DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161790 poruka u 7330 tema- 7060 članova - Poslednji član: Nenad 0606

Август 13, 2020, 01:15:49
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: kamere za loviste mms pomoc  (Pročitano 16904 puta)
BLA BLA
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #15 poslato: Април 11, 2018, 12:58:24 »

Kako da na sd kartici instaliram te parametre za Telenor Srbija
Sačuvana
Dzoni Vojinovic
Junior
**
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

nikolavojinovic87@hotmail.com
« Odgovor #16 poslato: Април 11, 2018, 07:44:48 »

Proveriš da li imaš program MMSCONFIG na disku koji se dobija uz kameru (plava ikonica) Ukoliko nemaš program na disku skineš sa suntekovog sajta http://www.cnsuntek.com/en/hr.aspx?code=0301 .
Pokreneš program i pokazuje ovako:

Na njemu podesiš sve kao i ovde. Mislim da je na tvom modelu maksimum 12 mp. Ja koristim isključivo slike, bez videa na 30 sekundi. Kad ti radi mail (SMTP), mms je iskljućen  (off) i obrnuto. Najjeftinija je opcija preko maila jer u telenoru imaš opciju da aktiviraš 500 mb za mesec dana po ceni od 300 rsd, što je i previše.

Sa leve strane sve prepišeš, a u donjem desnom uglu trebaš da staviš mail adresu sa koje ćeš dobijati slike, a ispod njenu šifru. Najbolje je da otvoriš novi na gmail ili ako imaš neku staru. Desna kolona su parametri koje prepišeš, a ispod imaš mesta za 3 mail adrese na koje da stiže. Sve to snimiš kao parametar.dat i nju kopiraš na kameru. To su joj parametri po kojima radi . Najbolja stvar je da staviš mail sa telefona i za 1-2 min ti stiže slika.
Izbegavajte da kupujete kamere kod na s jer su previše skupe. HC300m u Kini košta 60 e, mnogo je bolja varijanta HC350m (ima veću brzinu okidanja) košta oko 70 evra. Ovo su sve 2g kamera. Hc700g kao i sve ostale koje imaju oznaku g su 3g kamere 90-100 e. Imaju odličnu brzinu okidanja, bolji kvalitet slike i poruka stiže za 20 d0 40 s. Naručio sam oko 13 kamera za sebe i drugove i carina se kretala od 600 do 2200 rsd. Što je svakako jeftinije nego kupiti ovde.

Levo hc700g, a desno hc350m.
Sačuvana
nenad68
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Април 21, 2018, 06:23:16 »

Kolege nabavio sam ovu HC-300M kameru, molio bi vas da mi pomognete oko podešavanja za MMSCONFIG.exe fajla za MTEL (RS - BiH), broj (066...), tj. na predhodnoj strani je to lijepo objasnio kolega skijo, pa da li ta podešavanja kao u njegovom postu još važe i sada, jer je to bilo prije dvije godine. Hvala.
Sačuvana
skljo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Мај 07, 2018, 02:12:49 »

Radi i dalje podesavao sam ponovo prije 10 ak dana pozdrav
Sačuvana
Nesa92
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Новембар 28, 2018, 01:29:23 »

Pozdrav svima, potrebna mi je pomoć oko instalacije kamere HC300M, sve sam podesio za MMS i mail, ali i dalje neće da mi šalje slike.. ona slika, ali ne pošalje sliku.. ubacio sam telenor postpeid karticu
Sačuvana
dzudzubajac
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Новембар 28, 2018, 10:43:14 »

Pozdrav svima, potrebna mi je pomoć oko instalacije kamere HC300M, sve sam podesio za MMS i mail, ali i dalje neće da mi šalje slike.. ona slika, ali ne pošalje sliku.. ubacio sam telenor postpeid karticu

koliko ja znam ne može i mms i email nego samo jedno.
evo ti podešavanja za mail ukoliko koristiš google i telenor karticu

Sa leve strane kucaš email i password koji koristiš za slanje
Sa desne strane možešd a uneseš do tri mejla na koje će slike stizati. Može i onaj mail od levo da koristiš tj da na istin nalog stižu slike...
Sačuvana
nenad68
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Август 20, 2019, 08:26:11 »

Kamera HC 300M, sva podešavanja sam uradio i sve je radilo godinu dana, zatim sam jednu godinu pauzirao da koristim kameru. Sada sam nakon godinu uzeo ponovo da je koristim, kupio novu sms-karticu uradio nova podešavanja, ali kamera više neće da slika, znači uopšte ne ostavlja sliku na SD memorijskoj kartici, nije problem u podešavanjima već prosto neće da slika...
Da li neko ima neku ideju šta bi moglo da bude problem...možda neko vaše iskustvo.Hvala.
Sačuvana
nenad68
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Август 20, 2019, 08:27:11 »

Kamera HC 300M, sva podešavanja sam uradio i sve je radilo godinu dana, zatim sam jednu godinu pauzirao da koristim kameru. Sada sam nakon godinu uzeo ponovo da je koristim, kupio novu sms-karticu uradio nova podešavanja, ali kamera više neće da slika, znači uopšte ne ostavlja sliku na SD memorijskoj kartici, nije problem u podešavanjima već prosto neće da slika...
Da li neko ima neku ideju šta bi moglo da bude problem...možda neko vaše iskustvo.Hvala.
Sačuvana
nenad68
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Август 20, 2019, 08:29:27 »

Sačuvana
ppredragg
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Децембар 19, 2019, 01:11:11 »

Pozdrav, kupio sam kameru hc300m pre neki dan, podesio je po uputstvu i sve radi dobro. Slike odmah šalje, kao i po komandi kada se pošalje SMS.
Interesuje me da li može da se podesi da snima i video i fotografije a da na mail šalje samo slike?
Sačuvana
Dzoni Vojinovic
Junior
**
Van mreže Van mreže

nikolavojinovic87@hotmail.com
« Odgovor #25 poslato: Децембар 23, 2019, 08:16:06 »

Može. Na mestu gde ti piše Mode piše ti samo kamera. Tu prebaciš na kamera i video. Dole levo imaš već nameštena podešavanja za video. Video ne šalje jer je drugog formata, veće rezolucije i velike veličine. Imaj na umu da video dosta brzo troši baterije.  hi
Sačuvana
milan034
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #26 poslato: Јул 31, 2020, 02:43:46 »

Kamera HC 300M, sva podešavanja sam uradio. kartica 066 mts .kamera slika ali nikako da posalje fotografiju na meil..
ima li ko resenje gde sam zabrljao..podesavanja sam pronasao na netu,,

Sačuvana

...e tako se to radi , kratko ali j***tacno
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: