DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 13, 2019, 05:33:09
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 [3] 4 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Šta se to dešava?  (Pročitano 11253 puta)
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Новембар 10, 2017, 10:22:05 »

Sremac, svaka cast za komentar. Medjutim u cvakoj sekciji imas barem jednog koji hoce da lovi do 14 sati kada je obicno kraj lova. Kazes on je to platio i hoce da lovi lisicu ako je ostala divljaci po dozvoli ulovljena i lovci namireni. Pa ti pravi problem da se svi skupe na zbornom mestu na kraju lova sto je i obaveza. Grupovodja da upise I podeli divljaci, napise propratnice, isprati goste. Tek posle toga u dom ili kafanu. Takav lovac obicno to trazi iz inata obicno da zeza druge. Ima pravo na to i moze grupovodji da naprqvi velike probleme.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Новембар 10, 2017, 11:41:24 »

Kako ti bre ne dosadi?
Okani se tudjih kapa, pocisti prvo pod svojom, cini mi se ima tu svakojakih problema!

A vi moderatori, zamislite sto vam ovde vise niko ne pise sem svetosa, kosa i slicnih...

Milose, sta te muci? Forum sluzi da ljudi pisu ono sta misle.
Ne vidim sto ti glumis advokata osobama koje jedno rade,a drugo pisu i kritikuju. Ne volem licemerje.
Moje dvoriste je cisto. Jos malo nece biti ni svraka...
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
MilosM
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #32 poslato: Новембар 10, 2017, 11:45:12 »

Ko o cemu, kurva o postenju a ti o licemerju...
Nemoj 'leba ti...
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #33 poslato: Новембар 10, 2017, 12:34:39 »

Ko o cemu, kurva o postenju a ti o licemerju...
Nemoj 'leba ti...

Milose, ja sam ucio i poceo  da lovim davno kada se znao red, postovali grupovodje, kolege, kerovi, pravila lova pisana i nepisana. Mnogi lovci ovde to ne shvataju i ne znaju o cemu pricam. Tesko se dolazilo do lovacke puske, obicno ode najbolja krava za nju, a lako se gubilo i za najmanji prekrsaj se iskljucivalo is lova. Taj lov nema veze sa ovim danasnjim. Ja sam se nalovio, imao Sam prilike da lovim po celoj bivsoj Jugi. Sad svake dodine naprqvim bar po jednu hranilicu ili ceku. Ako Sam sprecen zbog obaveza da ucestvujem uvek posaljem rostilj i pice I platim nadnicu nekom majstoru da odradi umesto mene. Imam dosta zahvalnica ,povelja, ordenja, trofeja I mogu da idem da lovim gde mi je zelja. Nisam nigde guzicom zatvorio vrata. Nikad kad Sam bio u gostima nisam uzeo ulovljenu divljac. Uvek ostavim domacinu. Odstrel sam uvek uredno platio, uzimam samo trofej, a domacinima ostavim meso za lovacki rucak gde me domacinima obavezno pozovu.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
MilosM
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Новембар 10, 2017, 03:57:03 »

To ne znam i ne mogu da sudim.
Moj upis se odnosio na tvoje ponasanje ovde...
Sačuvana
ProfiHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Новембар 10, 2017, 04:44:12 »

Milose,nema potrebe da se prljas i kaljas u blatu i mulju ovde,postena ti je prica al nemas kome da je pricas,ovde  moderatori ne postoje.
Opet kazem ovde da je gospodin SVIFT zalutao i da nezna da vodi ovaj forum,a preptostavljam ni bilo sta drugo,jednostavno nije dorastao tom poslu.

A ti covece sto ti ni ime necu pomenuti,kako se samo lepo hvalis,sam sebe covek nahvali i samo tako,jel imas jednog svedoka da je to tacno i jel imas jednog lovca i coveka da kaze ko si i sta si i odakle si ??Nadji nam jednu osobu koja tebe poznaje ,prvo kao coveka,da potvrdi ko si i sta si a posle kao lovca opet da potvrdi ko si i sta si, ovako tvoji upisi niko zivi ovde ne konstantuje uopste,i samo se sve manje i manje pise,jer ne postoji osoba ovde koje je nesto napisala normalno da ti nisi usrao za cas,pa  nek se gospodin Svift zapita ako ga uopste zanima forum zasto je rekordan broj malih upisa.
Sačuvana

Lako je stici do vrha,mnogo je teze  tu i ostati
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Новембар 11, 2017, 12:06:52 »

Milose,nema potrebe da se prljas i kaljas u blatu i mulju ovde,postena ti je prica al nemas kome da je pricas,ovde  moderatori ne postoje.
Opet kazem ovde da je gospodin SVIFT zalutao i da nezna da vodi ovaj forum,a preptostavljam ni bilo sta drugo,jednostavno nije dorastao tom poslu.

A ti covece sto ti ni ime necu pomenuti,kako se samo lepo hvalis,sam sebe covek nahvali i samo tako,jel imas jednog svedoka da je to tacno i jel imas jednog lovca i coveka da kaze ko si i sta si i odakle si ??Nadji nam jednu osobu koja tebe poznaje ,prvo kao coveka,da potvrdi ko si i sta si a posle kao lovca opet da potvrdi ko si i sta si, ovako tvoji upisi niko zivi ovde ne konstantuje uopste,i samo se sve manje i manje pise,jer ne postoji osoba ovde koje je nesto napisala normalno da ti nisi usrao za cas,pa  nek se gospodin Svift zapita ako ga uopste zanima forum zasto je rekordan broj malih upisa.

Sto, da neces ti da budes moderator? Spusti se malo na zemlju i malo biraj reci. Pokazi malo kulture. Ima mladih koji ovo citaju Nemas razlog da se ljutis ko malo dete. Svaki cas kad ti neko dobronamerno ukaze na neku gresku ti pocnes da places. Nisi ti kriv sto matorog nemozes da naucis necemu po stare dane i naucis ga necem novom i vas dvojica ste bas dobar primer za edukaciju lovaca. Ne bring nije tvoj matori jedini koji ne prihvata novotarije, svuda ima takvih u svakoj sekciji. Pozovi me u lov kod tebe pa mozes da me upoznas i vidis ko sam i sta sam.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
Pedja1965
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #37 poslato: Новембар 11, 2017, 11:02:35 »

puške sa one kuglice u boji jedino dolaze u obzir
Sačuvana

ja opraštam mnogo,ali nikad ne zaboravljam ono što mi je učinjeno
ProfiHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #38 poslato: Новембар 11, 2017, 01:22:46 »

Hahahah,jel ti mislis da mene nesto od toga pogadja sto lupetas??Kakav si ti lik,tj.bez lica lik,da bi mene nesto pogodilo od nekoga treba tu osobu da postujem i da znam da vredi,ti si jako daleko od svega toga(cak i da sanjas ne mozes da dodjes kod mene u goste,jer kod mene dolaze posteni ,vredni i normalni ljudi) jel znas kako se kaze ona narodna(pas laje,vetar nosi).Zaludjuj se ti i dalje ovde i leci komplekse kako znas i umes,imam ja suvise obaveza i dogadjaja da mlatim praznu slamu tj.tebi da odgovaram,nastavi samo jos zesce i jace u svojim preseravanjima,od mene neces imati tu cast da dobijes vise ni slovo liku bez lica...
Sačuvana

Lako je stici do vrha,mnogo je teze  tu i ostati
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #39 poslato: Новембар 11, 2017, 03:26:38 »

Hahahah,jel ti mislis da mene nesto od toga pogadja sto lupetas??Kakav si ti lik,tj.bez lica lik,da bi mene nesto pogodilo od nekoga treba tu osobu da postujem i da znam da vredi,ti si jako daleko od svega toga(cak i da sanjas ne mozes da dodjes kod mene u goste,jer kod mene dolaze posteni ,vredni i normalni ljudi) jel znas kako se kaze ona narodna(pas laje,vetar nosi).Zaludjuj se ti i dalje ovde i leci komplekse kako znas i umes,imam ja suvise obaveza i dogadjaja da mlatim praznu slamu tj.tebi da odgovaram,nastavi samo jos zesce i jace u svojim preseravanjima,od mene neces imati tu cast da dobijes vise ni slovo liku bez lica...

Mogu ja da dodjem kad hocu kod tebe, jer se srecom ti ne pitas. Im
a neko ko je iznad tebe  i kad te on zovne moras da primis onoga za koga ti narede.
Ne vidim razlog da se plasis mene. Ovakvi odgovorio prilice slabim osobama koje se boje susreta i pogled u oci.
A i razmislio bi kad bi dosao da li bih lovio sa tobom u grupi pogotovo sakala da ne prodjem kao tvoj Kum zbog onodg pucanja nrema njemu. Ajde da predjemo na pp. Ne Mora svako da cita tvoje edukativno pisanje.
Dobar pogled
Kos

Vidimo se uskoro.
Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #40 poslato: Децембар 13, 2017, 12:18:53 »

Milose,nema potrebe da se prljas i kaljas u blatu i mulju ovde,postena ti je prica al nemas kome da je pricas,ovde  moderatori ne postoje.

A ti covece sto ti ni ime necu pomenuti,kako se samo lepo hvalis,sam sebe covek nahvali i samo tako,jel imas jednog svedoka da je to tacno i jel imas jednog lovca i coveka da kaze ko si i sta si i odakle si ??Nadji nam jednu osobu koja tebe poznaje ,prvo kao coveka,da potvrdi ko si i sta si a posle kao lovca opet da potvrdi ko si i sta si, ovako tvoji upisi niko zivi ovde ne konstantuje uopste,i samo se sve manje i manje pise,jer ne postoji osoba ovde koje je nesto napisala normalno da ti nisi usrao za cas,pa  nek se gospodin Svift zapita ako ga uopste zanima forum zasto je rekordan broj malih upisa.

Vidi momak, mogu to reći jer si mnogo mladji od mene,
dokle god postoje oni koji su spremni na duele i kratak im je fitilj, ja zaista ne umem da vodim ovaj Forum. Jer on je namenjen onima koji znaju da artikulišu svoje postove imaju časne namere i ne upliću se u duele. Razmisli, dali oni koji svaki put moraju da vode glupe polemike isto tako doprinose da pada rejting Foruma. Takodje, dali želiš da obrišem svakoga čiji se komentari ne svidjaju grupi od nekoliko članova. Lične uvrede, bezobrazno ponašanje, psovke, ne tolerišem. Sarkastičnost i cinizam postoji kod dosta članova ali po tome, barem 20 forumaša bih trebao odstraniti. Ako ti se nesvidja Svetos, nemoj mu replicirati. Ako Svetos načini bilo koju "oštru loptu" biće sankcionisan. Imam ja to na oku i mnogo toga drugog ali i mnoge druge.

Moj apel svima je da se okanu rekla kazala i da smire loptu. apelujem na to.
Ajd drinks
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #41 poslato: Децембар 13, 2017, 12:53:29 »

Sta je ovo ja postadoh sejtan.Ne dirah u poruke reko nije los ko covek,al kud bas meni djenerala ovako podmuklo podvalise,trebo sam mu DRUGA postavit sarcastic sarcastic  drinks
Sačuvana
Pedja1965
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #42 poslato: Децембар 13, 2017, 06:26:42 »

Zašto je obrisana tema Kuda ide lov.objašnjenje samo koga sam uvredio pa da se izvinem pozdrav
Sačuvana

ja opraštam mnogo,ali nikad ne zaboravljam ono što mi je učinjeno
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #43 poslato: Децембар 13, 2017, 08:08:20 »

Zašto je obrisana tema Kuda ide lov.objašnjenje samo koga sam uvredio pa da se izvinem pozdrav

Ja izbrisao nisam hi
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #44 poslato: Децембар 13, 2017, 08:26:32 »

Sta je ovo ja postadoh sejtan.Ne dirah u poruke reko nije los ko covek,al kud bas meni djenerala ovako podmuklo podvalise,trebo sam mu DRUGA postavit sarcastic sarcastic  drinks

U svakom od nas čuči Šejtan...  focus

drinks
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
Stranice: 1 2 [3] 4 5   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: