DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

160111 poruka u 7101 tema- 6852 članova - Poslednji član: djole igi

Новембар 17, 2018, 04:54:37
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 3 4 [5]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Šta se to dešava?  (Pročitano 8256 puta)
Tomo VRBAS80
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #60 poslato: Фебруар 16, 2018, 09:54:38 »

Verovatno hakerski napad ja sam isto dobi da sam banovan kao sirim negativne vibracije lol
Ali sada je sve OK.Nego bas se sve cudno dogodili bas kada je Krilas otperjao ponovo sa foruma i forum je bio blokiran? scratch_ones_head
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #61 poslato: Фебруар 16, 2018, 10:26:55 »

Verovatno hakerski napad ja sam isto dobi da sam banovan kao sirim negativne vibracije lol
Ali sada je sve OK.Nego bas se sve cudno dogodili bas kada je Krilas otperjao ponovo sa foruma i forum je bio blokiran? scratch_ones_head

A sto ste se iznenadili?
Zar vi ne mozete biti banovani? Ili ste misljenja  da je taj Ban Jelacic samo za Krilasa ?

Veliki Pozdrav za sve, nebih vise da vam smetam.
 Jer  ja ne umem titrat a malo sam mator da sad krecem da ucim kako se titraju jaja i tera INAAT.
Iznosio sam Svoje Stavove Svoja Iskustva Svoja Videnja!

A sve to moje se puno razlikovalo !

To je dobro Razlike su ZDRAVE sve dok se ne umesa bolecina pod nazivima PREZIRA ZLOBE MRZNjE ZAVIDNOST i OMALOVAZAVANjE!

Cuvajte ovaj Forum ipak je on Prvi Srpski Lovacki Forum.
 On je okupio mozaik pojedinaca kao i klanova i on ce trajati sve dok vi pisete na njemu.
Sve dok neko svraca na njega.
 Ne osudujte ljude sto oni nesto rade bolje od vas ,sto vi radite isto, sto se ne slazu sa vasim stavovima principima. Ne pozivajte na Banovanje nikog jer to je poziv na LINC na GILJOTINU. Mislim da smo mi drustvo 21 Veka a ne iz doba Rimljana Troje i Grka iz Doba Gota i Varvara!
Ne vesajte ljude ako zele nesto da vam prenesu ili pokazu.
Svako raspolaze sa onim sto mu treba i poseduje ono zata je pokupio neke informacije Koje se poklapaju sa njegovim potrebama.

Veliki Pozdrav Svim Bivsim Sadasnji kao i svim Buducim Clanovima Lorista
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #62 poslato: Фебруар 17, 2018, 11:24:39 »

A sto ste se iznenadili?
Zar vi ne mozete biti banovani? Ili ste misljenja  da je taj Ban Jelacic samo za Krilasa ?

Jer  ja ne umem titrat a malo sam mator da sad krecem da ucim kako se titraju jaja i tera INAAT.

To je dobro Razlike su ZDRAVE sve dok se ne umesa bolecina pod nazivima PREZIRA ZLOBE MRZNjE ZAVIDNOST i OMALOVAZAVANjE!

On je okupio mozaik pojedinaca kao i klanova i on ce trajati sve dok vi pisete na njemu.
 Ne osudujte ljude sto oni nesto rade bolje od vas ,sto vi radite isto, sto se ne slazu sa vasim stavovima principima. Ne pozivajte na Banovanje nikog jer to je poziv na LINC na GILJOTINU. Mislim da smo mi drustvo 21 Veka a ne iz doba Rimljana Troje i Grka iz Doba Gota i Varvara!
Svako raspolaze sa onim sto mu treba i poseduje ono zata je pokupio neke informacije Koje se poklapaju sa njegovim potrebama.

Nije vazno ko pise, vec sta pise.
Pozdrav
Sačuvana
Lesi
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #63 poslato: Фебруар 17, 2018, 11:58:15 »

Evo da se i ja oglasim, posto vidim da me spominjete read
Ne znam sta se desava, bio sam i ja banovan, cak sam pisao Marlinu da ga pitam sta se desava ali ni on nije znao da mi kaze. Neko izgleda caprka po forumu. Meni se cak desavalo da mi stalno prijkazuje neke postove od prije par dana, a kao da su objavljeni na primer danas..
Sačuvana
Tomo VRBAS80
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #64 poslato: Фебруар 17, 2018, 12:40:53 »

A sto ste se iznenadili?

https://www.youtube.com/watch?v=DeUzeSglEfo
Sačuvana
majstorkg
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #65 poslato: Фебруар 19, 2018, 07:00:53 »

Ja sve do sada nisam mogao da se prijavim. Sve vreme mi javlja da sam lesi i da nemam pravo pristupa.
Sačuvana
Jäger und Jagd
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Jagd ist kein Hobby, Jagd ist Leidenschaft!

« Odgovor #66 poslato: Фебруар 19, 2018, 10:09:19 »

Na kratko je bio oboren Forum.
Svi smo dobili iste informacije ili isti odgovor!
Sačuvana

I*A*A*M*M
Gaga Lovac

Pisi i Citaj Istinu.
Lazes Druge, Lazes i Sebe.
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #67 poslato: Фебруар 20, 2018, 08:37:43 »

A sto ste se iznenadili?

Ovo nije pisao Krilaš.
Napisano je da liči na njega, ali njega je nemoguće kooirati...
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #68 poslato: Фебруар 20, 2018, 12:44:17 »

To je Marija pisala, ona je za nijansu pismenija od njega  hi
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #69 poslato: Фебруар 20, 2018, 05:19:04 »

To je Marija pisala, ona je za nijansu pismenija od njega  hi

E Murise Konjuhavac nemas ti ni srama ni obraza!

Sve si Murise sam o sebi Rekao!

Murise postuj svaciju porodicu ( suprugu zenu decu sestru majku pa o oca. Ovako kao ti se ponasaju Varvaria Primitivci i Psi Rata)  ne uzimaj niciju porodicu u usta uludo.TO JE BOZI GREH! Budi Gospodin!

To je sveto Bozije pravo ma kojo veri pripadao i kom se bogu Molio!

Ovo sto st ti sad Murise uradio ponistio si sebe kao ljudsko moralno bice u ocima svih patrijahalnih i postenih ljudi!

Go primitivac si Murise. Ali sta ocekivsti od Murisa nego da nasrne na nejać i na osobe sa kojima nije imao nikae dodirne tačke koje su totalno van svih ovih prica i Događaja.

E moj Murise Konjuhavac. Dotako si dno dna i propao kroz dno sa ovim tvojim sto si se drznuo taci inpomenuti moje supruge!

Ovo je van okvira i osnovne kulture kućnog vasitanja. Koj ce ti Q..c pismenost kad si nevaspitan bez elemetarne kulture i postovanja!

Ponosim se sobom i ako ne pisem čitk ,jer nikada nikom nisam na ovom Forumu a ni u bilo kojoj drugoj diskusiji uzeo u usta porodici Decu Suprugu Oca Majku ,zbog sukobs mišljenja u vezi lova!

Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #70 poslato: Фебруар 20, 2018, 06:56:58 »

Prvi si poceo da cackas po mojim licnim slikama.Saljes okolo ljudima.Objavit cu i sta si im pisao polako.Sad ces snosit posljedice.
Javila se Marija hoce da razmjenjujemo genetski materijal dosta joj patuljka.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #71 poslato: Фебруар 20, 2018, 07:44:05 »

Prvi si poceo da cackas po mojim licnim slikama.Saljes okolo ljudima.Objavit cu i sta si im pisao polako.Sad ces snosit posljedice.
Javila se Marija hoce da razmjenjujemo genetski materijal dosta joj patuljka.

Ma ja sam mozda patujak ali sa KULTURA ZA TEBE MURISE.

NIKAD TI SUORUGU POMENUO NEBIH PA DA SI MI SAMAR UDARIO DA SE ME PLjUNO NEBIH TI FAMILIU SPOMENO!
SA TOBOM BIH GLEDAO ŠTA BI ALI TVOJA SUPRUGA I FAMILAJA SU SVETINjA.
Za normalno ljudsko biće !

Slusaj me sad dobro. Ja od samog pocetka znam i ko si i sto si. Od kako sam ti poslao onu video Igricu za PC umesto optickog nisana ti si to sto jesi. NISTA. A igrcu si dobio jer sam te jos tad pročitso komjoj gripi lovacs pripadas.
Manje si stetan da sedis kici i da igraš igricu nwgo da dsko odeven jurcaš spuskom po Bosanskim Brdima.

JA TVOJE SLIKE KACIO JAVNO NISAM.

Po PP to su privatne poruke upucene Direkto toj određenoj osobi svako ko je tebi tu poruku oroslwdio ne kosta nista kao i ti je. PRIVSTNA PORUKA I PISMO ADRESIRANO NA TACNO IME I OREZIME JE PRIVSTNOST KOJA SE NE POVREĐUJE.
Samo prostak i Glupak daje avohe pusmo na citanje drugoj osobi ili objavljuje javno.

SUPRUGU I FAMILIU TI U USTA UZIMAO NISAM.

NI TEBI NI BILO KOM DRUGOM TO JE SVETINJA. SA TOBOM SAM SE NADMUDRIVAO SVAKO SA SVOJIM ARGUMENTIMA CIJI SU BILI JACI TI SU POBEĐIVALI!

SAMO KUKAVICA I SLABIĆ SE DRZNE DA DIRNE U NEĆIJU PORODICU!

TEBE SU PODRZAVALI OVDE LOVOKRADICE I LJUDI KOJI NI JEDAN ZAKON I UREDBU O LOVU NE POSTUJU. SA ETIKOM I KODEKSOM SE OPHODE KO PREMS TOLET PAPITOM.

Ti si Muris jedan zivi primitivac koji se drznuo  spomene neciju u ovom slucaju moju suprugu. Jednu majku, ti imaš hrabrosti  da SPOMENEŠ nicim izazvan.

STIDISE TE ČELAVE GLAVE! MADA JE TEBI STID PREVELIKI LUKSUS NEMAS TI VREMENA DA SPOZNAŠ STA JE PRISTOJNOST STA SU MANIRI STAJE POSTOVANJE NECIJE PIRODICE MA CIJE I ONOG CRNCA STO SPAVA MEĐ LAVOVIMA.

TI ZA MENE MOŽEŠ BITI ČELAV RUŽAN GLUP TUP NEPISMEN PISMEN OBRAZOVAN KULTURAN SMRAD LICEMER SVE NAJGORE I SVE NAJBOLjE ti i ja diskutujemo i pravimo konfrotacije.

TVOJA DECA
TVOJA SUPRUGA
TVOJA SESTRA
TVOJA MAJKA
TVOJ OTAC SU ZA MENE SVETINjA ma sta da si mi nazao ucinio ti si mi ucinio i ja cu sa tobom da se nosim NEĆU TI UZIMAT CLANOVE PORODICE I FAMILIJE NI U MISAO KSMOLI DA IH SPOMENEM.

MOZES TI TO DA SHVATIS TVRDA GLAVO ILI OD BUKVE NEVIDIŠ SUMU.

MA STA JA TEBI PISEM I KOME JA PISEM TI DA IMAS MALO DOMAĆEG I KUĆNOG VASPITANjA postovao bi sebe prvo a ne u trenerici i džeperu u vojnomaskirnoj jakni i pantalonama jurcao spuskom po sumi i sebe smatrao za Velikog lovca.

Koj se ja moj bakćem stobom ovde i sa tebi slicnima.

Lovite bre i pobite sve, minirajte lovacke terene maskirajtese ko Indijanci i ko Varvari i ovako se nista bolje ne ponasate.

Nista vam nije sveto pa kakvi ste to neljudi izrasli?

Pa ***emu misa nista vam nije sveto ?

IDITE  U TRI LEPE I VI I LOV I FORUM I VASA KULTURA I SVE.
MENI JE ISPOD CASTI ovako nepismen i sa sela BITI VISE OVDE SA OVAKVIM PROSTAKOM NA ISTOM MESTU.

Nemate svrhe održavati ovaj forum ovsj forimu moze izazvati posledice vecih razmera jer imste clanove kohi ne postuju ni porodumice nekih clsnova a u mom krsju su za takve stvsri letele glave.
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #72 poslato: Фебруар 20, 2018, 08:25:04 »

https://youtu.be/UXziiKhTnK4
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #73 poslato: Фебруар 20, 2018, 08:33:51 »

Relaksiraj se Shorty ljut si ne skaci udarit ces glavom u.. zamalo rekoh plafon...u bravu.
Sutra udji na Forum Lovac, spremio sam ti surprise.
Toliko za sada. Idem ceka me jedna zenska na messengeru.  hi
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: