DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

157237 poruka u 6911 tema- 6668 članova - Poslednji član: petar344

Септембар 25, 2017, 11:32:20
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumKinologijaZdrava ishrana (Urednik: #)Dovoljna kolicina hrane ?
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Dovoljna kolicina hrane ?  (Pročitano 1721 puta)
KazaMP
Junior
**
Van mreže Van mreže

« poslato: Новембар 14, 2016, 06:27:03 »

Imam ostrodlakog nemca ( 16 meseci ) . Imam dosta slobodnog vremena i setam s njim po lovistu dosta sati dnevno , nekada vise nekada manje... Sada kada je zahladnelo dosta vremena provodimo napolju... Primetio  sam da mi je smrsao dosta ( za razliku od gazde hahaha ) . Pritom je ociscen od glista , nije boelstan , veseo je pas ... Hranim ga sa iznutricama od tovnih belih pilica , pomesanih sa hlebom ( posto imam farmu , pa imam iznutrica u izobilju ) ... Hranim ga jednom dnevno ali solidnu porciju dobije ... Neki lovci mi kazu da kada pocne lovca sezona ( lov na fazana ) treba se pas hraniti 2 puta dnevno ?? Verovatno oni samo i tada izvode svoje pomocnike u loviste .  biggrin
Moj nemac bi pojeo i tonu hrane jer su generalno halapljiva rasa pasa...  yahoo
Koliko vi dajete vasim nemcima ?
Sačuvana
drinski
Lovac veteran
Na mreži Na mreži

Pol: Muškarac

« Odgovor #1 poslato: Новембар 14, 2016, 07:12:23 »

Kasika do dve masti po porciji ili cvarci treba da rese problem! Psi u ovom periodu gube dosta na zagrevanje tela topla kucica sa dosta slame i prava ishrana . Mada svi imamo taj problem zimi kada nista ne pomogne i ja dajem na dva obroka dnevno. hi
Sačuvana
KazaMP
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Новембар 14, 2016, 07:38:07 »

Hvala kolega  hi

Sto se tice boxa trenutno je improvizovan. Prezimeo je kao stene tu , prezimece i ovu godinu... Ali polako pripremam materijal i na prolece se bacam na izgradnju.  locomotive

Probacu da ubacim 2 obroka i da vidim da li ima promene... 
Ako nista drugo bar pas ima kondicije zbog cestog izlazenja u polje hahaha  dance
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: