DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161814 poruka u 7334 tema- 7067 članova - Poslednji član: ZeljkoBG

Септембар 19, 2020, 12:56:52
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Targa optike  (Pročitano 481 puta)
nikolaVa
Junior
**
Van mreže Van mreže

« poslato: Јун 27, 2020, 12:06:37 »

Da li neko ima iskustva sa Targa optikama i daljinomerima?Ko ih proizvodi i kako su se pokazale?
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Јун 27, 2020, 07:42:20 »

Made in PRC...
Sačuvana
nikolaVa
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Јун 27, 2020, 09:39:52 »

Ja sam kupio daljinomer,valjda ce raditi.Vecina tih jeftinijih optika i daljinomera je Kina.I optika mi je Vortex Crosfire isto Kina.Negde sam nasao neku informaciju da ove Targa imaju veze sa Italijom.
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Јун 28, 2020, 10:41:10 »

Veze sa Italijom imaju koliko i ja kad u restoranu poručim špagete ili lazanje... Da će raditi,hoće sigurno, pitanje je kako i koliko dugo...
Bez omalovažavanja, kupovina bilo čega Kineskog vezano za lov i oružje je po meni čisto bacanje para, bez obzira da li je proizvod koji se tamo proizvodi brendiran nekim zvučnim imenom (Vortex, Bushnell pa čak je i Zeiss imao dvoglede serije Tera made in PRC) ... Iz Kine bih jedini kupio... Kad malo bolje razmislim ništa njihovo ne bih kupio...
Pozz...
Sačuvana
žulj
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Јун 28, 2020, 12:21:12 »

Mislim da od Vortexa samo serija Razor je iz Japana , srednja klasa je made in Filipini  a sve ostalo PRC.
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Јун 28, 2020, 05:55:00 »

Samo je CrosfireII Kinez, i samo Razor Japan. Strike Eagle, Viper i Golden Eagle Filipini... Lično za lov ne bih išao ispod serije Viper... Inače za Evropske lovne uslove Vortex je daleko od idealnog... Optički ga ubijaju evropski proizvodjači... Swarovski, Kahles, S&B, Zeiss, Leica, Meopta, Noblex...
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: