DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161814 poruka u 7334 tema- 7067 članova - Poslednji član: ZeljkoBG

Септембар 19, 2020, 03:23:04
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Kremen i crni barut  (Pročitano 88294 puta)
MilosM
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #435 poslato: Фебруар 23, 2017, 11:43:04 »

Mislim da ima neki rok za rešavanje tih zahteva koji oni moraju da ispoštuju, tipa mesec dana ili tako nešto...Raspitaj se...
Sačuvana
acacommando
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i64.tinypic.com/msd9xi.jpg[/IMG]

« Odgovor #436 poslato: Фебруар 23, 2017, 02:24:48 »

ne znaju kako da ga zavedu ja sam moju sluzbenicu ucio korak po korak remingtona moraju imati u sistemu jer su moj zaveli.Problem je ako je pokusao da ti ga upise kao oruzje za licnu bezbednost.Mora da ga vidi kao savremenu repliku tako stoji u sistemu onda dobije remington i kalibar 44
Sačuvana
acacommando
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #437 poslato: Фебруар 23, 2017, 02:26:09 »

uostalom napravi se blesav odi da proveris pa im kazi da zovu surcin oni su to uspesno odradili tako je i ova moja zvala zemunce a njih je naucio zeljko
Sačuvana
Atomski mrav
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #438 poslato: Фебруар 23, 2017, 06:37:07 »

Kada sam prvi put otisao sve sam lepo objasnio korak po korak,pa smo citali zakon i na kraju uspem da im odgonetnem sts sam ustvari doneo(pri tome im sve vreme govorim da zovu Zemun ili Surcin jer ljudi vec imaju iskustva sa tim stvarima ali me kuliraju,zasto nisu hteli da ih zovu samo oni znaju)Peric covek sve lepo citko napisao na racunu(da je to savremena replika spada u kategoriju B,....),ali ne-moraju da zovu Ljermontovu,ovaj iz Ljermontove mi kaze da pored svega toga sto je Peric napisao mora da doda da ne spada u konvertibilno oruzje.Dobrooooo,Peric je sledeceg dana dolazio nekim poslom u Beograd i doneo novi racun sa dopisanom recenicom.Odnesem to u SUP sve super ali kad smo dosli do listinga oruzja u kompjuteru nema Remija,kaze sinko mora da saljem zahtev za nomenklaturu to traje 2-4 nedelje,zovi ti za 2 nedelje da proveris.Dadose mi potvrdu da sam oruzje prijavio u zakonskom roku i teraj kuci,zvao da proverim-nije jos gotovo zvace oni mene i tako ostade evo usao u cetvrtu nedelju.Eto gospodo mog iskustva sa SUP-om,inace bile su veoma ljubazne nisu prevrtale ocima i gledale me kao da sam im oca ubio sto im pravim dodatnu za***anciju.Dopao im se revolver sve vreme su ga cackale i igrale se sa njim,naravno nisam im dozvolio da okidaju na prazno sto je prethodni vlasnik bolesno obozavao da radi.
Sačuvana
Fisherman
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #439 poslato: Фебруар 24, 2017, 08:06:10 »

Peric covek sve lepo citko napisao na racunu(da je to savremena replika spada u kategoriju B,....) 

E do mojega ako ti je napisao da pripada kategoriji B  biggrin
Verovatno si ti napravio gresku u kucanju. Mora biti kategorija C... Samo strpljivo. Vazno je da ti imas ono sto si zeleo, a ta potvrda ce vec stici. To sto ti naknadno traze je potpuno nepotrebno i samo pokazuju koliko su nekompetentne, ali na ta mesta se ionako ne dolazi zbog znanja vec samo preko veze.  Potpuno je nebitno da li nesto znaju. Tako je to u Srbiji.
Sačuvana
Atomski mrav
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #440 poslato: Фебруар 24, 2017, 10:10:21 »

Jbg lapsus u kucanju,oce to od prekovremenog rada.
Sačuvana
acacommando
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #441 poslato: Фебруар 24, 2017, 10:37:38 »

izgleda smo uzeli remije od istog vlasnika i moj je utucao niple pucjuci na prazno al mi je tp plus jer drze kapislu 11 koje za sad trosimo ali je to resivo jer se niple menjaju.A supovci gresku prave jer verovatno pokusavaju da ti zavedu remija kao oruzje za licnu bezbednost.moraju ga zavoditi kao "savremenu repliku" to je magicni naziv koji resava probllem i onda remington ne ppietta ili uberti nego remington proizvodjac sto je apsurd ali je tako.
Sačuvana
Atomski mrav
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #442 poslato: Фебруар 26, 2017, 11:21:18 »

Postavite neke slike meta sa Tamnave ako ste slikali,ko je bio najbolji strelac?Jel ste mozda probali na 50m?
Sačuvana
MilosM
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #443 poslato: Фебруар 27, 2017, 09:22:58 »

Nismo slikali, jbg.

Evo jedna od juče, ja malo šenlučio  beach

Daljina 10 koraka, 25 gr baruta, filcani čep, kugla .451 140 gr.
Sačuvana
acacommando
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #444 poslato: Фебруар 28, 2017, 05:46:54 »

gde 50m nisu to snajperi 25 je plafon izgledla meta ko sa sacmarom sa aam tukao.
Sačuvana
acacommando
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #445 poslato: Март 20, 2017, 08:19:42 »

Atomski brate dokle stiglo sa papirom za remija.Aj me okreni telefon mi je umro ostao sam bez pola brojeva
Sačuvana
dulep
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #446 poslato: Март 21, 2017, 09:29:47 »

Pozdravljam i želim dobar dan svim učesnicima u temi. Moje ime je Dušan, živim u Beogradu. Na ovu temu sam nabasao pre izvesnog vremena i zainteresovao se. Tu sam saznao za mogućnost bavljenja ovom super  zanimacijom, koju sada zakon omogućuje. Šteta što nisam ranije saznao. Zahvaljujem pokretaču i učesnicima na datim informacijama, koje ću se truditi da iskoristim u cilju nabavke odgovarajućeg oružja i opreme i biću slobodan da prijupitam tamo i tu ponešto.
Sačuvana
acacommando
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #447 poslato: Март 21, 2017, 10:38:45 »

oooooooo zdrav ti nama bio bice uskoro u grofu revolvera.Ja sam hteo uzeti jos jednog remingtona al ti ga prepustam sa zadovoljstvom.poslacu ti u pm broj tel ja sam u boljevcima iza surcina.sta god te zanima pitaj mi smo malo drustvo ali uvek spremni da pomognemo.
Sačuvana
dulep
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #448 poslato: Март 21, 2017, 03:41:10 »

Hvala! Redovno se kod njih i u Čačku raspitujem hoće li išta doći i kada. Finansijsku konstrukciju sam skoro završio, a baš sam se nameračio na Remingtona, .44-ku za početak.  biggrin
Sačuvana
acacommando
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #449 poslato: Март 21, 2017, 05:24:35 »

Ja imam remija uzeo sam polovan u uzicu a hteo sam da uzmem jos jedan novi ali sam morao da se odreknem njega da bi mi zena dozvolila da uzmem luger iz 1916.Mada uzecu ga sledece godine.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: