DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161433 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 14, 2019, 02:31:07
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: U okviru 365 dana  (Pročitano 6059 puta)
GPK
Gost
« Odgovor #30 poslato: Јун 22, 2015, 04:42:35 »

Drugari hvala vam na podršci zbog vas iskrenih poštenih razumnih i čistih forumaša sam i pristao da napravim kompromis i po treći put krenem izpočetka na ovom forumu.

Ima onih koji me pitaju kakvog smisla ima ova tema?

Moj odgovor im je ujedno i pitanje. Zar ga zaista ne vidite?

Slepoga svašta može da zavara oseti da ga nešto greje pa pomisli da to i sija!
 Kad ono šporet!
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #31 poslato: Јун 22, 2015, 04:44:12 »

A par reci o drilingu ako moze.
Moze ali na predviđenoj temi za to!

Može li tako ?
Sačuvana
Barbarosa
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #32 poslato: Јун 22, 2015, 04:59:10 »

Ja sam za to da se piše, al pismeno.
Da bi pojedini razumeli tema treba da ima smisao, a meni ovo liči na...AJDE DA GA MERIMO!
Al' dobro svaka budala ima svoje veselje.
Mislim, malo li je... read

Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #33 poslato: Јун 22, 2015, 08:09:07 »

Evo gospodine Gorane ja nevidim svrhu teme i nemam vise od dva pisanja u sumi i izuzetno sam glup pa me zanima koja je svrha teme.....ako nije problem da mi objasnite.Unapred zahvalan.

Da pojasnim pojednim braniocima koji gospodinu Goranu pokusavaju da se uvuku u dupe nebili ih pozvao u neki od njegovih vrhunskih lovova.Moje pitanje je bilo prosto koja je svrha teme dali to znaci da svi treba da hvalimo slike i velicamo likujemo kao da se pojavio Ernest Hemingvej licno sa impozantnim trofejima i svojim memoarima iz lovova ili sad svi treba naprasno da pokacimo svoje slike iz lovova i nabrojimo koje sta odstrelio.

Gospodine Gorane hi neznam dali je ista u mom postu bilo Vama uvredljivo i dali je bila neka provokacija,bilo je prosto pitanje na koje uvek NN lica imaju odgovor i znaju da pale vatru bez potrebe Vama veliki pozdrav i samo uzivajte u vasim lovovima i samo izbacujte slike jer pojedini nebi divljac videli da nije nas lovaca da okacima ponekad neku sliku.

Pozdrav za velike lovcine hi
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
GPK
Gost
« Odgovor #34 poslato: Јун 22, 2015, 08:30:35 »

Evo gospodine Gorane ja nevidim svrhu teme i nemam vise od dva pisanja u sumi i izuzetno sam glup pa me zanima koja je svrha teme.....ako nije problem da mi objasnite.Unapred zahvalan.

Da pojasnim pojednim braniocima koji gospodinu Goranu pokusavaju da se uvuku u dupe nebili ih pozvao u neki od njegovih vrhunskih lovova.Moje pitanje je bilo prosto koja je svrha teme dali to znaci da svi treba da hvalimo slike i velicamo likujemo kao da se pojavio Ernest Hemingvej licno sa impozantnim trofejima i svojim memoarima iz lovova ili sad svi treba naprasno da pokacimo svoje slike iz lovova i nabrojimo koje sta odstrelio.

Gospodine Gorane hi neznam dali je ista u mom postu bilo Vama uvredljivo i dali je bila neka provokacija,bilo je prosto pitanje na koje uvek NN lica imaju odgovor i znaju da pale vatru bez potrebe Vama veliki pozdrav i samo uzivajte u vasim lovovima i samo izbacujte slike jer pojedini nebi divljac videli da nije nas lovaca da okacima ponekad neku sliku.

Pozdrav za velike lovcine hi

Vidi svestan sam ja i kada sam otvorio ovu temu kakve ce sve feakcije biti.
MikaHuntet Vi i ja smo na ovom Forumu od njegovog stvaranja pa samim time si dobro uposznad kroz sta sam sve prolazio od pojedinih Clanova Ovog Foruma.

A ova tema je bila poziv njima da izadju sa svojim lovackim iskustvom sa svojim odstrelima sa svojim danima provedenim u lovu da nam pokazu neko svoje dostignuce neku svoju novinu.

Najlakse je ali nije i naj pametnije stalno nekog omalovazavati podcenjivati trazi ti mu dlaku u jajetu a pritom zanemarivati svoj balvan ispred kućnog praga i to više od pola iztruleo.

I da napomenem u ovoj temi je samo na prvoj fotografiji srndać ostreljen u komercijalnom lovu  sve ostalo je odstreljeno u ne komercijalnom lovu i u gostima ali kod pravih domacina koji znaju da ispostuju gosta onako kako treba i ako im nece ostaviti 
€ za ostreljenu divljac.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Јун 22, 2015, 08:38:57 »

Naravno Gorane,drago mi je da ima aktivnih lovaca a ne ko pojedini da love po forumima i drago mi je da ste niste osetili uvredjeno zbog mog obicno pitanja.

Ja sam zbog pojedinih i batalio ovaj forum nije to vise kako je bilo nekad puno prica i svega gde je covek ima i nesto pametno da procita.

Samo postavljate slike i uzivajte u lovu hi drinks
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Barbarosa
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Јун 22, 2015, 09:24:46 »

Kolega GPK,imenjače, nisam ja imao nameru da omalovažavam, podcenjujem ili "da kvarim temu" kao što sam već napisao u ranijim postovima.
Ne poznajem te lično, niti znam kroz šta si prolazio od pojedinih članova ovog foruma kako si napisao u svom postu. Izneo sam viđenje ove teme iz svog skromnog ugla, ne ulazeći, niti poznajući pozadinu svega ovoga što sada pominješ.
Odmah se poteglo pitanje od "velikih stručnjaka" koliko ko ima "pišanja u šumi" što zaista smatram infantilnim, jer ja sam odavno izašao iz šume.
Želim ti sve najbolje, i da u ovoj sezoni bude još više ovakvih lovova i odstrela.
Dobar pogled  hi

Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #37 poslato: Јун 22, 2015, 09:29:47 »

Kolega GPK,imenjače, nisam ja imao nameru da omalovažavam, podcenjujem ili "da kvarim temu" kao što sam već napisao u ranijim postovima.
Ne poznajem te lično, niti znam kroz šta si prolazio od pojedinih članova ovog foruma kako si napisao u svom postu. Izneo sam viđenje ove teme iz svog skromnog ugla, ne ulazeći, niti poznajući pozadinu svega ovoga što sada pominješ.
Odmah se poteglo pitanje od "velikih stručnjaka" koliko ko ima "pišanja u šumi" što zaista smatram infantilnim, jer ja sam odavno izašao iz šume.
Želim ti sve najbolje, i da u ovoj sezoni bude još više ovakvih lovova i odstrela.
Dobar pogled  hi

Veliko Hvala iz tvojih Usta u bozije usi drinks

Sačuvana
lisac
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #38 poslato: Јун 22, 2015, 09:52:28 »

Aman ljudi kome se Goranova tema ne svidja ne mora da je cita a ni komentarise...opet krece sve iz pocetka,ovde je problem sto admini ne sprecavaju prepucavanja vec cekaju da se dobro zakuvv pa onda banuju.Sta fali ovoj temi?Sumiranje lova u prosloj sezoni.ima i mnogo besmislenijih tema pa nikom nista.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #39 poslato: Јун 22, 2015, 09:58:33 »

Taman posla da nesto fali covek video da forum polako propada i verovatno iz dobre namere da pomogne da se malo razbudimo,kao sto i jeste,pokrene novu temu mozda sa malo nejasnom tematikom ali OK neverujem da se hvalisao nego sve iz dobre namere.
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: