DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161370 poruka u 7275 tema- 6981 članova - Poslednji član: lukakaras

Новембар 19, 2019, 05:39:26
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumORUŽJE, MUNICIJA, OPTIKE I MONTAŽEMONTAŽE - NOSAČI (Urednik: swift)Koja je najbolja montaza za zastavin karabin M70 kalibra 8X57
Stranice: [1] 2 3 ... 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Koja je najbolja montaza za zastavin karabin M70 kalibra 8X57  (Pročitano 11485 puta)
BlackWolfXxX
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« poslato: Фебруар 10, 2016, 03:35:45 »

kao i u naslovu sto pise Koja je najbolja montaza za zastavin karabin M70 kalibra 8X57?
Znaci zanima me koja je naj tvrdja i najlaksa za montiranje,nema potrebe da moze da se skida ili ne znaci samo da bude naj bolja za tu pusku i taj kalibar?
Sačuvana
BlackWolfXxX
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Фебруар 10, 2016, 03:36:55 »

i da li su bolje celicne ili aluminiumske,ili jednodelne ili vise delne,i da li je bolje da se stavi sina pa preko nosaci,ili modeli bez sina? unapred hvala svima
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Фебруар 10, 2016, 06:26:43 »

Rade Hamerles, celicna pikatini sina + celicni prsteni odgovarajuce visine i sirine tubusa optike, kompletic cena oko 90 eura i vozi Misko...ekstra tvrda-ekstra laka za montazu...
Sačuvana
BlackWolfXxX
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Фебруар 10, 2016, 08:52:11 »

Rade Hamerles, celicna pikatini sina + celicni prsteni odgovarajuce visine i sirine tubusa optike, kompletic cena oko 90 eura i vozi Misko...ekstra tvrda-ekstra laka za montazu...

A reci mi sto se tice kvaliteta? Da li je kvalitet ok. Jer vidim neko hvali tu firmu a neko ne. Da li je bolje da se kupi id njih ili neki drugi proizvodjac sto nudi magnum,snajper i sl?
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #4 poslato: Фебруар 10, 2016, 09:02:23 »

CrniVuce drinks
Toliko je toga pisano rubrici montaze da ne znam da li ima nesto sto receno nije.
Nista zlonamerno,ali malo edukacije pre ulaska u diskusiju nije na odmet.
Sačuvana

Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #5 poslato: Фебруар 10, 2016, 09:03:14 »

Nije problem u montazi Hamerlesa nego u merama! Ima Zastava i "Zastava" a Hamerles nije cudotvorac pa se desi da  ne legne sve kako treba iz prve.Pohvalno je da uvazava reklamacije. Resenje enigme je da se sa puskom ode kod njega. Odlazak do njega kosta sem ako covek nije iz KG i okoline. Ovo je genaralno problem svih vabričkih montaža mogu da čučnu al neki puta neće da sedno to jest "oće da bidne al ne mora da znači". Zbog toga bolja varijanta je ruke i materijal tj majstor i njegova montaža... nego odoh predaleko pa se bojim da ne zbunim coveka.  lol
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
BlackWolfXxX
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Фебруар 10, 2016, 09:19:33 »

Ma druze sve sam ja procitao,i verovao ili ne samo sam se zbunio :-D jedni kazu jedno drugi kazu drugo i mahom pretpostavke :-D pa sam hteo da postavim direktno pitanje da vidim da li ce da se javi neko kaze ja imam to i to i super se pokazalo,i to bas na taj model i kalibar,a ne samo pretpostavke... Tolike teme znaju nekad i malo vise da zbune coveka,zato sam i otvorio posebnu temu...
A sto se tice puske i mera...sta da kazem...ako su i rupe zeznuli i ako sam toliki baksuz onda sta da kazem...:-(
Sačuvana
BlackWolfXxX
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Април 21, 2016, 07:46:20 »

Ako moze mala pomoc,kupio sam optiku Delta titanium 1-4x24 i narucio od Radeta dvodelnu montazu,tj dole one plocice kao pikatini sina samo sto su plocice a gore prstenove. E sad me zanima samo visina tih prstenova,on mi rece da mogu najnizi i te sam porucio,ali malo pre nesto gledam ipak je ova optiga na mestu gde se gleda kroz nju i te kako debela pa se plasim da ce kaciti rucica otvaraca kada se repertira. Pa da li mozda neko zna da li ce to odgovarati iz licnog iskustva ili ne. Cisto da znam pa kad stigne probacu i ovako i onako...
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #8 poslato: Април 21, 2016, 08:23:49 »

Bez obzira o kom karabinu se radi najbilja montaža je EAW Schwenk.

Tu sva priča počinje i prestaje.
Sačuvana
laufer223
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Април 21, 2016, 09:11:39 »

Istina, al kvalitet košta.
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #10 poslato: Април 21, 2016, 10:15:05 »

Suhl  bb
Dalje nema.
Sačuvana

Huntercro
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Април 22, 2016, 08:50:38 »

najolje će biti one koje si mozeš priuštiti
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #12 poslato: Април 22, 2016, 08:54:09 »

Nije tačno bolje ništa nego bilo šta.
Jeftibo meso čotba ( juha ) o plot neznam hevarsku reč za plot.
Sačuvana
lukava lija
Junior
**
Van mreže Van mreže

Lovac od malih nogu pa do kraja zivota

« Odgovor #13 poslato: Април 22, 2016, 09:17:23 »

Najbolja je druze najskupla montaza.I obavezno da je slikas i izbacis na forum da se hvalis sa njom. rtfm rtfm rtfm
Sačuvana

Lovim zato sto volim prirodu i druzenje.A ne zbog skupljanja oruzija i trofeja.
Đomla
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Април 22, 2016, 09:51:21 »

najolje će biti one koje si mozeš priuštiti

Potpuno se slažem hi zašto platiti 300 evra, kada možeš proći sa 100 evra.......

Ako moze mala pomoc,kupio sam optiku Delta titanium 1-4x24 i narucio od Radeta dvodelnu montazu,tj dole one plocice kao pikatini sina samo sto su plocice a gore prstenove. E sad me zanima samo visina tih prstenova,on mi rece da mogu najnizi i te sam porucio,ali malo pre nesto gledam ipak je ova optiga na mestu gde se gleda kroz nju i te kako debela pa se plasim da ce kaciti rucica otvaraca kada se repertira. Pa da li mozda neko zna da li ce to odgovarati iz licnog iskustva ili ne. Cisto da znam pa kad stigne probacu i ovako i onako...

Crni, ako i bude zapinjala, da se i to srediti i zamijeniti kod svakog iole boljeg puškara  Wink
Sačuvana

Tata i ja bi ovo radio !!
I tata bi sine !!!
Stranice: [1] 2 3 ... 5   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: