DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

158878 poruka u 6986 tema- 6790 članova - Poslednji član: vojevoda

Април 26, 2018, 12:20:36
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Šta se to dešava?  (Pročitano 5755 puta)
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #45 poslato: Децембар 13, 2017, 08:42:55 »

Vidi momak, mogu to reći jer si mnogo mladji od mene,
dokle god postoje oni koji su spremni na duele i kratak im je fitilj, ja zaista ne umem da vodim ovaj Forum. Jer on je namenjen onima koji znaju da artikulišu svoje postove imaju časne namere i ne upliću se u duele. Razmisli, dali oni koji svaki put moraju da vode glupe polemike isto tako doprinose da pada rejting Foruma. Takodje, dali želiš da obrišem svakoga čiji se komentari ne svidjaju grupi od nekoliko članova. Lične uvrede, bezobrazno ponašanje, psovke, ne tolerišem. Sarkastičnost i cinizam postoji kod dosta članova ali po tome, barem 20 forumaša bih trebao odstraniti. Ako ti se nesvidja Svetos, nemoj mu replicirati. Ako Svetos načini bilo koju "oštru loptu" biće sankcionisan. Imam ja to na oku i mnogo toga drugog ali i mnoge druge.

Moj apel svima je da se okanu rekla kazala i da smire loptu. apelujem na to.
Ajd drinks
Swift :drinks:Htedoh da samo procitam,ali ne mogu da ostanem nem jer mnoge stvari u tvom pisanju su kontradiktorne onome sto se pise na forumu ili ne citas postove.
-Ko se ovde upusta u duele,sa svakim i u svakoj temi?
-Ko ovde najvise doprinosi padu rejtinga?Da ne pominjem mene izgubices 10 ljudi koji imaju 15000 upisa-zbog koga?
-Kazes nemoj replicirati.Da ja Vama i MUP-u posaljem deo pp koje doticni salje i gde se predstavlja kao pripadnik MUP-a i gde isti salje otvorene pretnje kako ce uz pomoc polozaja u sluzbi sankcionisati moje pisanje.Da li bi Vi ostali nemi?A na granici sam.
Swift nista licno a i istih smo godina a posto je Borisa znatno mladji od nas nemoj to smatrati za manu.
-Da li se pise odvojeno drinks
Sačuvana

swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #46 poslato: Децембар 13, 2017, 01:26:05 »

Gorane,
gde si se ti pronašao u mom postu.?
U PP poruke nisam upućen. Ukoliko postoje željeni dueli, nek se vode preko PP- ako je nekome do tog stalo. Pored svega, Svetos je opomenut zbog klime koju pravi ali i za klimu je potrebno više osoba željnih "klimatizacije". Tako... da mani te piče da je Svetos mogući uzrok odlaska 10-tak pozitivnih forumaša .U ostalom, svako bira svoj forum. Ako je Svetos jedina prepreka da ne budu ovde, Ok..njihov izbor. Takodje,ne bi postojao Svetos kao problem da ga neko ne "gaji " svojim postovima.

U pravu si, "da li" se piše odvojeno. No, desi se i verovatno sam pobegao sa tog časa. Davno je bilo.  

Zato, idemo dalje i budimo korektni, sa kompromisima, jer lako je svaki post dočekati "na nož". hi
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
cile
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #47 poslato: Децембар 13, 2017, 02:31:11 »

Ja se pronađoh :

Sarkastičnost i cinizam postoji kod dosta članova 

A volim i da podyebavam !

Al' sve to nema veze, i ovako se baš lepo družimo.   Nego, kada će se početi sa glasanjem za Najboljeg ?
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #48 poslato: Децембар 13, 2017, 03:06:05 »

Ja se pronađoh :

A volim i da podyebavam !

Al' sve to nema veze, i ovako se baš lepo družimo.   Nego, kada će se početi sa glasanjem za Najboljeg ?
Najboljeg Borisu,mislis?
Sačuvana

Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #49 poslato: Децембар 13, 2017, 05:41:52 »

Ej... aj' batalite
Sačuvana

Pedja1965
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #50 poslato: Децембар 14, 2017, 09:01:27 »

Koje da je neka mu je na čast,očigledno neka seka persa kada neće da se javi,dobri vam admini g.Svift
Sačuvana

ja opraštam mnogo,ali nikad ne zaboravljam ono što mi je učinjeno
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #51 poslato: Децембар 15, 2017, 12:39:19 »

Koje da je neka mu je na čast,očigledno neka seka persa kada neće da se javi,dobri vam admini g.Svift

Polako, polako... strpljenja molim.

Ovaj Forum je napadnut i oboren barem 4 x u poslednjih par meseci. Jednom smo ga zamalo izgubili... komplet. Na Forumu sigurno nedostaje 40-50 tema iz tih slučajeva. Ne verujem da je iko od admina to namerno uradio, a ja nisam brisao nikada celu temu od kad postoji ovaj forum. Pogledaću šta se izdešavalo... hi
Sačuvana

goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #52 poslato: Јануар 16, 2018, 08:24:19 »

Da li se ove godine planira izbor za najboljeg ili smo prestali sa tom praksom?
Sačuvana

svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #53 poslato: Фебруар 15, 2018, 11:25:57 »

Marlin postujem tvoju volju i trud da forum radi i funkcionise. Ne treba ogranicavati slobodu govora us postovanje pravila foruma, bez vredjanja po bilo verskoj, rasnoj,nacionalnoj osnovi. Nije prvi put da se desavaju brisanja upisa koji se doticnom ne dopadaju i to Neko svesno radi u saradnji sa njim. Ispade da je on moderator. Dok sam na forumu pod nikom Kos i razmenio par upisa sa doticnim neko je skinuo upise i privatne poruke i blokirao me. Bez opomene, kazne . To se desilo jos nekim clanovima i sad se desava i mislim da nije slucajnost.
Da nebudem gresan mosta je opet u pitanju obaranje sajta.
U nekim stvarima se mozda nismo slagali, ali i ja Sam za to da forum radi normalno.
Nadam se  i da ce Ry dobiti odgovor.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #54 poslato: Фебруар 15, 2018, 03:10:34 »

Marlin postujem tvoju volju i trud da forum radi i funkcionise. Ne treba ogranicavati slobodu govora us postovanje pravila foruma, bez vredjanja po bilo verskoj, rasnoj,nacionalnoj osnovi. Nije prvi put da se desavaju brisanja upisa koji se doticnom ne dopadaju i to Neko svesno radi u saradnji sa njim. Ispade da je on moderator. Dok sam na forumu pod nikom Kos i razmenio par upisa sa doticnim neko je skinuo upise i privatne poruke i blokirao me. Bez opomene, kazne . To se desilo jos nekim clanovima i sad se desava i mislim da nije slucajnost.
Da nebudem gresan mosta je opet u pitanju obaranje sajta.
U nekim stvarima se mozda nismo slagali, ali i ja Sam za to da forum radi normalno.
Nadam se  i da ce Ry dobiti odgovor.
Dobar pogled
Kos

Aj ne filozofiraj previše i ne pravi se naivan... spiteful
Sačuvana

buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #55 poslato: Фебруар 16, 2018, 07:27:55 »

Juče mi se desilo da ne mogu da pristupim forumu pod korisničkim imenom a ni kao gost. Kada sam konačno pristupio pod korisničkim imenom desilo se da ne mogu da pristupim PP niti imam opciju upisa kao da sam BANOVAN.
Danas čujem da još neki forumaši ne mogu da pristupe forumu, pre par minuta kontaktirao me je naš kolega "winetou" da se raspita "zašto je banovan"
Takodje kad god hoću da se vratim na početnu logujem se kao "Lesi"
Ako je neko Banovan ili ima problema na forumu, bio bi red da nas ovde obavestite.
HVALA...
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #56 poslato: Фебруар 16, 2018, 07:50:34 »

I kod mene je bilo isto a evo I sada me prebacilo na Lesija. Svi smo Lesi  read
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: Фебруар 16, 2018, 07:58:47 »

Čudno mi što Lesi postadosmo svi koji se ne slagasmo sa GPK, kod drugih nema tih problema.
Ma nesto mi tu smrducka...
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #58 poslato: Фебруар 16, 2018, 08:02:39 »

Nevjerujem.Lesi je moj prijatelj jos od kad smo bili djeca al de znaj.
Sačuvana
StefanS
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #59 poslato: Фебруар 16, 2018, 08:53:53 »

Ni ja juče nisam mogao da pristupim forumu... kao da sam banovan. Tako je bilo i kod još nekoliko drugara.
Sačuvana

Češka Zbrojovka...
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: