DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161395 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 07, 2019, 02:32:54
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 113   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Slike vašeg oružja  (Pročitano 693588 puta)
Sale Zr
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #15 poslato: Јун 19, 2008, 03:04:35 »

Vruće, Sale, od jednog našeg prijatelja jeste! Wink
Sačuvana

thunder11
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #16 poslato: Јун 24, 2008, 01:20:50 »

Dobro dosao Grome! Samo nastavi sa "teorijom", uvek se pokazala da ej bez greske! NEgo, danas sam saznao da si svoju custom lutkicu dobio na poklon, pa mi reci ko to deli, da i ja capim neku  Grin
Deli Zastava svaki dan od 8-16h. Biju ko nece! Ono o cemu ja pisem na snajperskom je iz prakse. Voleo bih da vidim nekoga ko ce reci da ono sto sam napisao nije tacno. Ako neko napise bilo sta iz stvarnog sveta ne vidim zasto bi se to nazivalo teorijom. Mada, moram priznati poneki ne znaju razliku izmedju teorije, prakse i filozofije.

thunder11
Sačuvana
Apis
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Јун 24, 2008, 03:08:48 »

Posedujem pusku sa slike, nasledio sam je od dede! I kao laik vidim da puska nije u dobrom stanju!Znam da je marke "driling", verovatno nemackog proizvodjaca. Ali na cevi ne pise nista osim "EHRHARDT LAUF"! Tako da neznam kojeg je proizvodjaca.Ako mozete da mi kazete nesto vise o pusci.Bas mi se zasvidjala i hteo bih da je sredim da imam lepu uspomenu! A mozda krenem i u lov, nikad se nezna!Postavio sam pitanje i u temi "Moj puskar/kundacar/graver"!pozdrav i hvala unapred!

Sačuvana
thunder11
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Јун 25, 2008, 01:31:22 »

Nisam se registrovao ovde da bih pravio probleme. Prvi si me prozvao kako je meni kupljen karabin. Ako znas ko mi ga je kupio molim te reci mi da ga castim vecerom u Hajatu. Drugo, mene tek nekoliko ljudi moze nazvati "teoreticarem" i ako si mozda primetio, to rade iz shale. Ja sam sve sto sam napisao prvo proverio u praksi sto za vecinu ljudi koji su tako puni sebe nisam siguran.

thunder11
Sačuvana
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Јун 25, 2008, 11:05:07 »

Postovani kolega Streptomicin
Sto brate ne okacis sliku nekog tvo ulova i oruzja da vidimo o cemu ti imas da pises da na osnovu tvojih stavki iznesemo mi neko misljenje nego si video moj orman pusaka i osuo se na sve koji imaju tako nesto.
Ja sam sebi priustio dve solidne puske Browning Bar koji ima svoju namenu kod mene u mojoj teoriji lova i isto jedan mnogo leop poluautomat Fabarm lion H 35 Titanijum i iza toga sam kupio jedan zastavin karabin prosle godine jer mi nije smetalo dali ce mi neko reci da sam kupio zastavu posle Browninga, naprotiv ukazala se potreba da mi treba jedan manji kalibar i uopste nisam ni pomisljaoi da kupim nesto sa cime bi se kurcio nego da mi zadovolji potrebe u lovu.
Kao drugo i da nebudem imao sta jesti nikad necu prodati ni jednu moju pusku niti kupiti polovnu, a za moje oruzje sam emotivno vezan i ono ce jednog dana kad nikom nebude trebalo zavrsiti u srarom gvozdju ili sta ja znam kako.
To su moji stavovi.
A sad kolega postavi nesto od tebe da damo mi nase misljenje i nemoj u svakoj temi da nalazis ljudima zamerke, nismo mi ovde i na drugim forumima da bi neko sa maskom kritikovao lovove i sve ostalo od ljudi pored koji nikad nije ni prosao.
Pozdrav
Sačuvana

Dobar pogled
dart
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Јун 25, 2008, 02:27:22 »

Sto brate ne okacis sliku nekog tvo ulova i oruzja da vidimo o cemu ti imas da pises da na osnovu tvojih stavki iznesemo mi neko misljenje nego si video moj orman pusaka i osuo se na sve koji imaju tako nesto.
Ja sam sebi priustio dve solidne puske Browning Bar koji ima svoju namenu kod mene u mojoj teoriji lova i isto jedan mnogo leop poluautomat Fabarm lion H 35 Titanijum i iza toga sam kupio jedan zastavin karabin prosle godine jer mi nije smetalo dali ce mi neko reci da sam kupio zastavu posle Browninga, naprotiv ukazala se potreba da mi treba jedan manji kalibar i uopste nisam ni pomisljaoi da kupim nesto sa cime bi se kurcio nego da mi zadovolji potrebe u lovu.
Kao drugo i da nebudem imao sta jesti nikad necu prodati ni jednu moju pusku niti kupiti
polovnu, a za moje oruzje sam emotivno vezan i ono ce jednog dana kad nikom nebude trebalo zavrsiti u srarom gvozdju ili sta ja znam kako.
To su moji stavovi.

Lepo zboris Mladjane.
A sad kolega postavi nesto od tebe da damo mi nase misljenje i nemoj u svakoj temi da nalazis ljudima zamerke, nismo mi ovde i na drugim forumima da bi neko sa maskom kritikovao lovove i sve ostalo od ljudi pored koji nikad nije ni prosao.
Pozdrav
Sačuvana

NKD je zakon
gardista
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Јун 25, 2008, 06:07:04 »

da pojasnim:
odozdo nagore,
Anshutz 4.5/.177
erma verke 22lr
CZ M85 222rem (moje ljubimce)
ZH 303 (trap cevi) kal 12
parker bros iz 1919   kal 12 duzina cevi 76cm?
IZ 58 kal 16
i na kraju Beretta S55 kal 20,
opraznjeno mesto sasvim gore ceka jednog kombinovanog FAIRA 20/7x57R...
Sačuvana

cev je shipka kroz koju je provucena rupa...

www.adio.rs
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Јун 25, 2008, 06:28:41 »

Kao drugo i da nebudem imao sta jesti nikad necu prodati ni jednu moju pusku niti kupiti polovnu, a za moje oruzje sam emotivno vezan i ono ce jednog dana kad nikom nebude trebalo zavrsiti u srarom gvozdju ili sta ja znam kako.
To su moji stavovi.
Pozdrav
kritika nije ni poenta svega ovoga nego nesto sasvim trece
tvoj ormar me uopste ne zanima kao ni dzip ni laserski daljinomer,vec neko ko se ne javlja.prema tome nemoj da trcis ko zdrebe pred rudu
Posto si lepo upoznat sa mojom situacijom i da imam dzip i daljinometar i i i da ti treba neko na koga si se osuo i zamerio, a o toj zrtvi verujem da veliki proj clanova na mnogim forumima zna podosta i dalje se sa njima druzi a ti imas nameru da nekog napadac i pod sakrivenim imenom e to je kukavicki mogu da konstatujem, neznam kakva ti je namera ali tvoje licne probleme resavaj van foruma jer jedni ce misliti ovako a drugi onako! ili imenuj tog kog si zamerio i ti se sam imenuj pa da svi mi i ovakvi i onakvi pokusamo da pomognemo ako je to moguce, i nemoj meni reci da trcim kao zdrebe jer jos mi niko tako nije rekao za moji 43 godine.
Ziv bio ti meni prijtelju posto ti mene znas a ja tebe neznam i mozda si mi drug i rod rodjeni ali kad se nepredstavis za mene si tacka, nazalos ali ja sam drug i covek kome takve stvari smetaju!
Sad pozdrav za ovaj forum pa cu videti kad cu vam se ponovo prikljuciti u diskusijama mada i nemate sta mnogo i zazaliti zamnom kao kaze stara poslovica koga nema bez njega se moze.
Sačuvana

Dobar pogled
Apis
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Јун 25, 2008, 07:00:35 »

Dali neko hoce da odgovori na moje pitanje!!!Verujem da znate i da sam pitanje postavio na pravom mestu? Hvala.
Sačuvana
car
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Јун 30, 2008, 09:09:13 »

zdravo svima evo da podelim sa vama moju za sad malu kolekciji,koju cine 6.5carcano,iz153 12/89 i m76  trnutno sam u dilemi za jednu 20/76 jednocevka da da ,to je to uzivajte Undecided
Sačuvana

Volim lov i pecene prasice
gardista
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Јун 30, 2008, 09:16:55 »

fino, fino...
Sačuvana

cev je shipka kroz koju je provucena rupa...

www.adio.rs
Sale Zr
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #26 poslato: Јул 01, 2008, 01:44:39 »

Lepa kolekcija Danilo! Može li neki detalj više o toj vazdušnoj, sviđa mi se
Sačuvana

car
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: Јул 01, 2008, 08:59:54 »

danilop moze slika 243 posto imam u planu jednu takvu interesuje me izbliza montaza i karabin Smiley
Sačuvana

Volim lov i pecene prasice
HuntR
Gost
« Odgovor #28 poslato: Јул 05, 2008, 06:44:14 »

Sačuvana
HuntR
Gost
« Odgovor #29 poslato: Јул 05, 2008, 06:53:16 »

Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 113   Idi gore
Štampaj