DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

157432 poruka u 6923 tema- 6682 članova - Poslednji član: Dejvid kroket

Октобар 22, 2017, 12:38:41
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristLOVNI TURIZAMU Kragujevcu otvoren Međunarodni sajam lova, ribolova i nautike
Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: U Kragujevcu otvoren Međunarodni sajam lova, ribolova i nautike  (Pročitano 4356 puta)
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #15 poslato: Мај 30, 2016, 01:56:01 »

Qratz Šejtanu da proda, nemam više ni za ćips...   wacko

lol

drinks drinks drinks
Sve pare dadoh na puske,a ne odoh ko covek u lov-VLADO MITROVIC.
Sačuvana

svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: Мај 30, 2016, 05:51:37 »

beee
Kakav jadan pokušaj provokacije čoveka koji bi od pekara "ozbiljno" tražio 1000 kifli i na kraju pitao kome će to da proda..Stvarno ne verujem da je teško bilo primetiti baner veličine 6 x 1,5 meteara na kome je pisalo PELOPONEZ i na kom je bila velika ponuda Umarexovih vazdušnih pušaka Valther, Browning, Ruger, Hammerli, Perfecta, vazdušnih pištolja Colt, H&K, Smith&Wesson, airsoft pištolja i pušaka, taktičke opreme, veliki izbor turskih ATA arms pušaka, Helle i MAM noževa, letnji program Hillman garderobe i naravno Vortex optika gde su bili i dvogledi, monokulari, prstenovi montaže, kaiševa za dvoglede, pribora za čišćenje i protiv magljenja i tako dalje... Vidim da si izrazio želju da se upoznaš sa nekim na sajmu, pa pošto se niko nije javio mogao si da se predstaviš i upoznaš sa mnom i lepo popričamo ko ljudi, ovako ne znam šta bih više rekao...baš smešno

Ajmo ovako. Ja sam bio u Petak. Reci mi koliko je bilo vortex optika taj dan na tezgi i koji model i uvecanje. Ja mozda slabo vidim,al neka se jedna 1x 24 ako me secanje sluzi i par brzih tacaka i bio sam sa sinom i pricao sa nekim za tezgom,mozda sa tobom,a sin je gledao onaj G 36 sto je bio u levom cosku na lutki obucenon u maskirnoj uniformi.
Molim te ti mi na, toj sta je bilo od optika u ponudi, model,uvecanje i koliko je prodato ako ih je bilo toliko u ponudi.
Nemoj da se lazemo.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
sremac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Мај 30, 2016, 06:24:29 »

neko napisa da kanona prodaje leupold optike po korektnim cenama.pa zar je korektno da je vx3 3,5-10x50 preko 100.000din.ako me secanje sluzi vx2 3-9x50 70.000din.sta je tu korektno scratch_ones_head
Sačuvana
Barbarosa
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Мај 30, 2016, 07:04:20 »

^pa zavisi iz kog ugla gledaš...korektno ako si prodavac u srbistanu swoon
Sačuvana
sremac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Мај 30, 2016, 09:12:45 »

ako bog da da peloponez konacno uveze vortexa,kanona ce slobodno moci leupolda da vrati odakle je i dosao.dobar je on ali cene kod nas su pre naduvane.e tu ce im vortex pomrsiti racune
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Мај 24, 2017, 10:20:59 »

Ako da Bog u petak  popodne sam na sajmu u Kragujevcu. Ako neko zeli da se upoznamo, popijemo pice i neku prozborimo neka ostavi broj telefona u pp.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: