ali radi za sve pare:

Sačuvana

SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #101 poslato: Октобар 08, 2010, 08:37:08 »

Ispod Panchevachkog mosta(nekakva ribolovatchka pijaca) qpovah mas' po 200rsd(il 250, nemojte me drzati za retch), a i chuh da je bolja od spreja(zaboravih obrazlozenje  sorry)...
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #102 poslato: Октобар 08, 2010, 09:46:30 »

Ovo sam koristio, jeste skuplje ali radi za sve pare:

Bez ljutnje druze ali taj nekosta pistolj u Dobanovcima haos po sumi,voda na sve strane.Izlegli se imalo ih bre ....... ja se naprskam sa tim traje dok se neoznojis i onda najezda gore nego dok se nisam naprskao.

Ustvari svi ti autani i ostali preparati sad imaju efekta kad je jutri oko 5-6C,a tek kad dodje -5C onda mu dodju ko` dezodorans. lol
Sačuvana

sremac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #103 poslato: Октобар 09, 2010, 08:00:25 »

Ispod Panchevachkog mosta(nekakva ribolovatchka pijaca) qpovah mas' po 200rsd(il 250, nemojte me drzati za retch), a i chuh da je bolja od spreja(zaboravih obrazlozenje  sorry)...
mast sam placao 200din.i mislim da ne kosta puno.a za sprej su nabili cenu i teze se dolazi do njega.krema mora da se nanosi par puta u toku lova tj.doceka i puno masti kozu.dok se sprej nanosi u mlazu i dosta je efikasniji u odbrani od komaraca.a i nema neki poseban i jak miris kao autan i slicni proizvodi sto je jako vazno pri doceku DS.zivim u 'donjem sremu'gde ima puno bara i suma a narocito komaraca. i tek kada sam otisao u lov u Morovic video sam sta su komarci.i da nije bilo spreja ne bih izdrzao ni deset minuta na ceki.kakvi su komarci u Morovicu mogu da potvrde neki clanovi foruma   lol neki su bocicu autana ispraznili za jedan lov lol
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #104 poslato: Октобар 09, 2010, 11:31:07 »

...njima autan dodje ko neki stimulans lol
Sačuvana

Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: