DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161376 poruka u 7276 tema- 6984 članova - Poslednji član: VLADA 86

Новембар 22, 2019, 12:16:08
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Montaza za Haenel Suhl Jaeger 10  (Pročitano 2458 puta)
Lazar
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« poslato: Март 08, 2016, 05:39:41 »

Pozdrav kolege koju bi ste mi montazu preporucili za gore navedenu pusku puska je u cal .30-06 i nema mehanicke nisane tako da bi mi odgovarala i fiksna montaza inace pise da ide kao na Remington 700 sta bi ste preporucili?
Sačuvana

Puska gadja,kundak pogadja
sinisha
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Март 08, 2016, 05:51:16 »

ja imam na tom karabinu leupold qr za rem 700 drzi dobro mada je nisam ni skidao od kada je upucano ali ipak bih ti preporucio neku fix montazu
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Март 08, 2016, 05:58:33 »

Leupold PRW prstene i baze za Remi 700
Sačuvana
cile
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Март 08, 2016, 06:56:45 »

Neodlučni Lazare, o montaži je valjalo razmišljati pre kupovine karabina.

No, ako se setim koliko ste birali vrstu karabina mogu samo pretpostaviti kako će biti sa konačnim odabirom montaže, optike, municije ...

Sačuvana
Lazar
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Март 08, 2016, 08:01:53 »

Nisam znao da se gume kupuju pre automobila...a to sto si rekao za municiju i optiku hvala Bogu imam koga da pitam od mojih naravno imao sam i za karabin imam i za montazu ali smatram da ne treba od 100 mogucnosti prihvatiti samo 1 kao jedinu i ispravnu...
Sačuvana

GPK
Gost
« Odgovor #5 poslato: Март 09, 2016, 09:56:18 »

Lazare samo original Hanel Montažn.
Sačuvana
cile
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Март 09, 2016, 11:27:22 »

Lazare, ja nisam ni rekao da ste trebali kupiti montažu pre karabina, već da je valjalo razmišljati ..., stekao sam utisak da ste malo ishitreno kupili pomenuti karabin.

Naime, poslednjih meseci smo bili svedoci vaše Hamletovske dileme, prisetite se malo.

To što imate koga da pitate ništa ne znači ako ste odgovore čitali površno, a vrlo malo razmišljali o tome šta su drugi predložili.

Često se može pročitati savet da je bolje kupiti polovan ZCZ i dobre optiku i montažu i sa time se potpuno slažem, ali to nije tema, tj. nije odgovor na vaše najnovije pitanje.
Sačuvana
Lazar
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Март 09, 2016, 03:10:31 »

Ne kazem i nemam nista protiv zastavinog oruzja cak sta vise u porodici posto lovimo i deda i otac i brat i ja otac i deda imaju zastavino oruzije i zadovoljni su ali ja nisam zeleo da kupim zastavin karabin ne zato sto on ne valja nego sam hteo da uzmem karabin malo lepse zavrsne obrade i tome slicno...od poluautomata sam odustao uzeo ovo i to je to...
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: