DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161419 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 13, 2019, 05:43:25
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Kako protiv komaraca?  (Pročitano 68948 puta)
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #45 poslato: Јун 28, 2010, 10:14:42 »

...a u bre Nikice lepo ih ti napoji,ja bi izludeo.Meni je pre par dana iz Swede stiglo odelo,gornji i donji deo protiv tih krvopija,e sad ostaje samo proba negde,a i to cu da obavi za koji dan.

i eve odelca,lagano je i dosta komforno.

a u prirodi bi trebalo ovako da izgleda.....
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
sangajska.odgajivacnica
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #46 poslato: Јун 28, 2010, 10:19:23 »

Nisam se ukljucio na vreme u ovu temu jer vidim da komarci grizu ko ludi sve sam probao sto je moglo kod nas na trzistu da se nadje al kod nas gde komarca nisu prskali koliko ja pamtim nikad ili mozda nekoliko puta za mog zivota jedino pomaze madjarski szuku i to za jedno cekanje mazem se jedno tri puta .
Samo je bitno da je ceka visoka
Sve ostalo lizu i grizu.
Nisam probao ovaj kraucov preparat al verujem da valja samo ga je tesko nabaviti
Sačuvana
sasa-dubica
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #47 poslato: Јун 29, 2010, 12:03:02 »

Sprej Off protiv komaraca koristim i cini mi se da je efikasniji od Autana!
Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #48 poslato: Јун 29, 2010, 04:01:08 »

Takođe, koristim tekući sa raspršivačem off active, sa narandžastim poklopcem. Efikasnije je od ostalih, a i miris mu je na aloja veru, pa možda io manje plaši divljač.
Sačuvana
Hemingway
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

elmarino019@gmail.com
« Odgovor #49 poslato: Јун 29, 2010, 05:06:04 »

Ja mislim da je dobra kombinacija trava tj. leko bilja matocine-maticnjaka ,bosiljka i nane -moze barska menta i nanica ,kao i obicna nana,sve tri cetri trave staviti u rakiju da odstoji 7 dana i time se mazati pre lova , ko proba nek se javi ,nista se ne placa...pre 25god. ,pok. Dusko Bojovic mi je pricao kako su Burlaci sa Volge koristili tinkturu,od lisca i stabljike samlevene od zelenog paradajiza potopljenog u jakoj votki- spiritusu i ovo ko proba nek nam javi ...
Sačuvana
spaleph
Senior
Van mreže Van mreže

Ко само иза себе гледа изгуби циљ пред собом.

spaleph@hotmail.com spaleph.
« Odgovor #50 poslato: Јун 29, 2010, 05:21:19 »

Ja mislim da je dobra kombinacija trava tj. leko bilja matocine-maticnjaka ,bosiljka i nane -moze barska menta i nanica ,kao i obicna nana,sve tri cetri trave staviti u rakiju da odstoji 7 dana i time se mazati pre lova , ko proba nek se javi ,nista se ne placa...pre 25god. ,pok. Dusko Bojovic mi je pricao kako su Burlaci sa Volge koristili tinkturu,od lisca i stabljike samlevene od zelenog paradajiza potopljenog u jakoj votki- spiritusu i ovo ko proba nek nam javi ...
Komšo dovoljna je samo prava ruska votka bez dodataka skull fie to_clue haha
Sačuvana
sangajska.odgajivacnica
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #51 poslato: Јун 29, 2010, 05:40:57 »

Neki strucnjaci kazu cak i ovo.
Vitamini B6 i B12 koji inace deluju na smirenje zivaca luce na kozi kad se popiju takav znoj da komarci negrizu ili te bas briga sto grizu.
Opste je poznato da B vitamina ima mnogo u pivu pa ko voli nek se nasiba piva pred lov pa nek javi samo da ne pretera pa da promasi vepra.
Ili jednostavno uzmite beviplex .
Sačuvana
Nenad_1
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #52 poslato: Јун 29, 2010, 06:15:42 »

Aaaaa! Zato Nikica ne mari za komarce!!!

:-))
Sačuvana
Jäger und Jagd
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Jagd ist kein Hobby, Jagd ist Leidenschaft!

« Odgovor #53 poslato: Јун 29, 2010, 07:05:32 »

Mrezica za sesir ili kacket i dobre elasticne rukavice.
Mogu da lete i zuje dok ih krila nezabole!
Sačuvana

I*A*A*M*M
Gaga Lovac

Pisi i Citaj Istinu.
Lazes Druge, Lazes i Sebe.
mile.florida
Senior
Van mreže Van mreže

mile.florida@hotmail.de
« Odgovor #54 poslato: Јун 30, 2010, 07:51:16 »

Ma ima i gore od komaraca eto osta raja bez dnevnika.

http://www.youtube.com/watch?v=FrEpUohtl3Y
Sačuvana
sangajska.odgajivacnica
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #55 poslato: Јун 30, 2010, 08:51:51 »

Mrezica je dobra fora al ima dva uslova za koriscenje :
Prvi je da je postavis na glavu u svojoj lov sobi pa onda na teren jer u suprotnom ako je postavis na terenu i ulovis kojeg komarca unutra ugasio si
Drugi uslov je da nekoristis karabin sa optikom jer neces moci pucati nevidi se allovackom moze.
Pardon ima jos dva problemcica kad je moras skinuti ako si zedan ili ako hoces da pljunes posle oba nema svrhe da je ponovo stavljas jer su komarci opet unutra pa si kao pod 1 opet ugasio.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #56 poslato: Јун 30, 2010, 09:08:49 »

Kopov kod mene uopste nema problem,mislim na to da se nevidi jasno kroz optiku.Cak sta vise probao sam jer sam imao isto misljenje da necu nita moci da vidim.Deluje da se nevidi ali skroz suprotno.

a ovo ostalo si upravu,mnogo je nezgodno ti zedan,a roj krvopija samo oblece i ceka trenutak nepaznje,dovoljno je samo da podignes i spustis i eto njih.

Probao sam da naprskam celu kapuljacu autanom i ima efekta ali nazalost samo desetak minuta posle mora opet.
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
sangajska.odgajivacnica
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: Јун 30, 2010, 09:12:55 »

Pravo da ti kazem to sam probao jos dok sam imao nekog prolux sa cajsom nisam probao kazem jednostavno sad se namazem sa tom madjarskom SZUKU i traje koliko traje.
Sačuvana
lazar
Gost
« Odgovor #58 poslato: Јун 30, 2010, 09:53:53 »

kap ovoga i komaraca nema u krugu od 20m
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #59 poslato: Јун 30, 2010, 10:34:14 »

lazo kako doci to tog spreja jer ga ima kod nas?
Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: