DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

157429 poruka u 6923 tema- 6682 članova - Poslednji član: Dejvid kroket

Октобар 21, 2017, 02:50:03
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Nova legalizacija u toku  (Pročitano 1431 puta)
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #15 poslato: Јул 10, 2017, 09:53:08 »

špijuniranje i prijavljivanje su jako loše stvari! i odmah je buknula rasprava o tome kako će to da dovede do haosa, i da nas je dovelo dokle nas je dovelo.... i tako i jeste! i ko reaguje burno? legalni vlasnik oružja! naravno! pa ja još nisam video kriminalca da ide na obuku u bezbednom rukovanju oružjem, da kupuje filcane čepiće za čišćenje oružja, da je zakopao neregistrovano oružje za ne daj bože... pa njima i kad uzmu oružje, sutra im daju novo! u nekim zemljama određeni rodovi vojske zadužuju automatsko oružje i nose ga kuci posle vojnog roka, kao što su naši vukli opremu, čizme, šinjele..... i takve ljude niko ne prijavljuje.... al to je svest, kvalitet ljudski.... i takvi ljudi ne predstavljaju nikakvu opasnost....
ne interesuje me ko šta radi i sa čime se bavi.
protiv sam bilo kakvog prijavljivanja i špijuniranja, jer to je još jedan metod otimanja legalnog oružja od postenog sveta!  drinks

Eto juce u Kuzminu kako pisu novine ALO poginuo mlad covek u krivolovu. Ubio ga brat koji zivi par kuca od njega. Bili u krivolovu na divlje svinje sa nelegalnim oruzjem, lo ili pogonom dge jedan ceka dok drugi tera divljac, neadekvatno obuceni bez fluorescentnih obelezja naravno posto su se krili, ovaj iz pogona isterao vepra i ovaj na doceku ga pucao i mislio da ima jos svinja i sledeci pucanj ubio brata. Vecina mestana je znalo cime se bave i cutala. I sad neka mi neko kaze da tragedija nije mogla biti sprecena.
Saucesce porodici poginulog.

Dobar pogled
Kos
Sačuvana
Pedja1965
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: Јул 10, 2017, 12:36:00 »

G kos pročitajte vise izvora pa onda komentarišite,ovako samo jedete govna ko lovi pogonom po noći u rangu ste sa tim vrlim novinarima koji tvrde da je lovostaj na DS,STVARNO STE ME RAZOČARALI SVOJOM GLUPOŠĆU,izvinjavam se ostalima na neprimerenom rečniku
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Јул 10, 2017, 01:11:03 »

http://www.alo.rs/selo-zavijeno-u-crno-svi-zanemeli/114595
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Јул 10, 2017, 09:44:11 »

G kos pročitajte vise izvora pa onda komentarišite,ovako samo jedete govna ko lovi pogonom po noći u rangu ste sa tim vrlim novinarima koji tvrde da je lovostaj na DS,STVARNO STE ME RAZOČARALI SVOJOM GLUPOŠĆU,izvinjavam se ostalima na neprimerenom rečniku

Pedja, ne znam sta nije u redu. Znam da je malo vrucina pa je to mozda razlog ovakvog tvog recnika koji nije primeren jednom lovcu.
Takodje ima i na ovom forumu lovaca koji love nocu pogonom.
Molim te reci gde sam pogresio i ja cu se izvinuti javno ovde na forumu.
Posto imas druge informacije o ovom slucaju, molim te podeli ih sa nama.
Mozda nekom bude od koristi.

Dobar pogled
Kos
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: