DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 14, 2019, 03:11:42
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristOčuvajmo prirodu (Urednik: swift)Katastrofalne poplave u Srbiji i regionu
Stranice: [1] 2   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Katastrofalne poplave u Srbiji i regionu  (Pročitano 6691 puta)
oscar
Gost
« poslato: Мај 16, 2014, 05:22:46 »

Javite nam kako je u vašem kraju sa poplavama, postavite fotografije, šta lovci preduzimaju
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #1 poslato: Мај 16, 2014, 06:08:31 »

U Mladenovcu počela voda da se povlači.Bilo je kritično najniži deo gde se nalazi fabrika Kermaika poplavljenja,ispod autobuske stanice mahala oplavila,dosta sela podvodom,,svi kanali i rečice izlile dosta useva podvodom,Markovačko jezero bilo na granici izlivanja sinoć su imali intervencije oko njega i dežuralo se do ujutru.Da se ono izlilo ugrozilo bi dosta sela ali hvala bogu nije.
Što se tiče divljači,obilazili smo danas od vode nemože da se pridje odrasla divljač se povukla na brda,a koliko je mladih stradalo nesmem ni da pomislim.Lov smo obustavili i u nedelju će da bude akcija.

Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #2 poslato: Мај 16, 2014, 06:34:03 »

Kraljevo katastofa,niko ne obraca paznju na divljac mnogo stoke je ostalo potopljeno po stalama,ljudi se spasavaju,Moravska kotlina je potopljena.
Sačuvana

Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #3 poslato: Мај 16, 2014, 07:33:14 »

Ајмо људи на одбрану Шапца.Сад може оно :
Не питај шта Србија може да уради за тебе него шта ти можеш за Србију   pioneer
Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
Младен 82
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Мај 16, 2014, 07:41:48 »

ЛОВЦИ ВИДИМО СЕ УЈУТРУ У ШАПЦУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #5 poslato: Мај 16, 2014, 10:15:41 »

...evo i par slika iz Mladenovca i okoline,nešto sam ja uspeo da fotografišem nešto od prijatelja

Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Мај 17, 2014, 12:14:30 »

Kakva je situacija u borci, ovci, moze li se doci do ovce
Sačuvana
goma0702
Senior
Van mreže Van mreže

Не можеш ако нећеш !

« Odgovor #7 poslato: Мај 17, 2014, 11:29:33 »

Grad Ub je odsečen od sveta.Ne može se prići kolima.Sve je poplavljeno.
Evo par slika koje je postavila Svastika na Fbook.

Inače sam u stalnom kontaktu sa njima i kaže da se malo primirilo.
Imaju cisterne sa vodom i nekako se snabdevaju pijaćom vodom.
Zvao sam kolege koji su u selu Takovo pored Uba gde je i moj teren za lov
i kažu da je kod njih dobro i nema izlivanja,jer su ipak oni na malo većoj
nadmorskoj visini u odnosu na sam grad Ub.
Kako saznajem da se i reka Tamnava izlila na putu do sela,prosto je ne moguće
doći putničkim vozilima,kažu da imaju za sad sve šta im treba.
Nadajmo se svi uz Božju pomoć da će što brže proći ova katastrofa.
Sačuvana
hunter017
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Ситуација никад није била тако озбиљна као увек.

« Odgovor #8 poslato: Мај 17, 2014, 03:25:42 »

Ako je neko od vas ostao bez krova nad glavom voljan sam da podelim svoj dom dok stihija ne prodje. Rade 062/891-25-13.
Sačuvana

Најкритичнија су у животу прва три минута!
А и последња три!
kos
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Мај 17, 2014, 07:05:41 »

Kakvo je stanje u Krupnju? Ako ima neko bilo kakvu informaciju neka javi, citam dasu bili cetiri dana odseceni od sveta i da je sad prohodno preko loznice.    Dobar pogled
Sačuvana
Hemingway
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

elmarino019@gmail.com
« Odgovor #10 poslato: Мај 18, 2014, 03:13:12 »

http://www.lunis.rs/images/photoalbum/album_2/pomoc-4.jpg
Sačuvana
Mladen Vasic
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

PREDman

« Odgovor #11 poslato: Мај 18, 2014, 08:34:41 »

Kolege uhvati koji minut da napisem ovo...   Kod mene je sve u pm... Nasip na   Savi branili smo dva dana i dvije noci...Citaj Batkovic je     bio na nogama....Nije bilo spasa probijen je na cetiri mjesta a danas jos na jednom
... Bilo je problema u Batkovicu jer su neki htjeli da probiju kanal.. SADA SVI BRANIMO "VISOC" CRNJELOVO..       JA VAS POZDRAVLJAM....                                                                                                                                         
Sačuvana
srbin
Gost
« Odgovor #12 poslato: Мај 20, 2014, 05:34:00 »

POKRENIMO INICIJATIVU DA LOVAČKI SAVEZ VOJVODINE ONIH 5.000.000 DINARA, NAŠIH, LOVAČKIH, PARA KOJE SU KRATKOROČNO OROČENE, DONIRA ZA POMOĆ POSTRADALIMA U POPLAVAMA!

Lovački savez Vojvodine je u svom finansijskom izveštaju obavestio lovce da poseduje 5.000.000,oo dinara, koji su mu preostali kao neraspoređeni iz prethodnih godina, što u stvari predstavlja višak koji nije neophodan za funkcionisanje LSV-a.

Pored toga, jasno je i to da se radi o novcu lovaca Vojvodine, koji siguran sam, ne bi imali ništa protiv da se isti utroši kao pomoć postradalima, i time po ko zna koji put potvrde svoju ljudskost i solidarnost.

Ne znam na koji način, ali može svako ko se koristi društvenim mrežama da obavesti javnost o ovom VIŠKU od 5 MILIONA koji poseduje LSV i na taj način izvrši pritisak na rukovodstvo LSV-a da uplate 5 MILIONA dinaraZA POMOĆ POSTRADALIMA U POPLAVAMA!
Sačuvana
miroslav79
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: Мај 20, 2014, 09:26:15 »

Kod mene u LU Tamnava iz Koceljeve reka Tamnava je protutnjala pocev od moje Sekcije Donje crniljevo pa dalje do Koceljeve iza sebe ostavivsi pustos i pakao cela dolina oko reke gde je i najveca koncentracija fazanske divljaci i zeca je unistena.U razgovoru sa kolegama lovcima koji misle gavom a ne stomakom planirali smo da predlozimo da se lov bar ove godine zabrani i koliko toliko pokusa sa oporavkom fonda divljaci ....a onda danas usledi sok uprava planira da vec og nedelje 25.05.2014.otvori lov na srndaca za clanove pa dokle ova nasa ludost ide....
Sačuvana
Младен 82
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Мај 20, 2014, 11:39:04 »

https://www.youtube.com/watch?v=smu6FxoUfh8
Sačuvana
Stranice: [1] 2   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: