DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159837 poruka u 7072 tema- 6836 članova - Poslednji član: dzoni 88

Септембар 25, 2018, 06:47:45
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: kamere za loviste mms pomoc  (Pročitano 6426 puta)
BLA BLA
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #15 poslato: Април 11, 2018, 12:58:24 »

Kako da na sd kartici instaliram te parametre za Telenor Srbija
Sačuvana
Dzoni Vojinovic
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

nikolavojinovic87@hotmail.com
« Odgovor #16 poslato: Април 11, 2018, 07:44:48 »

Proveriš da li imaš program MMSCONFIG na disku koji se dobija uz kameru (plava ikonica) Ukoliko nemaš program na disku skineš sa suntekovog sajta http://www.cnsuntek.com/en/hr.aspx?code=0301 .
Pokreneš program i pokazuje ovako:

Na njemu podesiš sve kao i ovde. Mislim da je na tvom modelu maksimum 12 mp. Ja koristim isključivo slike, bez videa na 30 sekundi. Kad ti radi mail (SMTP), mms je iskljućen  (off) i obrnuto. Najjeftinija je opcija preko maila jer u telenoru imaš opciju da aktiviraš 500 mb za mesec dana po ceni od 300 rsd, što je i previše.

Sa leve strane sve prepišeš, a u donjem desnom uglu trebaš da staviš mail adresu sa koje ćeš dobijati slike, a ispod njenu šifru. Najbolje je da otvoriš novi na gmail ili ako imaš neku staru. Desna kolona su parametri koje prepišeš, a ispod imaš mesta za 3 mail adrese na koje da stiže. Sve to snimiš kao parametar.dat i nju kopiraš na kameru. To su joj parametri po kojima radi . Najbolja stvar je da staviš mail sa telefona i za 1-2 min ti stiže slika.
Izbegavajte da kupujete kamere kod na s jer su previše skupe. HC300m u Kini košta 60 e, mnogo je bolja varijanta HC350m (ima veću brzinu okidanja) košta oko 70 evra. Ovo su sve 2g kamera. Hc700g kao i sve ostale koje imaju oznaku g su 3g kamere 90-100 e. Imaju odličnu brzinu okidanja, bolji kvalitet slike i poruka stiže za 20 d0 40 s. Naručio sam oko 13 kamera za sebe i drugove i carina se kretala od 600 do 2200 rsd. Što je svakako jeftinije nego kupiti ovde.

Levo hc700g, a desno hc350m.
Sačuvana
nenad68
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Април 21, 2018, 06:23:16 »

Kolege nabavio sam ovu HC-300M kameru, molio bi vas da mi pomognete oko podešavanja za MMSCONFIG.exe fajla za MTEL (RS - BiH), broj (066...), tj. na predhodnoj strani je to lijepo objasnio kolega skijo, pa da li ta podešavanja kao u njegovom postu još važe i sada, jer je to bilo prije dvije godine. Hvala.
Sačuvana
skljo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #18 poslato: Мај 07, 2018, 02:12:49 »

Radi i dalje podesavao sam ponovo prije 10 ak dana pozdrav
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: