DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161872 poruka u 7331 tema- 7056 članova - Poslednji član: supercaivi

Октобар 28, 2021, 07:28:56
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: beretta so4  (Pročitano 2193 puta)
nexi
Junior
**
Van mreže Van mreže

« poslato: Април 30, 2014, 09:55:35 »

beretta so 4, polovna zanima me koja bi realna cena bila za ovu pusku, poseduje trap i lovne cevi, takodje me zanima dal je neko lovio sa ovom puskom i kako se pokazala u lovu kao i dal je preteska za lov, jako malo informacija sam nasao za ovo oruzije, takodje me zanima dal je to pravi  holland holland ili su samo ukrasne plocice , uvek dobar pogled.
Sačuvana
beretta so
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Мај 01, 2014, 10:26:49 »

prijatelju ja imam so2 lovnu,mogu ti reci da je za svaku pohvalu,jeste holland holland ,e sada hoces za lov ili ne,ako je za lov jeste teska negde 3,800 kg,
Sačuvana
beretta so
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Мај 01, 2014, 10:29:34 »

ako te samo beretta  so puska zanima moja je na prodaju,
Sačuvana
kos
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Мај 01, 2014, 11:06:01 »

beretta so 4, polovna zanima me koja bi realna cena bila za ovu pusku, poseduje trap i lovne cevi, takodje me zanima dal je neko lovio sa ovom puskom i kako se pokazala u lovu kao i dal je preteska za lov, jako malo informacija sam nasao za ovo oruzije, takodje me zanima dal je to pravi  holland holland ili su samo ukrasne plocice , uvek dobar pogled.

Sto se tice berette, na ovom forumu su najbolji poznavaoci i najvise iskustva imaju Krilas i Goran Peric.
Dobar pogled
Sačuvana
nexi
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Мај 01, 2014, 01:01:35 »

gorane cini mi se da imate mc 7, pisali ste o njoj jeli ona na prodaju, sto se tice so 4 jeste trap al ima i lovne cevi tako mi je receno, meni konkretno puska treba za lov, imam jos pusaka ali mi se svidja i so4, da li je uopste tacno da za tu pusku postoje lovne cevi ako se nevaram mislim da je 71 cm duzina, hvala.
Sačuvana
beretta so
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Мај 01, 2014, 02:19:08 »

prvo da razjasnimo ja nisam goran peric vec goran ignjatovic ,ja imam so2 a ne on ,ako vaz zanima so2 mozemo pricatoi o ceni ,71 ima cevi dve obarace ejektore,drvo visoke klase,
Sačuvana
nexi
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Мај 01, 2014, 08:06:22 »

ok ,izvinjavam se trazim i mc 7 pa sam pomislio da se radi o istom coveku,pusti te mi neku sliku da vidim i cenu ,sta vi kazete jel ta puska teska za lov napominjem ne treba mi za trap
Sačuvana
beretta so
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Мај 01, 2014, 09:05:50 »

mislite za so2 ,ona je 3,300 a so4 je 3,800 ,znaci so4 se ne pravi lovna,a slike probacu da vam poasljem ,cenu bih na privatnu pruku
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: