DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

157432 poruka u 6923 tema- 6682 članova - Poslednji član: Dejvid kroket

Октобар 22, 2017, 12:55:51
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristLOVNI TURIZAMU Kragujevcu otvoren Međunarodni sajam lova, ribolova i nautike
Stranice: [1] 2   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: U Kragujevcu otvoren Međunarodni sajam lova, ribolova i nautike  (Pročitano 4357 puta)
oscar
Gost
« poslato: Мај 28, 2015, 09:33:35 »

Otvoren Međunarodni sajam lova, ribolova i nautike
Međunarodni sajam lova, ribolova, lovnog turizma i nautike, na kome učestvuje 30 izlagača, otvoren je danas u Kragujevcu. Međunarodni sajam lova, ribolova, lovnog turizma i nautike, na kome učestvuje 30 izlagača, otvoren je danas u Kragujevcu. Na sajmu je izložen bogat asortiman oružja i opreme za lov, ribolovačkog pribora i drugih artikala domaćih i svetskih proizvođača.
Sajam će trajati do 31. maja, organizatori očekuje veliki broj posetilaca a u toku manifestacije biće organizovani zanimljivi prateći sadržaji.
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Април 27, 2016, 09:23:33 »

Zna li neko da li ce biti ove godine sajam lova i ribolova u Kragujevcu?
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
NESABJEL
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Април 30, 2016, 07:49:14 »

Koliko sam cuo od gospodina Dimovskog-Meteor stil sajam je od 26-29-og maja.Pozdrav.Dobar pogled.
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Мај 19, 2016, 10:34:58 »

Blizi se sajam. Idemo li?
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Мај 26, 2016, 09:08:01 »

Ide li neko sutra na sajam, da se vidimo i upoznamo?
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #5 poslato: Мај 27, 2016, 06:51:08 »

JBG.Nista mi ne treba,a uvek mi pukne 100 evra.
Sačuvana

vlada-bg
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Мај 27, 2016, 12:46:44 »

kolege, jel bio neko na sajmu, vredi li ići?
Sačuvana
majstorkg
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Мај 27, 2016, 07:30:40 »

Danas sam bio na sajmu. Po mom mišljenju najslabiji od otvatanja I po izboru I po poseti.
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Мај 27, 2016, 10:32:02 »

Danas sam bio na sajmu. Po mom mišljenju najslabiji od otvatanja I po izboru I po poseti.

Ja sam bio i sajam nikad losiji. Na ulazu Meteor, standardni program i Hilman odeca. Cene malo jace. Dobra ponuda vazdusnih pusaka. Niko im nije dosao sa novom dozvolom za nabavku. Dalje Snajperi sa polovicnom ponudom. Meni se svidela jedna sacmara tipa Kalasnjikov kalibar 20,kratka cev za pogon dusu dala ali cena previsoka. Zatim super tane sa marochi programom i veoma dobrom ponudom optika. Prodaja kazu losa. Preko puta njih zavod za ispitivanje i zigosanje, tuga i ne bih da komentarisem. Dalje Fox iz G. Milanovca, lep i veliki stand sa mozda najkompletnijom ponudom opreme. Vidi se napredak u ponudi kod njih. Kazu da u njihovoj prodavnici nisu prodali nijedan komad vatrenog oruzja sa novomm dozvolom.
Do njih stand nisam siguran za ime koji nudi vortex optike. Ponuda smesna. Pitam ih imaju li nesto ozbiljno  osim ovih ponudjenih i prodavao mi kaze da im je isporuka stopirana zbog porucenih optika sa vecim uvecanjem od 9 x. Do njih prodaju polovne engleski uniforme. Zatim par tezgi sa opremom, pa do Cannone sa dobrom ponudom poluautomatskhi lovackih karabina. Optike Leupold i Redfild po korektnim cenama. Dobra ponuda i pistolja. Daju i popusta i kazu da se kod njih pojavio kupac sa novom nabavnom dozvolom. Na kraju Zastava koja je tu imam utisak dovedena na silu. Vrhunac kod njih poluautomatskhi karabin tipa AP 70 gde je prednji rukohvat od drveta , a kundak od crnog polimerski i po meni bolje da ga nisu izlagali. Sede za stolom, niko da ustane i nesto ponudi. Od svega najlepse utisak na mene ostavila plavusa koja deli flajere za military shop.
Sačuvana
Sale Zr
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Мај 30, 2016, 05:53:38 »

beee

Do njih stand nisam siguran za ime koji nudi vortex optike. Ponuda smesna. Pitam ih imaju li nesto ozbiljno  osim ovih ponudjenih i prodavao mi kaze da im je isporuka stopirana zbog porucenih optika sa vecim uvecanjem od 9 x.

Kakav jadan pokušaj provokacije čoveka koji bi od pekara "ozbiljno" tražio 1000 kifli i na kraju pitao kome će to da proda..Stvarno ne verujem da je teško bilo primetiti baner veličine 6 x 1,5 meteara na kome je pisalo PELOPONEZ i na kom je bila velika ponuda Umarexovih vazdušnih pušaka Valther, Browning, Ruger, Hammerli, Perfecta, vazdušnih pištolja Colt, H&K, Smith&Wesson, airsoft pištolja i pušaka, taktičke opreme, veliki izbor turskih ATA arms pušaka, Helle i MAM noževa, letnji program Hillman garderobe i naravno Vortex optika gde su bili i dvogledi, monokulari, prstenovi montaže, kaiševa za dvoglede, pribora za čišćenje i protiv magljenja i tako dalje... Vidim da si izrazio želju da se upoznaš sa nekim na sajmu, pa pošto se niko nije javio mogao si da se predstaviš i upoznaš sa mnom i lepo popričamo ko ljudi, ovako ne znam šta bih više rekao...baš smešno
Sačuvana

goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Мај 30, 2016, 07:52:19 »

Mislim da su prodavci(ljudi koji stoje za tezgom)najslabija karika u trgovini,a 50% prodaje zavisi od njih,treba da proda ono sa cim raspolaze,a ne da kudi ono cega nema.
Druga jedna stvar,clanovi ovog pa i drugih foruma su nesto vise od prosecnog lovca i ljubitelja oruzja.
Sačuvana

Sale Zr
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Мај 30, 2016, 09:23:05 »

Nisam razumeo kolega Gorane...
Sačuvana

goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Мај 30, 2016, 10:47:16 »

Sale hi
1.Trgovac prica koliko je prodao ili nije prodao,trgovac prica o problemima oko uvoza,malo mi to nije jasno,posto sam i sam trgovac.
2.Ma koliko da je stvar dobra(vrhunska)U sta ne sumnjam i za tezgu ti dodje Sheytan,Profi,Mika,trgovac kakav treba da bude da bi im prodao nesto sa cime nisu imali dodira.
Sačuvana

Sale Zr
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: Мај 30, 2016, 01:13:46 »

Slažem se. Gorane  hi
Sačuvana

SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Мај 30, 2016, 01:29:37 »