DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159834 poruka u 7072 tema- 6836 članova - Poslednji član: dzoni 88

Септембар 25, 2018, 02:55:08
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 15 16 [17]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Engleski Springer Spanijel  (Pročitano 93878 puta)
vlada spring
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Tata,eno zeca!!!!

« Odgovor #240 poslato: Септембар 09, 2017, 11:01:13 »

stiglo dugo ocekivano pojacanje lepseg pola,zenkica po imenu Bety,jako ziva pokretna i hiperaktivna,tako da polazemo nade u nju ali tek za sledecu sezonu. pozz svim springerasima
Sačuvana

Ne brinite,puska je zakocena...
vlada spring
Senior
Van mreže Van mreže

Tata,eno zeca!!!!

« Odgovor #241 poslato: Септембар 16, 2017, 08:14:47 »

Sačuvana

SharpShooter
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

II mesto Tirion kup 500 m - M48 8x57

« Odgovor #242 poslato: Октобар 20, 2017, 06:24:22 »

Ovo je Baxter, moj springer. Sada ima 5 meseci. Radim sa njim, odnosno izlazimo u setnju na teren svaki dan od kako sam ga uzeo, pre tri meseca.
Do sada je jako lepo savladao aport, a u poslednjih mesec dana ako ima divljaci na terenu, uspesno je podigne - nos mu je proradio. Ne udaljava se previse, i srcan je (za aport skace i ulazi gde god, mada u klasicnoj pretrazi ne jos, doduse jos nismo naisli na trag divljaci gde je neko extra gadno siblje). Naucio je i da ne vuce na povodac, a mislim da sam uspeo i u tome da slusa komandu da sedne i ceka. Na pucanj mislim da se navikao (ne bezi mi u noge kad se cuje petarda). Za vodu je malo plasljiv cini mi se (to ce kanda cekati leto, da ja mogu da udjem u reku pa da me on prati) posto sam za prvi ulazak u vodu izabrao lose mesto, pa se strecnuo kada je hteo da udje.

Sačuvana

M48 - 8x57 - Redfield Revolution 3-9x40 accurange
M48 - 8x57 long range u pripremi
K98 - 6.5X47 Lapua, Falcon 18+ - 4-18x44 FFP mil/mil
Suhl 127 - 12 gauge
Browning 425 20/76 u najavi
AcaNik
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #243 poslato: Октобар 20, 2017, 11:50:20 »

Не брини се за воду. Док види да је патка пала у воду видећеш како ће да потрчи по њу Smiley
Sačuvana

Нема живота пре кафе
SharpShooter
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

II mesto Tirion kup 500 m - M48 8x57

« Odgovor #244 poslato: Јануар 15, 2018, 12:00:40 »

Mali update Smiley Baxtera nisam izvodio do pola sezone sa grupom, u kojoj su samo seteri. Prvi izlazak, realno sam ga preforsirao, nije imao kondicije da izdrzi ceo dan, tako da je dosta vremena proveo iduci iza mene. Dizao nije nista, ali je imao dobar aport, doneo je bez po muke fazana kojeg mi nismo mogli da nadjemo.
Sledeci izlazak, bio je u komercijalu. Jos nije pucano ispred njega, i kako smo krenuli, podigao je pticu. Sa malo zebnje, odstrelio sam ga. Na moje odusevljenje, nikakva negativna reakcija na pucanj. I uredan aport. Malo tvrdji, ali aport. Srce mi je na mestu Smiley Svaki naredni lov, ili izlazak u setnju, bio je sve bolji, sa sve vise energije (nazalost nisam imao priliku da odstrelim ponovo nesto pred njim), a za aport je odlican. Sada, uredno dize divljac. Porastao je dosta, cak je za cca 5 cm visi od drugarovog odraslog springera, ali je taman uhranjen (ne mrsav) iako jede sigurno duplu dozu od one koju bi realno trebao da jede (on je meni radni ker, a babi izgleda ljubimac, stalno ga dohranjuje download) Vodio sam ga jednom i na patke, nije bilo hladno, zbog ulaska u vodu, ali nismo imali nista ulovljeno sto bi doneo. Doduse, uredno je iznosio lokere koje sam postavio  Cool ne odaziva se na prvu kad ga pozovem uvek, ali generalno dobro slusa - usmeravanje rukom prati, komandu stani slusa bez pogovora, zna dobro i sta je fuj, i sta je aport. poceo je malo da se udaljava, ali se na komandu odmah vraca (to ne znam kako da uradim, da se ne udaljava na vise od 30ak m). nisam radio sa pistaljkom, to cu na prolece. energicno se krece sad stalno (ranije je vise trckarao), a kad nadje trag, to je poseban show za gledati. i moram mu staviti medenicu, da pratim kretanje kad udje u gustis, a sad ulazi stalno, ko podmornica je. i dalje je blentavi stenac, ali svakog dana mi poprima odlike i ponasanje koje zelim, verujem da cu sledece sezone biti prezadovoljan!
Sačuvana

M48 - 8x57 - Redfield Revolution 3-9x40 accurange
M48 - 8x57 long range u pripremi
K98 - 6.5X47 Lapua, Falcon 18+ - 4-18x44 FFP mil/mil
Suhl 127 - 12 gauge
Browning 425 20/76 u najavi
vlada spring
Senior
Van mreže Van mreže

Tata,eno zeca!!!!

« Odgovor #245 poslato: Август 24, 2018, 10:04:39 »

https://www.kupujemprodajem.com/Kucni-ljubimci/Psi-Pticari/Springer-spaniel-stenci-65208892-oglas.htm?filter_id=1427
Sačuvana

Stranice: 1 ... 15 16 [17]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: