DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161785 poruka u 7327 tema- 7056 članova - Poslednji član: Shomitheking

Август 03, 2020, 10:03:58
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristOčuvajmo prirodu (Urednik: swift)POČELA AKCIJA ZA ZABRANU LOVA
Stranice: [1] 2 3 4   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: POČELA AKCIJA ZA ZABRANU LOVA  (Pročitano 12962 puta)
oscar
Gost
« poslato: Јануар 14, 2009, 05:26:58 »

U organizaciji NVO "Sloboda za životinje" počela je akcija za zabranu lova po nazivom "Lovci nam ne trebaju". Od danas počela je distribucija štampanih matreijala direktno na imena i pezimena fizičkih lica. U koverti koju dele i šalju poštom nalazi se letak pod nazivom kako smo naveli u kome su štampane već poznate njihove reklamne poruke kao "8 lovačkih laži" dok drugi nosi naziv "Ono što ima oči, odgovorni ljudi ne jedu". Specijalno na moju adresu pored ovih letaka stigla je i naslovna strana Kurira na kojoj piše krupan naslov "Pucali i tucali". Ispod tog naslova stoji da italijanski lovci u Srbiji dnevno ubijaju i po hiljadu ptica a da u deo lovnog aranžmana spada i orgijanje uz drogu i prostitutke.

Sačuvana
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #1 poslato: Јануар 14, 2009, 05:39:11 »

Gde ima malo te droge i da izmemo jednu saku viagre i da odemo tamo u tu njihovu jazbinu.
Budale pa uz sex pa bio to i prostutivni je sve lepse u zivotu,
jeli jel se ti zastitari j..u, bice da im nesto fali u glavi a i u dupetu Smiley
Sačuvana

Dobar pogled
lazar
Gost
« Odgovor #2 poslato: Јануар 14, 2009, 06:04:38 »

ovo za italijane stoji
Sačuvana
kaludra
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Јануар 14, 2009, 06:44:13 »

i sta sad...
nek krene i l.savez u javnu akciju ocuvanja prirode.(mada ta akcija od trane l.s nikad nije prestajala)
na isti nacin ko i ovi ocigledno vegetarijanci
i jacom kampanjom putem javnih glasila
jer u sustini niko nezna sta lovci i l.d rade ocuvanje prirode i za prirodu.

samo ko ce to sve pokrenuti.

Sačuvana
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #4 poslato: Јануар 14, 2009, 06:44:43 »

Pa neka stoji...oni ostave svoje pare kod nas... to nam je jedna od retkih grana koja donosi prihode...lov i zeleni koji dobijaju donacije za shtampanje letaka...

Pitam se kako nadoknadjuju vitamin B12 ovi shto ne jedu bica sa ochima? Preko tableta? Odakle vitamin u tabletama.. :O)

Hmmm... jel to znachi da se treba zalagati za unishtenje one biljke shto 'fata muve i zabe?

ISTREBIMO JE!

Sačuvana

mile.florida
Senior
Van mreže Van mreže

mile.florida@hotmail.de
« Odgovor #5 poslato: Јануар 14, 2009, 06:51:33 »

Da su italijani dolazili u lov to stoji .A kolko ja znam ni u jednom nasem lovistu nema registrovanih klubova ili barova takvog tipa,pa neznam kakve mi tu krivice imamo.Ako znaju gde su se dogodile takve radnje neka dokazu,samo to su ozbiljne optuzbe,a ko ne jedu nista sto ima oci ,pa neka brste koim brani,al,zar ih onda nije zao da unistavaju zelenilo.Ma oni bi da se j..u a daim ne udje.
Sačuvana
lazar
Gost
« Odgovor #6 poslato: Јануар 14, 2009, 07:06:04 »

italijani su i prije 25 godina pucali na sve sto je letjelo i obarali hiljade ptica kad dodju , kurvica je i onda bilo a kamoli sad, jedino sto droge nije bilo ko sad al zato je bilo alkohola dosta
Sačuvana
krilašgoran
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Goran

« Odgovor #7 poslato: Јануар 14, 2009, 07:10:30 »

Ceo svet će loviti, samo će u Srbiji da se zabrani lov.
E oće sigurno.
Kolege i prijatelji lovci
DOBAR POGLED
Sačuvana

E moj druže stari u moru koim plivaš,mlogi su se utopili.
Tako stoje stvari,više misliš manje bivaš,mlogi su tu vodu popili.
dr.mita
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Mislimmmm, nisam ginekolog ali mogu pogledati!

« Odgovor #8 poslato: Јануар 14, 2009, 08:35:40 »

Ja sam slicno dobio na mail juce...
Vratite se na temu " Mislim, ovaj..." pa razmislite jos jednom...Srbija je ovo, bre...
Sačuvana

ISTERUJEM ZLO,
UTERUJEM DOBRO!
NAJBOLJI NA FORUMU U 2013.PO OCENI ČLANOVA
aca014
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Јануар 14, 2009, 08:45:55 »

E onda cemo biti krivolovci, lovokradice itd... Wink
Sačuvana
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Rodjen da lovi, osudjen da radi!

« Odgovor #10 poslato: Јануар 14, 2009, 10:25:40 »

Vidim ja da cu ici na jos jednu gay paradu da ih naucim pameti...
Sačuvana
Chaki
Gost
« Odgovor #11 poslato: Јануар 14, 2009, 10:36:41 »

Vratite se na temu " Mislim, ovaj..." pa razmislite jos jednom...Srbija je ovo, bre...[/b]

Pricali ja i Mita ali nismo imali kome. Kao javni medij internet je dostupan svima pa tako i ovaj forum. Pogledajte samo koliki je broj clanova a koliko ih pise a koliko samo posmatra. Ko zna od ovih posmatraca ko je iz koje organizacije. Nemojte da se iznenadite da i neke slike odavde odu na naslovnu nekih od dnevnih trac listova. Sve je dobro ali da bude umereno ali slike sa 100+ zeceva je iritirajuca a za zelen ide kao dobro meze uz rakijicu.

Shvatite da je sa ovih prostora mnogo sranja pocelo pa ce mozda i ovo da krene od nas kao i sve ostalo do sada.
Sačuvana
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Rodjen da lovi, osudjen da radi!

« Odgovor #12 poslato: Јануар 14, 2009, 10:40:18 »

Vratite se na temu " Mislim, ovaj..." pa razmislite jos jednom...Srbija je ovo, bre...[/b]

Pricali ja i Mita ali nismo imali kome. Kao javni medij internet je dostupan svima pa tako i ovaj forum. Pogledajte samo koliki je broj clanova a koliko ih pise a koliko samo posmatra. Ko zna od ovih posmatraca ko je iz koje organizacije. Nemojte da se iznenadite da i neke slike odavde odu na naslovnu nekih od dnevnih trac listova. Sve je dobro ali da bude umereno ali slike sa 100+ zeceva je iritirajuca a za zelen ide kao dobro meze uz rakijicu.

Shvatite da je sa ovih prostora mnogo sranja pocelo pa ce mozda i ovo da krene od nas kao i sve ostalo do sada.
Sve to stoji, ali to smo mi.
Ili mozda gresim...
Ja nemam cega da se stidim, koliko uzimam iz prirode, duplo vise i ulazem.
Sačuvana
Chaki
Gost
« Odgovor #13 poslato: Јануар 14, 2009, 11:05:35 »

Verujam ja tebi da ti vracas duplo vise ali ne veruju ti ovi sto traze zabranu lova. Oni ne vide tebe kada vracas vec kad uzimas. Oni imaju pristup medijima jer je takva klima trenutno a ti ili mi to nemamo bar ne na takv nacin kao oni. Oni ne vide kada su poplave kad lovci idu da spasavaju divljac  vec kad je ubijaju i kada se slikaju.

Znam ja da ti mene razumes ili ja tebe ali oni nas ne razumeju
Sačuvana
Bogi
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

произвођач вабилица

WWW E-mail
« Odgovor #14 poslato: Јануар 14, 2009, 11:33:48 »

Ne mogu a da se ponovo na ovu vec odavno zapocetu temu ne osvrnem sa istom pricom koja mi je urezana u glafu kao PRIMER Nr.1
Zamislite taj bezobrazluk:
  Na jednom od kafanskih sastanaka zelenih a inace gospodja je iz uzeg vrha organizacije, doticna na sva zvona zvoni protiv lova i lovaca zarad ocuvanja zivotinja.Umesao sam se sasvim slucajnim prisustvom i morao da im "PRIZNAM" i podrzim gospodju u osudi lovaca
  Objasnio sam im kako grupa lovaca uzgaja u volijeri svake godine 200-300 fazana a zatim ih pusti u prirodu da bi ih narednih nedelja ubijala.
  (primise se kao sto bi narod rekao, kao saucesce)
Lov na fazana traje 5 nedelja, njih 20 iz sekcije ubije po jednog a onih 200 bacise na milost i nemilost prirode
  A onda sam nemilosrdno napao doticnu gospodju jer njen suprug poseduje farmu piladi.Hajde da napravimo paralelu
  Njihov turnus od desetina hiljada se kolje do zadnjeg?Huh?? Shocked Shocked Shocked
  Bez ikakve sanse za dalji zivot?Huh??? Shocked Shocked Shocked
Tako da se drustvo vrlo brzo razislo te veceri.
Od tog posla vajde nema!!!!!!!!!!
Vracamo se mi nasim aktivnostima a sto se mene tice ova tema moze i da se zakljuca
Sačuvana

Код мене можете у свако доба поручити вабилицу за:
ЛИСИЦУ,ПАТКУ,СРНДАЋА,ГУСКУ.....
Stranice: [1] 2 3 4   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: