DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161817 poruka u 7334 tema- 7067 članova - Poslednji član: ZeljkoBG

Септембар 20, 2020, 03:39:37
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Swarovski Z8  (Pročitano 15038 puta)
GPK
Gost
« Odgovor #45 poslato: Фебруар 07, 2018, 01:27:45 »

Dođoh do teme koja me zanima, Z8, i šta sam saznao na prethodne čtiri strane Vašeg dopisivanja? DA SAM IZGUBIO PET MINUTA ŽIVOTA UZALUD!
Sramotno je kako obesmislite temu, a i ceo foroum.

Dragi kokega petarsu ako vas iskreno zanimaju informacije kao i iskustvs sa optickim nisanom Z8i javi te mi se putem PP.
Imam licnog iskistva od modela Swarovski Habicht preko svih modela Z6i i sa ti osnovna modela Z8i.

Uludo je ovde pidsti jer Bezobraluk poremećenih umova koji nemaju ni kulture ni postovanja za reć Respek tesko da znaju pravo znaćenje to je tek Alisa u Zemlji čuda.
Hvabrost da odvoje pat hilada € za ootiku to je put do Središta zemlje.

Tako ako vas iskteno zanimaju osobine i prednosti kao i dostignuća Z8i nad Z6i ili Habicht ili naspram drugih iz tog visokog cenovnog ranga namenjeni Lovcima.
Obrazite mi se na PP.
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #46 poslato: Фебруар 07, 2018, 01:32:32 »

Swarovski optiku bilo koji model ne koristi nijedna armija na svetu sto mnogo govori o njenom kvalitetu. Nije cena u pitanju vec kvalitet , izdrzljivost i prakticna upotrebljivost.
Mnogo kasno su implementirali iluminaciju, dok su kinezi to odavno imali u svom programu.
O z8 1-8 nemam neko posebno misljenje, bio sam na promociji nije mi ostavila neki utisak, cak sta vise kako koja nova serija se pojavi meni se cini da im kvalitet opada. Mozda je u pitanju subjektivni osecaj, mozda godine, mada naocare  jos uvek ne nosim.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
franki
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #47 poslato: Фебруар 07, 2018, 01:34:32 »

Gorane,kazi sve o Z8:sociva, premazi, materijal, koncanica, u kojoj fokalnoj ravni itd. itd.... Sta je kod Kahles-a losije od svega toga u odnosu na Swar.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #48 poslato: Фебруар 07, 2018, 01:52:14 »

Gorane,kazi sve o Z8:sociva, premazi, materijal, koncanica, u kojoj fokalnoj ravni itd. itd.... Sta je kod Kahles-a losije od svega toga u odnosu na Swar.

Frenki sve sto te zanima rećiću ti na PP.
Ili mi posali neki elektronski kontak pa mozemo i razmeniti koju uzivo.

Ovako javno i Zvanično ne. Se ce to biti izugivano i ni malo nece imati postovana prema samom Brendu.

Frenki petarsu sve na PP.

Pozdrav Goran-Peric-Krilaš
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #49 poslato: Фебруар 07, 2018, 01:59:30 »

Znači, o onome što je predmet teme - na PP, a da serendaš o svemu i svačemu - to može u temi???  wacko

Teške droze su izgleda za Dž u CH...

Adminiiiii! Diii steee???
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

https://sr-rs.facebook.com/LovstvoSrbije

« Odgovor #50 poslato: Фебруар 07, 2018, 02:08:42 »

Ako se neko usudi da postavi sliku i iznad nje napiše No.1 ima obaveze svake vrste da nam obrazloži zašto je to No.1 u odnosu na recimo Leicu, Bendera, Cajsa, Kalesa...
Kod nas na jugu kažu ''Dete, ako si rešilo da jedeš ... pojedi si gi do kraj.''

Jer ovo može svako da uradi i šta s' tim?

No.1
Sačuvana

''Kao ptica koja je bez krila
Srbija bi bez goniča bila''
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #51 poslato: Фебруар 07, 2018, 02:14:33 »

Hensoldt,S&B,ZEISS,Kahles....Swarovski može da nadmaši samo u reklamnim flajerima a na bilo kom nezavisnom testu je daleeeko iza njih... Za mnogo manje para a ništa bitno lošiji (u nekim segmentima čak i bolji) tu su još IOR, Meopta...
Pa ko voli, za svačiji džep. Nijedan još nije odstrelio zato što umesto Meopte nije imao Swar već zato što je promašio.
Pozz...
Sačuvana
franki
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #52 poslato: Фебруар 07, 2018, 02:39:01 »

Buhag, znam ja to, nego napisao je No.1 pa da vidimo zasto?

Gorane, necemo na pp, ne treba mi objasnjenje!
Hteo sam samo da ti pojasnim ovu prepisku.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #53 poslato: Фебруар 07, 2018, 02:54:53 »

Ako se neko usudi da postavi sliku i iznad nje napiše No.1 ima obaveze svake vrste da nam obrazloži zašto je to No.1 u odnosu na recimo Leicu, Bendera, Cajsa, Kalesa...
Kod nas na jugu kažu ''Dete, ako si rešilo da jedeš ... pojedi si gi do kraj.''

Nemam ja nikakve obsveze druze prema vama ovde.
 Mogao sam i to mi je bio i cilj da razmenimo misljenja par reci dobre volje.
 Ali posto jedana mala grupa ovde kvar tu normalnu atmosferu razmene misljenja.
Sve moje obaveze gube na prema vama padaju u vodu.

Jet i oni imaju obavezu prema ovom Forumu da se ponasaju pristojno uctivno.

Oni ne postuju to pravilo Fer komonikacije.
Zasto bih hse ja drzso pravila bilo kskve obsveze.

Zeliš da znas o Z8i. Posali mi tvoh Broj bobilnog i Preko Vibera ili WhatsApp ci ti sve reci.
Koja su moja zapazanja prednosti mane gde je po meni znad optika u okviru te klase i tog cenovnog ranga.

Da pricam ljudima koji je osećaj upravljati Porsche-om 911 Carerra od 300 konja sa tipom modela motora Box sa vazdušnim sistemom hlađenja a oni ni Fiat Puto ne mogu sebi da docaraju  ne ne vtedi.

Za njih cu ja da serendam .
Ono ce imati pravo na sve vidove irazavanja  u metaforama i primerima. Oni ce omati pravo na svo pravo drskosti i bezobrazluka.

A meni ce traziti dlalu u jajetu i osporava ce to nesto koje ja i nekolicina ljudi koristimo već duzi niz godina u svim mogucim lovovima i uslovima svojim 5-minitnim razgledanjem na sajmu ili nekoj promociji.

Dali to ima nekog smisla po meni ne i zato necu i nemam obavez ineti sta su prednosti Z8i nad predhodnim modelom Z6i a prednosti Z6i kad istalim optikama iz te genetacije uocljive u prvom momentu pogleda kroz stakla.
Koja su opet bila osporabana od ljidi koji niti ga imaju niti ga koriste vec su ga videli u nekom lovu kod nekog i uz dopuszenje tog nekog nabrzala pogledsji kroz szaköa i doneli paušalni zakljuca pa i nema neke razlike.
I to obicno je zavrsni komentar kad neuctivo vladnika upitaju za cenu optike i kad im taj ljubazno odgovori o i mu kazu "Zasta bre tolke pare?" I nike neka optika ti si Lud.

Princip koselog Grožđa.

Sve koje zanima osim  bezobrazne i
ne vaspitane dece iz jasica.
Reci cu svoje misĺjenje u PP.
Kao o za jedno dete iz jsslica tako i za celi tu grupu dok ne poszave jednu svoju fotografiju iz jednog svog lova gde se lepo vide oni i njihov lov i ulov.

Sva njihova pisanja su trag na Tolet papiru.

Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #54 poslato: Фебруар 07, 2018, 03:33:15 »

Gorane, moram da ti postavim jedno iskreno pitanje. Koja je svrha foruma i koja je svrha tvog postojanja ovde na forumu ako ćeš svoja mišljenja o nečemu da daješ na PP ili preko mobilnog telefona?

Imam i ja neke skupe stvarčice, kako u lovu, tako i u drugim segmentima života. Zašto ja nisam postavio sliku te stvarčice sa opisom No.1? Jednostavno zato što predstavu nemam koliko su dobre, bolje ili lošije druge stvari iste vrste, bez obzira da li one bile skuplje ili jeftinije. Ako za manji novac mogu da dobijem skoro identičan ili čak bolji kvalitet od nekih drugih optika, to No.1 nikako ne pije vodu. Veruj mi i da od tvoje Z8 ima bolje i od tvog Poršea ima bolje i to za manji keš, to čak i ja znam sa ovo malo svojih godina a kamo li ovi ljudi kojima namećeš takvo jedno neargumentovano mišljenje, a koji su probali i pucali kroz onoliko optika koliko nismo ti i ja zajedno. Ne omalovažavam tvoje iskustvo, ali ga ne poštujem posle ovakve izjave koju nećeš da potkrepiš valjanim argumentima. Zašto? Ne znam.

Kod velikih imena, plaćamo IME pre KVALITETA, nije valjda da to još uvek nisi sažvakao ili nećeš namerno?
Sačuvana

svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #55 poslato: Фебруар 07, 2018, 03:39:53 »

Nightforce ATACR 1-8 je tata za ovaj Swarovski Z8. Zatim ide Kahles iako je pod skutima Swarovskog,  S&B, Zeiss, IOR. Swarovski je daleko iza njih.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #56 poslato: Фебруар 07, 2018, 03:59:11 »

Gorane, moram da ti postavim jedno iskreno pitanje. Koja je svrha foruma i koja je svrha tvog postojanja ovde na forumu ako ćeš svoja mišljenja o nečemu da daješ na PP ili preko mobilnog telefona?

Imam i ja neke skupe stvarčice, kako u lovu, tako i u drugim segmentima života. Zašto ja nisam postavio sliku te stvarčice sa opisom No.1? Jednostavno zato što predstavu nemam koliko su dobre, bolje ili lošije druge stvari iste vrste, bez obzira da li one bile skuplje ili jeftinije. Ako za manji novac mogu da dobijem skoro identičan ili čak bolji kvalitet od nekih drugih optika, to No.1 nikako ne pije vodu. Veruj mi i da od tvoje Z8 ima bolje i od tvog Poršea ima bolje i to za manji keš, to čak i ja znam sa ovo malo svojih godina a kamo li ovi ljudi kojima namećeš takvo jedno neargumentovano mišljenje, a koji su probali i pucali kroz onoliko optika koliko nismo ti i ja zajedno. Ne omalovažavam tvoje iskustvo, ali ga ne poštujem posle ovakve izjave koju nećeš da potkrepiš valjanim argumentima. Zašto? Ne znam.

Kod velikih imena, plaćamo IME pre KVALITETA, nije valjda da to još uvek nisi sažvakao ili nećeš namerno?

Koja je svrha pidsnja javno ukoliko ce dokona deca svaki upis prečešljati pronaći pravopisnu gresku izostavljeno slovo izostavljen zarez pogresno otipano slovi.
Ukoliko ce ta ista deca izvući iz konteksta recenice jednu rec i preokrenuti temu kao sad u sprdnju i nagranjivanje svoje neke licne slabosti.

Upamti drug to stoji i u mom potpisu:

NIKADA NISZA RUZNO O TEBI NEĆE REĆI ONSJ KO JE BOLJI OD TEBE!
Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: Фебруар 07, 2018, 04:05:18 »

Ja sam mislio da smo svi ovde jednaki, da nema boljeg, lošijeg. Ali dobro... Živ bio...
Sačuvana

zhrvoje
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #58 poslato: Фебруар 07, 2018, 04:07:36 »

Decki nemojte gresit dusu...
Tko god kaze da Swarovski nije jedan od top 3 branda LOVACKIH optika ne zna sto prica ili je u debeloj zabludi. Ali mislim da tu nije problem u Swarovskom nego u tome kako kontrirat Goranu pod svaki cijenu...
Sačuvana

GPK
Gost
« Odgovor #59 poslato: Фебруар 07, 2018, 04:14:50 »

Decki nemojte gresit dusu...
Tko god kaze da Swarovski nije jedan od top 3 branda LOVACKIH optika ne zna sto prica ili je u debeloj zabludi. Ali mislim da tu nije problem u Swarovskom nego u tome kako kontrirat Goranu pod svaki cijenu...

BRAVO  hi
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: