DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161436 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 15, 2019, 06:44:16
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: IC iluminator IR infracrvena lampa  (Pročitano 7245 puta)
Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

063/8350844 063/8350844
« poslato: Новембар 06, 2016, 09:19:02 »

Dosta kolega sa ovog foruma su mi predlozili da stavim ove iluminatore ovde na forumu da bi svi mogli videti i informisu se ko praktikuje nocni lov a jos uvek nemaju iluminator.
-Ove iluminatore se veoma dobro pokazuju,moguce da ste ih vec videli kod nekih vasih kolega jer sam ih mnogo i svuda prodavao, a stvarno su najeftiniji!  locomotive
MOLIM BEZ LJUTNJE   hi
- - Infracrvena lampa IC-iluminator dva modela: 850nm i 940nm od samo (33 eura)! - -
To je InfraCrvena lampa (iluminator) koja uglavnom se koristi za nocni lov. Ovu IC-Lampu mogu koristiti svi koji imaju sve generacije nocnih optika kao i za digitalne optike. Nocna optika bez ove lampe je nezamisliva jer optika je zaslepljena, slaba, ogranicena.
Dodavanjem ove lampe dobijate ne samo znatno jasniju sliku vec i puno veci domet. Upravo zbog toga ove lampe se koriste u vojsci, policiji za lov, razna pracenja, pojacanje vidlivosti nocnih kamera… itd.
-- Sa ovakvom IC-lampom moze se videti svetlost oka zivotinja sa dobrom optikom i na 300metara. Dobra stvar je zato sto ova Lampa se ni ne primecuje iz daljine kada je upaljena, pa za zivotinje u sumi je neprimetna.Ako cete koristiti obicne LED-lampe sve zivotinje se razbeze cim je upalite. Inace ova lampa je jako mocna, ima snagu od 3W sto se smatra medju najmocnije IC-lampe. Za vise Wati nema potrebe jer bi potrosile baterije za par minuta a ne dobija se mnogo vise.  tommy
-- Lampa je napravljena od aluminjumske legure duzine od 150mm. veoma lepog izgleda. Glava lampe je dosta siroka 45mm. a dioptrija je od stakla(nije plasticna).
Takodje lampa ima takticki prekidac pojacan da ne moze kabal da se otkine i samo jedan mod rada sto je extra stvar za ovu namenu. Cela lampa je pojacana i hermeticki zatvorena tako da njoj ne moze smetati ni sneg ni kisa a ni voda.
Koristi kvalitetnu snaznu diodu sa dobrim hladjenjem, tako da sve u svemu ova lampa ce vam veoma dugo trajati.
-- Koristi jednu kvalitetnu bateriju NEXcell 3.7V snage 3A. Punjac je pojacan kvalitetnim kablom duzine od 1-metra, automatski je, pa se sam iskljucuje kada je puna baterija, a vidi se i po Led-diodi kada je puna a kada prazna. Takodje dajem i metalni nosac za puske koji ide skoro na sve modele pa cak i na neke optike a poklanjam i maslinastu-zelenu koznu futrolu za lampu.  victory
-- Ove IC-Lampe sam ih vec dosta i svuda prodao , svi su jako zadovoljini sa njima, a prepoznatljive su i po crno-crvenoj boji sa frekvencijom od 850nm i crno-plavoj boji sa 940nm. i naravno najeftinijih moguce od samo 4200dinara. Znaci ide sve sto sam spominjao: Lampa sa taktickim prekidacem, punjac, baterija, futrola i nosac.
Sve sa slike!   prankster HVALA  063/835-0844
Lampa bez nosaca ima tezinu od 184g.
Slike:
http://prntscr.com/d3ou1r
http://prntscr.com/d3owbr
http://prntscr.com/d3owkb
Sačuvana

mob: 063/8350-844
mail: iluminatorlov@gmail.com
Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #1 poslato: Децембар 03, 2016, 07:42:26 »

Jos da dodam air_kiss
Dosta nasih lovaca i kolega su testirali moje iluminatore pa su prosto zadivljujuci kako dobro rade,kako osvetljavaju u potpunom mraku (kao neki reflektor a nevidljiv)i kako se ponasa na zivotinje.
 - Kod nas nasi lovci uglavnom imaju malo starije generacije nocnih optika 1 i 1+pa najvise uzimaju moj iluminator ovaj od 850nm.Za njega mi pricaju da je bolji nego mnogi kupljeni(skupi-iluminatori) koji su ih nekoliko oni vec testirali. U pocetku nisam im bas verovao, medjutim kako se vise procuje i prodaje tako i naruce sto vise, cak su krenuli da to preprodaju ali nema veze.  bb
 -Neki od nih su merili daljinomerom i rekli su mi da dobacuje 300m. bez ikakvih problema i kao ovaj moj iluminator ne vraca im snop u oci (bez ikakvog podesavanja ili fokusiranja)jer je tako napravljena fiksna katoda bacajuci snop u samo jednu tacku. I sta je jos bitnije zivotinje ga ne prepoznaju kao sto prepoznaju neke fabricke kupljene(to su probali i testirali na svinjama u sumi). Naravno da je meni puno srce kada tako nesto cujem direktno sa terena od nasih lovaca.
 -Jedan stvarno covek profesionalac je veoma,veoma zadovoljan pa cak svima preporuci moje iluminatore, pa mi je i slikao njegovu pusku kako izgleda sa mojim iluminatorom hehe fan
 Mislim da je u pitanju optika 3 generacije koja je veeoma skupa kao i ta puska. hi
-extra-
Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #2 poslato: Децембар 24, 2016, 11:57:08 »

Infracrveni IC iluminatori IR 850nm i 940nm illuminator AKCIJA   dance1
-- To su InfraCrveni (iluminatori) koje se uglavnom  koriste za nocni lov. Svim generacijama nocnih optika bez ovih iluminatora od 850nm i 940nm je nezamisliva jer optika je zaslepljena, slaba i ogranicena. Dodavanjem ovih IC-iluminatora dobijate  znatno jasniju sliku i videti iz daleka svetlost oka zivotinja  u potpunom mraku. On koristi InfraCrveni zrak, zato uopste ne osvetljava golim okom, pa moze se posmatrati jedino preko nocne optike.

-- Zbog cega kupiti skupe iluminatore za 70-90eura ili vise, kada za ove moje iluminatore garantujem da su bolji i snazniji nego 90% fabrickih-skupljih iluminatora,  a imaju preciznu frekvenciju od 850nm. i 940nm. To mi kazu i lovci koji su iznenadjeni sa mojim iluminatorima testirajuci ih po mracnim sumama i na zivotinje. Naravno to dosta zavisi i od kvalitet vase optike i ocitavanje vase Katode. Najvise sam se iznenadio kada sam cuo od nih da moj iluminator od 850nm  ne primete divlje svinje,ali kada su upalili fabricke-skupe iluminatore odmah svinje ih detektovale. Za 940nm. nih apsolutno niko ne vide kada su upaljeni. 

--Inace moji iluminatori koriste snazne i veoma kvalitetne diode sa dobrim hladjenjem, i stabilnim naponom. Za neke jace iluminatore od ovih nema potrebe jer bi potrosile baterije za par minuta a ne dobija se mnogo vise, a ni veci domet. Za ovih par meseci skoro svaki dan imam isporuke ovih iluminatora, a takodje moje iluminatore kupuju ljudi iz Bosne, Hrvatske i Rumunije.… i prepoznatlivi su po (crno-crvene) za 850nm i (crno-plave) za 940nm.

--IC -luminator je napravljen od kvalitetne aluminjumske legure veoma lepog izgleda. Fokus je stabilan i tako podesen u samo jednu tacku i samo jedan mod rada sto je extra stvar za ovu namenu sa dioptrijom od stakla debljine 3mm. tako da njemu ne treba nista podesiti jer snop svetla ne vraca u oci. Takodje ima takticki prekidac pojacan da ne moze da se otkine. Ima kvalitetnu Samsung-punjivu bateriju, automatski-punjac sa kvalitetnim kablom od 1m. Ceo iluminator je pojacan i hermeticki zatvoren tako da njemu ne smeta ni sneg ni kisa a ni voda, i sa dobrim rukovanjem i ako ga cuvate ovaj iluminator ce vam dugo trajati.

--I da dodam,ovi moji iluminatori su mnogo bolji nego bilo koje laserske iluminatore. Zato sto Laser ima veoma uzak snop svetlosti da bi imao veci domet. Zivotinje to vide svaki put kad se upali Laser i pobegnu (koliko god nanometara on imao) i to je sigurno tako, dok ove moje iluminatore zivotinje ih uopste ne primete.

-U kompletu ide IC-iluminator sa taktickim prekidacem, punjac, baterija, kozna futrola i nosac, sve to za samo 4200din.good  
>>>Akcija traje do 30 januara<<<

Moj e-mail: opticumxoro@gmail.com
SLIKE:

Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #3 poslato: Април 24, 2017, 10:40:57 »

Stigao Novi IC-iluminator!
------------------------
- Napravili smo novi model IC X-76 iluminator (850nm) koji je lepsi, kvalitetniji i 20% jaci nego stari model. Verujem da je ovaj IC najsnazniji iluminator koji ste ikada probali ili imali prilike testirati neke druge iluminatore. Neke nocne optike vec imaju svoje fabricke-iluminatore, ali su oni mnogo slabiji nego ovaj X-76. Sa ovim iluminatorom dobijate  znatno jasniju sliku i mozete pratiti svetlost oka zivotinja iz daleka. Iznenadicete se koliko daleko mozete videti  IC-snop sa X-76 iluminatorom.

- Zasto kupiti druge, skupe, markirane iluminatore kada ovaj X-76 je jeftiniji, bolji i snazniji nego 90% fabrickih, a da ne pominjem kineskih iluminatora itd. To mi kazu  lovci koji su iznenadjeni sa X-76 testirajuci ih po mracnim sumama. Naravno to dosta zavisi i od vase Nocne-Optike i vase Katode. Nekoliko lovaca su mi rekli da dobacuje i preko 300m. sto je za mene jako velika stvar. Najvise sam se iznenadio kada sam cuo da je jaci od PULSAR-805, ATN-850 kao i sve YUKON iluminatore itd… Do sada je prodat po celoj Srbiji, kao i u Bosnu, Hrvatskoj i Rumuniji.

- IC-iluminator X-76 je napravljen od kvalitetne aluminjumske legure veoma lepog izgleda. Fokus je stabilan i tako podesen u samo jednu tacku sa Extra-Clear staklom pa snop svetla ne vraca u oci. Koristi veoma kvalitetan emiter sa dobrim hladjenjem i stabilnim naponom. Takodje ima takticki (tihi-kvalitetan) prekidac. Ima kvalitetnu Samsung punjivu bateriju (sa zastitom) i automatski punjac, kao i koznu futrolu i univerzalni drzac za pusku. U ovaj iluminator je ubaceno termo-lepak, kvalitetne gumice i (Nyogel) silikonska mast tako da njemu ne smeta ni sneg ni kisa ni voda, a sa dobrim rukovanjem ovaj iluminator ce vam dugo trajati.

- U taktickom prekidacu se nalazi 3mm dioda plave boje od samo  0.1mA koja stalno sija i pokazuje ispravnost i spremnost iluminatora. Ako izgubite iluminator negde po mracnoj sumi , sa tom diodom mozete ga lakse pronaci.

- Komplet IC-X76 sadrzi: lampa(850nm), takticki prekidac, punjac, baterija, kozna futrola i nosac za samo  5000din.

P. S. Postoji i verzija iluminatora (sa kvalitetnim driverom sa memorijom) preko taktickog prekidaca imate mogucnost menjati snagu infracrvenog snopa na LOW(5%) – MEDIUM(50%) – FULL(100%) za samo 500din vise.

Srecan lov!

Moj e-mail: iluminatorlov@gmail.com
Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #4 poslato: Јул 01, 2017, 10:14:28 »

Za manje od godinu dana prodat je i stoti (100) iluminator
 Od tih prodatih iluminatora samo jedan je vracen, ne mojom krivicom.
Ponosan sam i HVALA vam sto koristite ove X-76 najbolje infracrvene iluminatore.  hi
Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #5 poslato: Август 19, 2017, 06:37:37 »

-  Imao sam na par dana neku Nocnu Optiku "DENVER NVI-500" (ne toliko kvalitetnu), pa sam na brzinu napravio neki snimak mojih X76-iluminatora.
   -   Bio je to skroz otvoren prostor i duvao je vetar pa bila je nestabilna ruka, losiji snimak... ali ipak se moze videti kako ovaj iluminator veoma dobro i jako osvetljava.  hi

-video-

https://www.youtube.com/watch?v=nh9pkM_C3Vw&t=80s

Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #6 poslato: Децембар 22, 2017, 11:44:55 »

- NOVO 850nm IC X76 iluminator Night Vision IR Nocna Optika

Ovo su najbolji profesionalni Infra-Crveni IC-X76 iluminatori ili pojačivaci noćne optike. Na raspolaganju su dva modela; X76-A(840-865nm) i X76-B(915-940nm).
   - Model IC-X76(A) je manje vidljiv za životinje od svih ostalih iluminatora sa ovom frekvencijom od 850nm i najsnažniji je. Daleko je jači i bolji od skoro svih fabričkih, skupljih (IC, IR)iluminatora, da ne pominjem kineske lampe itd. Koji god biste kupili, treba znati da ovaj IC-X76 pobeđuje. Preko 200 komada prodatih za godinu dana što je neverovatno! Govorim vam iz iskustava prezadovoljnih lovaca sa teritorije Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, pa čak i Rumunije i Austrije.
   - Vaš noćni uređaj (pretpostavljam)već ima ugrađen fabrički IC, ali je to veoma slab a veoma uočljiv za životinje. Zato svi kupuju ovaj IC-X76, jer osvetljava kao reflektor, a pri tom je nevidljiv za životinje. Iznenadićete se na kojoj udaljenosti možete videti odsjaj oka životinje i koliko doseže ovaj IC-snop! Ako ga koristite u normalnim uslovima, zaboravićete na punjenje baterije, jer u njemu je samsung baterija velike snage sa zaštitom.
 - X76-(A) (850nm), smatraju lovci, osvetljava neverovatnih 200 pa do preko 300 metara, to zavisi od vaše noćne optike. Iz iskustva lovaca imam saznanja da je bolji od svih Yukon-ovih IC, Pulsar-805, ATN-850. . . i potpuno u istom rangu sa Armasing-850. Kompatibilan je sa apsolutno svim noćnim uređajima, i može se prilagoditi svakoj “ NIGHT VISION” od najstarije (1)Gen. pa do najnovije (3+)Gen, optici na pušci, ručni monokular ili IR za glavu.
   - U iluminator X-76(A) je stavljena termoskupljajuća gumu, ubačen specijalni IR-emiter koji se ne može naći u slobodnoj prodaji, ubačeno Stone-ExtraClear "Antireflex" staklo koja ne vraća svetlo, silikonske O-ring gumice, tečno srebro, termo lepak i Nyogel-mast. Tako da njemu ne smeta ni kiša ni vrlo niske temperature, a neće doci ni do pregrevanja zbog ground-hlađenje, plus X-76 napravljen je da izdrži trzaj puške za sve kalibre, na neki način ovaj IC je neuništiv.
- Komplet sadrži: Taktički mikroprekidač-prekidač, poseban prekidač, samsung punjivu bateriju sa zaštitom, automatski punjač, kožna futrola, aluminjumski nosač za pušku, uputstvo kao i poklon privezak sa lovačkim karabinom.
       Ceo komplet samo 6000din.
             Srećan lov i  "DOBAR POGLED"
Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #7 poslato: Децембар 22, 2017, 11:47:02 »

- NOVO 940nm IC X76 iluminator Night Vision IR Noćna Optika
    Ovo su najbolji profesionalni Infra-Crveni IC-X76 iluminatori ili pojačivaci noćne optike. Na raspolaganju su dva modela; X76-A(840-865nm) i X76-B(915-940nm).
 -Ovi IC su manje vidljivi za životinje od svih ostalih IC sa ovom frekvencijom i najsnažniji su iluminatori od svih ostalih 940nm. Daleko su jači i bolji od skoro svih fabričkih, skupljih iluminatora, da ne pominjem kineske lampe itd. Koji god biste kupili, treba znati da ovaj IC-X76 pobeđuje. Ovo vam govorim iz iskustava prezadovoljnih lovaca sa teritorije Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, pa čak i Rumunije i Austrije. Preko 200 komada prodatih za godinu dana što je neverovatno.
   - Vaš noćni uređaj (pretpostavljam)već ima ugrđen fabrički IC, ali je to veoma slab a veoma uočljiv za životinje. Zato svi kupuju ovaj IC-X76, jer osvetljava kao reflektor, a pri tom je nevidliv za životinje. Iznenadićete se na kojoj udaljenosti možete videti odsjaj oka životinje i koliko doseže  ovaj IC-snop! Ako ga koristite u normalnim uslovima, zaboravićete na punjenje baterije, jer u njemu je samsung baterija velike snage sa zaštitom.
   - Prednost IC X-76(B): (915-940nm) je što ima veoma visoku frekvenciju, neprimetan za životinje pa se slabije vidi od 850nm zbog ove frekvencije. X76-(B): (940nm) smatraju lovci da osvetljava 100-180m. (zavisi od vaše optike) što ga čini najjačim iluminatorom sa ovom visokom frekvencijom.   Ako imate dobru optiku i ne lovite na velikim daljinama onda za vas je najbolji ovaj X76(B). Kompatibilan je sa noćnim digitalnim uređajima i malo novijim noćnim optikama.
  - U iluminator X-76(B) je stavljena termoskupljajuća guma, ubačen specijalni IR-emiter koji se ne može naći u slobodnoj prodaji, ubačeno Stone-ExtraClear "Antireflex" staklo koja ne vraća svetlost, silikonske O-ring gumice, tečno srebro, termo lepak i Nyogel-mast. Tako da njemu ne smeta ni kiša ni vrlo niske temperature, a neće doći ni do pregrevanja zbog ground-hlađenje, plus X-76 napravljen je da izdrži trzaj puške za sve kalibre pa na neki način ovaj IC je neuništiv.
  - Komplet sadrži: Taktički mikroprekidač-prekidač, poseban prekidač, samsung punjivu bateriju sa zaštitom, automatski punjač, kožna futrola, aluminjumski nosać za pušku, uputstvo kao i poklon privezak sa lovačkim karabinom.
                  Srećan lov i  "DOBAR POGLED" drinks
Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #8 poslato: Децембар 23, 2017, 12:07:20 »

Jos bolji i kvalitetniji komplet za IC IR Night Vision .
  Ubedljivo najbolji iluminatori za vašu noćnu optiku!

Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #9 poslato: Мај 06, 2018, 07:44:21 »

- - - Uspeli smo da napravimo i posebnu Zelenu nevidljivu lampu od 507nm za one Lovce koje još uvek nemaju noćnu optiku (Night-Vision). To je najsnažnija od svih ostalih Zelenih lampi profesionalna lampa PRO-X76 sa posebnom nevidljivom frekvencijom koja i najdalje baca snop. Veoma kvalitetna, izdržljiva za velike kalibre i sve uslove. U uputstvu napisao sam i kako treba je koristiti da budete što manje primetni svinjama i ostalim životinjama, sve šta spada u kompletu, garancija itd...  fan
  - - - A za one koje imaju noćnu optiku (Night-Vision) onda naravno najbolji pojačivač za to su upravo peofesionalni infracrveni iluminatori IC-X76 od (850nm i 940nm) koji su jači od ostalih fabričkih-skupih IC-a i koje apsolutno idu na sva noćna optika od najstarije pa do najnovije generacije. Za manje od 2 godine skoro 350 kopleta prodatih u Srbiji i regionu.

Više detalja na mom sajtu: https://iluminator.weebly.com/

HVALA što koristite X76!   Dobar pogled! 
    hi
Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #10 poslato: Јул 21, 2018, 11:36:35 »

hi     .     .     .     NOVO           clapping          NOVO           dance1          NOVO           smile          NOVO            good            NOVO           locomotive          NOVO              Wink          NOVO     .     .     .     drinks     
        Napravili smo najbolju PRO Zelenu lampu za Lov i nase Lovce  declare

Najbolja Profesionalna zelena lampa 507nm PRO X76 ZA LOV

PRO-X76 je definitivno najača moguca zelena lampa od svih zelenih. Napravljena  na frekvenciji od 507nm sto je manje primetna za zivotinje od svih ostalih drugih raznih lampi. . . Uz dosta muke i mnogo testiranja uspeli smo da napravimo daleko najbolju Profesionalnu lampu za lov. Ovaj Far (reflektor) prikačite na pušku i možete koristiti na apsolutno svaku dnevnu optiku, a moze se koristiti cak i bez optike.

- Nikad nemojte koristiti BELE lampe ili one sa filterima u bojama jer samo ćete preplašiti životinje i pobeći. Ova zelena lampa PRO-X76  radi na frekvenciju (507nm) i svetli izrazito posebnu nijansu plavo-zelene boje koja može privući planktone i ribe, ali je proverena i najbolje se pokazala upravo za Lov jer je manje vidljiva za sve divlje i domaće životinje. Zapravo sve životinje vide ovu svetlost ali neke od njih ostaju nepomične-skamenute (ne znaju sta je to), neke se povuku par koraka ali posle par sekundi se same vrate u ovaj zelenkasti snop (pogotovo divlje svinje), a neke životinje jednostavno i dalje se ponašaju potpuno normalno. To su potvrdili svi lovci kupovinom ove PRO-X76 lampe. Za 3 meseca preko 100 komada vec prodate po Srbiji i komsiluku sto je neverovatno !!!  Wink

PRO-X76 ima specijalan veoma poseban moćan emiter koji ne možete ga naći u prodaji, fokus je stabilan i ubačeno je kvalitetno mineralno extra-clear staklo, pa ništa ne treba podesiti jer se snop svetla minimalno reflektuje iz stakla. Ova lampa je napravljena da izdrži trzaj puške za sve kalibre. Ima zaštitu (IPX8)-može po vodi, kiši, snegu, ima zaštitu od pregrevanja (ground-hlađenje) i izdržava veoma hladne zime do -25C.  Na neki način mogu reći ova lampa je neuništiva sa najboljim kvalitetom. Saobraćajni znak pored puta osvetljava ga na daljini od preko 1000 metara a životinje u mračnim šumama osvetljava ih na 300 metara što je neverovatno koliko je ova profesionalna X76 lampa fantastično snažna i moćna za lov !

-  Komplet sadrži: Taktički mikroprekidač-prekidač, poseban prekidač, samsung punjivu snažnu bateriju sa zaštitom, automatski punjač, aluminjumski univerzalni nosač za pušku, uputstvo kao i poklon privezak sa lovačkim karabinom i naravno garancija.

Srećan lov i „ DOBAR POGLED
  Mozete pogledati i na sajtu: https://iluminator.weebly.com/

Hvala L O R I S T- u za ovaj predivan sajt i magazin!
                              http://www.lorist.co.rs/forum/index.php?board=52.0

Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #11 poslato: Новембар 26, 2018, 12:34:34 »

dance              DEFINITIVNO    najbolje   Lovačke  Lampe    PRO-X76   i   IC iluminatori  IC-X76              hi  

IC X76 idealan za Pulsar, Yukon Photon, Dedal, Zrak, Armasight, Ortek, ATN, Dipol, Bushnell, Firefield, Yankee, Sightmark . . . od 1 do 3 GEN, za sve digitalne aparate kao i za sve noćne Monokulare.

- IC-X76 najkvalitetniji, najsnažniji i apsolutno najbolji IC-infracrveni pojačivac za sve moguće noćne uredjaje koje postoje. Sa frekvencijama od 810nm, 850nm, 940nm, 980nm i 1050nm.

- PRO-X76 najkvalitetnija, najača i najbolja tamno-zelena Lampa (FAR) sa frekvencijom  507nm za sve dnevne optike ako nemate noćni uredjaj.

Takodje mogu slobodno reći da X76-Lampe su i najmanje primetne za sve životinje kao i za ljude od ostalih lampi.

Za 26 meseci prodato preko 450 komada ovih X76, stvarno prezadovoljan i presrećan! Zahvaljujem svim svojim korisnicima u Srbiji i regionu koji poseduju i koriste moje X76-Lampe, u zdravlje da ih koristite!
     HVALA VAM IZ SRCA ! ! !

" DOBAR POGLED "
    Moj Sajt  https://iluminator.weebly.com/
     https://www.youtube.com/watch?v=BEk883bEz9c
     https://www.youtube.com/watch?v=nh9pkM_C3Vw
     https://www.youtube.com/watch?v=eEat7ryT-Q4
Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #12 poslato: Јануар 11, 2019, 11:42:32 »

NOVA Profesionalna PRO-X76, zeleni-far (507nm) definitivno trenutno najbolja Lampa za Lov noću !

Od ove godine napravili smo još bolji i još snažniji (Zeleni Far) za Lovce koje žele u Lov noću a nemaju noćne uređaje.
 - To je naj nevidlivija Lampa od ostalih Lampi jer koristi tamniju zelenu frekvenciju od 507nm i sada postala Definitivno najsnažnija od svih zelenih Lampi. Ponaša sa se skoro kao širokopojasni Laser a pri tom napravljena tako da je najmanje primete sve divlje životinje, pogotovo divlje svinje i šakali. To je ova nova PRO-X76 Lampa ili takozvani (Far). Sve u kompletu, samo se prikači i koristi.
 - - Strogo zabranjemo koristiti u drugim svrhama... kao i za traženje krvi ili staze po šumama.
 PRO-X76 montiraju se samo na puške (na sve puške) sa ili bez optike, izdržljive za sve kalibre kao i po svim vremenskim uslovima. 
 Garancija mesec dana!

Moj sajt: https://iluminator.weebly.com/

Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #13 poslato: Мај 04, 2019, 02:45:31 »

Poštovani Lovci!

Želim vas samo obavestiti da je infracrveni pojačivač IC iluminator-X76 upravo prodat 500-ti komplet! To je komplet Infracrvenog pojačivača IC-X76 (940nm) gde je naručio Vladimir Petković (Beograd). Ceo komplet dobiće potpuno besplatno bez ikakvih troškova kao i poklon noviji (Taktički Prekidač X76), jedini Prekidač kojim se može podesiti snaga.
       HVALA MU i u zdravlju da to koristi!
 Takodje HVALA svim mojim vernim korisnicima.

Srećan lov i  "DOBAR POGLED"

https://iluminator.weebly.com/
Sačuvana

Hunter-Danko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

063/8350844 063/8350844
« Odgovor #14 poslato: Август 13, 2019, 10:58:14 »

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    hi      - Zdravo  moji dragi Lovci -       hi
      - Želim vas obavestiti da smo uspeli napraviti još snažnji IC pojačivač za 25% snažniji i bolji!   NEVEROVATNO!!!
  IC-X76 trenutno je postao najsnažniji IC pojačivač na svetu i to za male pare. Trenutno preko 600 kompleta već pradato. Malo nih iz Srbije ili našem regionu ko ima bilo koji noćnu optiku (monokular ili bilo kakav noćni uredjaj), a da ne koriste ovaj  IC X76.     
          - Ne postoji ni jedan NV uredjaj koji IC X76 ne može da ga očitava.
    Imam IC pojačivače od  805nm,  815nm,  860nm,  935nm,  980nm.
kao i posebni zeleni Far za obične (dnevne) optike 507nm.
 images free hosting

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                NOVOSTI   ( N O V O )

- Uspeli smo napraviti i  Podesivi Taktički Vazdušni Prekidač X76 sa kojim može da se podesi izlazna snaga IC  X76.
     To jest velika prednost kada ste na nekoj čeki ili ste blizu životinje da ne bi bacili jak IC snop na nju da bi bili skroz nevidljivi.

dance    HVALA vam za poverenje X76 proizvoda... U zdravlje da to koristite! declare   

Sačuvana

Stranice: [1] 2   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: