DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161395 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 06, 2019, 04:33:10
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumKinologijaUzgoj i nega (Urednik: #)Zaštitni prsluk za lovačke pse
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Zaštitni prsluk za lovačke pse  (Pročitano 13255 puta)
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Nije se rodio ko je svima ugodio.

« poslato: Децембар 22, 2014, 03:15:52 »

Većina lovaca ima isti problema,kada je u pitanju lov divlje svinje.Svi smo vidjeli raznih oštećenja naši lovački pomoćnika,neki su završavali i kobnim ishodom.Prvo što stradaju su mladi i oštri psi.U današnje vrijeme dostupan je jedan od raznih vrsta zaštitni prskuka.Ovaj prsluk ublaži ili pomogne da se izbjegne fatalan kontakt mladi i oštri pomoćnika sa starim i iskusnim veprom.Kvalitet pomenutog prsluka samim tim povećava i cijenu istog.Evo jedan koji mi izgleda pristojno u odnosu cijene i kvaliteta.

http://www.bsplanet.com/index.php/en/products/accessori-per-cani/109-inglese/96-bs801sd.html
Sačuvana

car
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Децембар 22, 2014, 09:26:03 »

Ima jeftinija opcija kupis pancir na buvljaku, malo ga prekrojis i spakujes na psa lol ,daleko smo mi od takvih profesinalnih prsluka.
Ja na moje terijer stavljam flurocentme  trake oko vrata,ali da im zastitim tela tesko ,ali bez zezanja vredna bi to stvar bila, pre 15 dana mi vepar razrezo kuju.
Sačuvana

Volim lov i pecene prasice
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Nije se rodio ko je svima ugodio.

« Odgovor #2 poslato: Децембар 23, 2014, 09:04:05 »

Nije to loša ideja kolega.Samo što su ti panciri malo teški za psa(ako su stari modeli).Ipak kevlar je nešto lakši,a cijena nije toliko velika za našeg ljubimca ako nam daje rezultate i očekujemo kontakt sa veprom.Evo jedan još povoljni:
http://www.elembo.de/Hunde-Schutzweste::409.html
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: