DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161095 poruka u 7228 tema- 6951 članova - Poslednji član: Darko101

Јул 23, 2019, 01:11:24
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumORUŽJE, MUNICIJA, OPTIKE I MONTAŽESVAŠTARA (Urednik: swift)Komentari za zakonski ne dozvoljeno oruzje, opremu i sl.
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Komentari za zakonski ne dozvoljeno oruzje, opremu i sl.  (Pročitano 18830 puta)
Nesonix
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Фебруар 17, 2010, 03:54:53 »

E sad jbg............ pioneer

Pozdrav  beach
Sačuvana
Nenad_1
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #31 poslato: Фебруар 17, 2010, 05:02:33 »

Neo ,
Posto sam te ja prvi prozvao zbog optike za m84 , osecam se pomalo odgovornim, pa odlucih da ti dam savet , kao stariji, da ne kazem iskusiji.

Tvoje predstavljanje ovde sam shvatio vise kao hvalisanje s onim sto "imam u kuci" nego kao predstavljnje lovackog oruzja. Nesta mi govori da nisam jedini.
Da zanemarimo to sto ne znas neke stari, moze da ti se oprosti, mlad si, on sto ne moze da ti se oprosti je BR spomenuo u svom postu a to je kucno vaspitanje, prvenstveno zbog onoga, "pitajte sta vas zanima".
Zar stvarno mislim da mozes da delis lekcije celom forum? ( pitanje je hipotetcko, ne moras da odgovoris)

Stvarno je za svaku pohvalu naoruzanje u tvojoj kuci, bilo bi lepo kad bi imao vremena da se sa svakim i upoznas, tako da mozes da ga pravilno i predstavis drugima na forumu.

Na kraju moj savet ti je da se prvo upoznas s forumom , da procitas pojedine teme,koje te zanimaju i u kojima zelis da pises a onda polako da se upustis u diskusiju.

Zelim ti ugodan boravak na forumu i nadam se da ces moj post shvatiti kao gest kolegijalnosti, sto i jeste.

Pozdrav

Nenad

Sačuvana
Nesonix
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Фебруар 17, 2010, 05:28:06 »

Po meni mislim da je hteo samo da predstavi sta imao od naoruzanja otac i on, ali ne znam cekamo da vidimo sta ce on da kaze...

Mozda je Neo mislo da pitaju oni koji ne znaju a on da objasni kolko to zna, ja npor ne znam nista o tome pa mi bilo zanimljivo samo i da vidim , ne stidim se da kazem da ne znam , jer do sada nisam vido uzivo kako to izgleda i funkcionise, a za kucno vaspitanje teko je suditi ovako, trebamo ga prvo upoznati pa tek onda bilo sta pisati.......

Pozdrav Neo i imenjace Nenade...... beach
Sačuvana
steel
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

s.rodic@hotmail.com
« Odgovor #33 poslato: Фебруар 17, 2010, 07:33:18 »

Vratite Krilasha!!!!

Sačuvana

Vuk ne vije što je mesa gladan, nego vije da družinu svije!
steel
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

s.rodic@hotmail.com
« Odgovor #34 poslato: Фебруар 17, 2010, 07:34:46 »

BR svaka cast!
Neo, nemoj biti tako prepotentan, moj savet! Slusaj, citaj i uci od mnogo iskusnijih i pametnijih! Ja znam da ti verovatno "mnogo" znas i da sebe smatras jako inteligentnim ali prethodni postovi pokazuju bas suprotno! Pozdrav i uzvivaj!
Sačuvana

steel
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

s.rodic@hotmail.com
« Odgovor #35 poslato: Фебруар 17, 2010, 07:36:27 »

Po meni mislim da je hteo samo da predstavi sta imao od naoruzanja otac i on, ali ne znam cekamo da vidimo sta ce on da kaze...

Mozda je Neo mislo da pitaju oni koji ne znaju a on da objasni kolko to zna, ja npor ne znam nista o tome pa mi bilo zanimljivo samo i da vidim , ne stidim se da kazem da ne znam , jer do sada nisam vido uzivo kako to izgleda i funkcionise, a za kucno vaspitanje teko je suditi ovako, trebamo ga prvo upoznati pa tek onda bilo sta pisati.......

Pozdrav Neo i imenjace Nenade...... beach
Pusti čoveka da sam nešto kaže, nomoraš ti da mu budeš drveni advokat. read
Sačuvana

Nesonix
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Фебруар 17, 2010, 07:59:23 »

Pa eto ovlascen sam da budem... Dal i to smeta sad?Huh?

pozdrav  beach
Sačuvana
Nforce
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LD "Stara Pazova"

WWW E-mail
« Odgovor #37 poslato: Фебруар 17, 2010, 08:01:41 »

Ko ovde glumi engleza, tj. Kostunicu  lol

Eto koliku pometnju moze da izazove jedna banalnost, bahatost, a mi pricamo o podmlatku sve u sesnaest! Joj Srbijo, joj divljaci, crno ti se pise! lol lol
Sačuvana

Nesonix
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #38 poslato: Фебруар 17, 2010, 08:07:16 »

Ja ne znam sto to ljudima smeta, nisam ocekaivao da ce ovoliko nadrndanih da bude na ovom forumu, mislio sam da je ovde lepo druzenje i prijatna atmosfera, ali vidim da se ovde vodi tudja politika vise od svoje.... Tu smo da pricamo o lovu a ne da sejemo varnice, gde ima ulja ima i vatre, kad nekom odgovrim na provokaciju to nije nista bahato samo iznosim svoje misljenje....

Pozdrav  beach
Sačuvana
Marko
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #39 poslato: Фебруар 17, 2010, 08:15:16 »

Ja ne znam sto to ljudima smeta, nisam ocekaivao da ce ovoliko nadrndanih da bude na ovom forumu, mislio sam da je ovde lepo druzenje i prijatna atmosfera, ali vidim da se ovde vodi tudja politika vise od svoje.... Tu smo da pricamo o lovu a ne da sejemo varnice, gde ima ulja ima i vatre, kad nekom odgovrim na provokaciju to nije nista bahato samo iznosim svoje misljenje....

Pozdrav  beach
Pa pocni da pricas o LOVu!!
Sačuvana

Dobar pogled!
krauc
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

NAJBOLJI NA FORUMU LORIST U 2009 GODINI

« Odgovor #40 poslato: Фебруар 17, 2010, 08:21:40 »

to nije nista bahato samo iznosim svoje misljenje....

Pozdrav   beach

Kolega nije nista bahato samo iznosim svoje misljenje,a to je da koliko pijes na tu slamcicu mislim da ces se upisati  yahoo

DOBAR POGLED!!!
Sačuvana
Nesonix
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #41 poslato: Фебруар 17, 2010, 08:26:17 »

Pa pisanje je zdravo za bubrege bar se u to vrlo dobro tj. odlicno razumem..... Nijle lepo da se ovako novi clanovi jure sa foruma to sam hteo da kazem u prevodu......

Pozdrav  beach
Sačuvana
Sale Zr
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #42 poslato: Фебруар 17, 2010, 08:30:45 »

Čitava frka je nastala kada ste dobronamerno upozoreni da ne kačite nešto što je zakonom zabranjeno, ako niste dobro razumeli isključivo za vaše dobro. Forum je javan i dostupan svima, i takođe postoje pravila koja se moraju poštovati.

Kraj priče  hi
Sačuvana

krauc
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

NAJBOLJI NA FORUMU LORIST U 2009 GODINI

« Odgovor #43 poslato: Фебруар 17, 2010, 08:46:12 »

Pa pisanje je zdravo za bubrege bar se u to vrlo dobro tj. odlicno razumem..... Nijle lepo da se ovako novi clanovi jure sa foruma to sam hteo da kazem u prevodu......

Pozdrav  beach

Kolega hajde da nista ne govorimo u prevodu vec otvoreno.
To otvoreno izgleda ovako,niko nikog ne juri sa foruma i svi su dobrodosli,medjutim ovde se radi o tome da jedan broj ljudi otvoreno receno pokusava jednom mladicu  pomoci da ne zavrsi u zatvoru i napravi problem sebi i svom ocu.
Ukoliko on zeli i misli da moze da tera po svome predlozicemo da se tema otkljuca pa nek nastavi objavljivati.

DOBAR POGLED!!!
Sačuvana
Sale Zr
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #44 poslato: Јул 05, 2011, 10:08:08 »

Tema "Kakvi sve mogu biti bivši forumaši" je obrisana iz jednog prostog razloga: nedozvoljena trgovina municijom! Još jednom upozoravam sve članove foruma da će sve teme i oglasi koji nisu u skladu sa važećim zakonom o oružju i municiji biti obrisani.
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: