DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161435 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 15, 2019, 07:06:27
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Kako protiv komaraca?  (Pročitano 69026 puta)
graničar
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #75 poslato: Јул 05, 2010, 11:38:06 »

Ove godine i te narukvice i kojekakvi autani,u mom kraju ne pomažu.Ili su komarci stekli imunitet ili već ko zna šta,uglavnom ,ne može se biti ispred kuće a pogotovo negdje u prirodi.Ovo nije normalno i ovakva najezda komaraca se ne pamti.Nemilosrdno ubadaju i u podne  i po najvećem suncu,a jutro,veče ili hladovina i da se ne spominju.            suicide suicide suicide
Sačuvana
AcaNik
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #76 poslato: Јул 05, 2010, 11:59:01 »

крајње је време да се измисли нека сачма за комарце dance
Sačuvana

Нема живота пре кафе
vlada.lovac
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #77 poslato: Јул 05, 2010, 12:01:12 »

Juče sam se naprskao Autanom pred polazak u lov, samo su zujali oko glave, vrata, ruku, kako koji pridje ili sleti odmah bezi, imao sam samo jedan ubod komarca na nadlaktici, a prskao sam malo i po nogavicama i nisam nasao ni jednog jedinog krpelja, a obicno ih skinem po dvadesetak, nije da ih juče nije bilo, bili su na tudjim nogavicama ali ne i na mojim  whistle
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #78 poslato: Јул 13, 2010, 12:00:56 »

Juče sam pazario qtijicu od 40g Szuku-a, 200rsd, na ribolovačkoj pijaci ispod Panč. mosta!

Oma sinoć sam ga probao u - kafani  sarcastic , radi za sve pare!  hi Doduše, nisam se baš znojio, ali prvi utisak je sasvim OK!
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
kuganakovo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #79 poslato: Јул 18, 2010, 12:43:37 »

Kupio sam aparit za komarce u apoteci kosta 892,40 din.Model za nosenje ZS0103. Zakacen na dzepu kosulje komarci grizu.Pokusacu nazvati uvoznika radi reklamacije aparat chicco kao ovaj na forumu.Moje iskustvo takvo za drugo neznam,po mom nije nista.Inace u lovistu svaki dan imam skoro sve preparate i ni jedan ne pomaze kolko treba.Pozdrav
Sačuvana
kaludra1
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #80 poslato: Јул 18, 2010, 01:33:38 »

ok je ovaj sto shejtanovic kaze
deluje.
skoro kupih u slo .  autan +
i 2 sata me stvarno nisu dirali.
a sto se elektronike to je samo mami para.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #81 poslato: Јул 18, 2010, 10:36:01 »

...a jer zna neko za ovo sredstvo,ja nesto brljo po netu i natrcim na ovo.Pise da ima u sebi 50%DEET-a i da stiti do 10h u prirodi i da je radjen za extremne uslove,a kod nas kako je pocelo ima da nas satru ove napasti.Valjda ga koriste tamo neke strendzerske vojske....e sad dali im je verovati
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Djekic
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Volim da lovim,moram da radim!

« Odgovor #82 poslato: Јул 18, 2010, 10:53:42 »

da li je neko ovo probao ?

medisana teleshop ga prodaje cena pristupacna a dejstvo ?

S"obzirom da posedujem njihov jonizator i jako sam zadovoljan ne sumljan ni u ovo ali ..
Sačuvana
kuganakovo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #83 poslato: Јул 19, 2010, 07:00:17 »

Bilo bi korisno kada bi preneli svoja iskustva u vezi ovi aparata.Miih kupujemo a oni nemaju efekat.Ja sam danas kontaktirao uvoznika i vratio isti,i uzeo verziju za sobu.Akoi taj ne tera komarce vracam i njega.Napomena da je kontakt sa uvoznikom bio iznenadjujuce ljubazan za sada.
Sačuvana
Zarko
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #84 poslato: Јул 19, 2010, 07:56:14 »

ja nasao prodaju

http://www.oglasibalkan.com/oglasi/-1/posts/4_Lov_i_Ribolov/131_Ribolovacka_oprema/39324_Najja_e_sredstvo_protiv_komaraca_na_svetu_Novo.html
Sačuvana

Kupi mi majko top!!!
steel
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

s.rodic@hotmail.com
« Odgovor #85 poslato: Јул 19, 2010, 08:11:19 »

Jel šteti i ljudskom organizmu kad je tako jak?
Sačuvana

Vuk ne vije što je mesa gladan, nego vije da družinu svije!
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #86 poslato: Јул 19, 2010, 08:11:50 »

Клима у Аганистану и Ираку не одговара комарцима.Пошто је много сувља од наше.А и човек који је боравио један извесни период баш се није сретао са њима.Тако чим је то реклама врло сам скептичан. stop
Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
steel
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

s.rodic@hotmail.com
« Odgovor #87 poslato: Јул 19, 2010, 08:31:01 »

Iako je ishabano još je uvek delotvorno sredstvo protiv komaraca. Moglo bi se reći jedino koje daje sto posto učinak.  sarcastic
Sačuvana

Vuk ne vije što je mesa gladan, nego vije da družinu svije!
neleo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #88 poslato: Јул 19, 2010, 09:32:58 »

Jako interesantno formula za dzunglu, 50 posto deet-a ,NATO formula za trupe u iraku i avganistanu izgleda su mene pogresno ucili u skoli da tamo nema ni trave od vrucine a kamoli dzungle ali ako tako kaze uvoznik onda u redu !
Sačuvana
dragan2229
Senior
Van mreže Van mreže

drdragan@verat.net
« Odgovor #89 poslato: Јул 20, 2010, 10:25:04 »

To je verovatno samo slika neznanja prodavca, Jungle Formula je britanski proizvod i sadrzi 50% DEET-a a ne DEED-a kakko je prodavac naglasio. Sa tom koncentracijom sigurno dobro deluje ali da li se isplati platiti 16 eura  za nesto sto ce te potrositi na 3-4 izlaska ? Aerosol se uvek vise trosi od kreme, ja sam jednom kupio szuku u tecnom stanju i potrosio ga za dva dana, kutijica sa kremom mi traje po 15-20 izlazaka. A za jednu bocicu Jungle formule imate 8 kutijica kreme...
Sačuvana

Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: