DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161539 poruka u 7289 tema- 6999 članova - Poslednji član: hivic06

Јануар 22, 2020, 01:01:05
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Swarovski Z8  (Pročitano 12594 puta)
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #30 poslato: Децембар 07, 2016, 03:04:18 »

U planu je S.202,pa videćemo.
Spram momka i devojka.
Sačuvana

SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Децембар 07, 2016, 03:13:25 »

... ili: Spram svetza i triper!  pioneer

laugh  laugh  laugh

Marlin, ne dao Bog dugog chekanja! A ni Sheytan!  laugh 

drinks
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Децембар 07, 2016, 03:17:29 »

Mene tje bide blam s Meoptu i kragujevq sg...  swoon

diablo diablo diablo diablo diablo diablo

lol

drinks
Sačuvana

T N T

B  E  S  N  I  L  O
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #33 poslato: Децембар 07, 2016, 08:33:45 »

Rijesio da se ponovim,pa sa rijeci na dijela.

Da sam ja ovo uradio SHEYTAN bi me drko da zidam kucu od krova.
Sačuvana

SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Децембар 07, 2016, 08:42:29 »

laugh

To se moze retji samo radi fore, a inache smatram otpitjki mnogo bitnijim od qrabeenke, u celem sklopu, tako da ovo nikako nije pogreshno!  hi

S druge strane, ne mora mozda S202, precizna, izabrana polovna Zastava m70(uz eventualno uradjen novi qndak, ako se bash hotje) bi bila odlichan izbor, ali valja ponoviti - MERAK NEMA TZENU!  yahoo
Sačuvana

T N T

B  E  S  N  I  L  O
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Децембар 07, 2016, 09:07:22 »

Shalimo se shalom friends

Nista ne fali M 70,ali mora da bude ne dobra vec dobra dobra hi
Sačuvana

SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Децембар 07, 2016, 09:12:14 »

Precizna m70 je SPRAVA, a kome je estetski losha - mogutjnosti su neogranichene, i za mnogo manje od npr. 1.000e se moze imati sprava respektabilna po svemu, sem po (v)imenu!  hi
Sačuvana

T N T

B  E  S  N  I  L  O
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Nije se rodio ko je svima ugodio.

« Odgovor #37 poslato: Децембар 08, 2016, 03:33:43 »

Nije stvar imena,da je ime u pitanju onda bi možda R8.... Itd,ali spomenutu sam planirao samo iz jednog razloga,a taj razlog je možda koji većina karabina ne mogu ispuniti. Ako hoću drugi kalibar onda uzmem drugu cijev a ne kupujem ponovo karabin. Ali dobro,kako kaže Željko neko voli popa a neko popadiju......
U svakom slučaju hvala svima.
Sačuvana

MilosM
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #38 poslato: Децембар 08, 2016, 09:23:26 »

S202 je vrhunska sprava a toliko i košta. Drugar je prošle godine dao oko 3K evra za njega u 30.06 a uzeo Zeiss Duralyt 3-12x56 za oko 1K evra.

Ja lično mislim da je za te pare mogao i trebao da uzme Zbrojevku i bolju optiku i da pretekne za bar jedan lep lov.

Kako o ukusima ne treba raspravljati, a mišljenje (kao i d00pe) svi imamo svoje, svako sebe i svoj džep i rezone zna, što reče Šeki na drugoj temi, ne bih se ja više zadržavao na tome  Cool

Marline, što se tiče kupovine druge cevi za taj potencijalni S202, mislim da je to kod nas skoro pa nerealnost, znajući naše uvoznike i zakone, više će ti se isplati i brže ćeš doći do novog karabina  blink
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #39 poslato: Јануар 30, 2018, 09:51:31 »

No.1
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #40 poslato: Фебруар 07, 2018, 06:46:37 »

Dođoh do teme koja me zanima, Z8, i šta sam saznao na prethodne čtiri strane Vašeg dopisivanja? DA SAM IZGUBIO PET MINUTA ŽIVOTA UZALUD!
Sramotno je kako obesmislite temu, a i ceo foroum.

U principu ti je to tako sa svim onim sto izlazi iz domena mogucnosti veceg broja grupisanih ili okupljeni oko necega.

Swarovski Z8i se krrce 2500€-3500€ sve u zavisnosti od modela varijabila objektiva i prihvsta dali je sa prztenove ili sa SR šinom.

Veći deo okupljenih na ovom forumu opticki nidan placa nov polovan u rasponu € 200-300 neki retki izuzetci i 500€.

Ima i onih joji znaju mogu sebi da priuste i skuplju optiku ali su oni odmah trn u oku i oni se oni odma napadaju od sreane slicnih sebi. Tako da ljudi koji su ti mogli reci nesto vise o ovoj optici za koju se potrebno izdvojiti prosečnu godisnju plata sa Ex Yu prostora ne ovom okupljanju nećeš cuti nista marem ne javo jer ljudi izbegsvaju da pisu.
Izbegavaju da pisu jer ih dezurni lokalni inventari na basamku lokalne bakalnice u polu pripitom stanju odmah napadaju drskim bezobrsznim kontekstom reći uvrednog karakteri i svim već dobro poznatim nacinom na koji pristupaju ljudi iz zavidi ljubomore. Po principu.
" SWAROVSKI OPTIKA JE OPTOKA KOJA POKAZUJE FINANSISKI STATUS VLADNIKA" eto takvo objasnjenje dobijes kad pitas.

Ljudi izbegavaju da pisu i forum polako odlazi nekim pogresnim tokom zbog ljudi koji misle da su zanimljivi zato sto svojim uskocicama uvredama omalozazavajuceg karaktera dezuraju na ivom forumu i kace se na teme cisto da bu nekom trazili pissnu gresku ili da bi nekog ismejali ili povredili.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #41 poslato: Фебруар 07, 2018, 07:43:48 »

...kakav si ti car krilašu  lol lol :lol Počinješ da mi se svidjaš
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #42 poslato: Фебруар 07, 2018, 07:54:34 »

Sta si ti sad pametno rekao o toj optici.
A i kad kažeš deklamuješ fabričke teh. Karakteristike a pre svega cenu sto je sve dostupno na sajtu proizvođača.
Vozim i ja neku marku auta dugo godina a opet svaki bolji automehaničar više zna od mene o njemu.
Swarovski je odlična optika koja na žalost ipak mnogo više košta nego što vredi (govorim ako se kupuje nova po punoj ceni).
Pozz...
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #43 poslato: Фебруар 07, 2018, 10:34:40 »

Zavisi drug koliko ti je taj auto koji vozis bitan koliko mu posvećuješ paznje i koliko ti je istinska zelja bila da bast taj auto voziš.

Vidis ja sam tim coveka koji svaki svoj aitomobim koji sam vozio i ki danas vozim sam odrzavao cuvso i nakon 200 000km je izgledso kao da je pre par meseci izasao iz radnje. Sa svakim automobilom sam se poistovetio i poznavao sam ga u dusu. Sta moze koliko moze sta su mu mane sta se moze ocekivsti nakon koliko ptedenih kilometara i slicno.

Veruj mi ni jedan auto me nije ostavio a da zapocehu rutu od tacke A do tačke B nije odradio do kraja.
Jer sam statt morora i prvih par kilometara ako znas da oslusnes i osetis ako poznaješ vozilo i srodio si se sa njim sve ti je rekao. Pametnom dovolhno da mu mehanicar sluzi samo da odkloni več primećen defek u naznaci .
Sačuvana
franki
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #44 poslato: Фебруар 07, 2018, 12:16:55 »

Druze, poenta je da kad nesto imas to ne znaci da nesto i znas o tome. U ovom slucaju rec je o optici Z8,dosta ljudi je poseduje, ali vrlo malo zna nesto o njoj, sem da je najbolja zato sto kosta nekoliko  hiljda evra.

Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: