DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161423 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 13, 2019, 09:32:11
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Nacionalna Asocijacija za Oružje Srbije  (Pročitano 9753 puta)
a.damjan
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« poslato: Јун 06, 2008, 08:40:30 »

Kao jedan od predstavnika NAOS-a koristim  priliku da putem ovog foruma upoznam  zainteresovanu javnost o postojanju i aktivnostima asocijacije.
Pošto svaki vid reklamiranja smatram nepristojnim putem foruma nadam se da ovo i neće biti  tako shvaćeno, jer nikome konkretno ne donosi korist.
Dugo smo čekali da se oformi nešto što je trebalo da objedini ljude sa zajedničkim interesovanjima kakva su npr. moja. Nacionalna Asocijacija za Oružje Srbije bi trebalo da bude udruženje od koga bi legalni vlasnici i ljubitelji oružja mogli samo da imaju koristi.
Ako ste na ovom forumu onda ste to i Vi!
Zato smatram da poziv da posetite sajt  www.naos.org.yu  i nije reklama već preporuka vašeg druga lovca, strelca, skromnog kolekcionara i ultimativnog ljubitelja oružja.
Vama ne moram da se pravdam zašto volim oružje !

Diskutujte o tome:
 - šta mislite o formiranju NAOS-a
 - da li biste se se učlanili u NAOS,
 - da li podržavate predlog novog zakona o oružju i municiji koj je sastavio NAOS

... i svakako : dobar pogled !
Sačuvana
Brno
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #1 poslato: Јун 10, 2008, 05:24:28 »

Samo nastavite tako.
Svaka organizacija koja zastupa ljubitelje oružja (lovci, kolekcionari, i ostali) je dobrodošla. Jedino tako se može uticati kod zakonodavaca za donošenje dobrih zakona, uticati na donošenje novog zakona o oružju i municiji i sve što je vezano sa tim.
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Јун 13, 2008, 12:15:49 »

Odlican tekst si stavio MAUZ srmaota kako pisu o nama sto nekazu da u Svajcarskoj ima vise oruzija nego kod nas ,a de ne govorim o Francuskoj gde nemozete da zamislite lovca bez 3 puske a pritom ih ima proporcionalno broju stanovnistva 4 puta vise nego kod nas pa racunajte kolko je oruzija .
Voleo bih da cujem sta je NAOS preuzeo po tom pitanju.
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Јун 13, 2008, 08:20:52 »

Potpuno tacno stvarno znam dost lovaca hajduka koji imaju jednu lovacku pusku, a cak i kad je rec o pitomijim mislim da ogromna vecina svu visoku divljc puca jednim karabinom i jena sacmarica i to je to. Pa da je normalno da lovac nema vise od dve puske nebi nemci pravili ormare za puske koje primaju po 20 kom.
Sačuvana
gardista
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Јун 24, 2008, 10:55:35 »

a sta gospodju zagorku da prostis svrbi koliko ja imam cevi u posedu? Huh? Huh? Huh?
pa bolje da jedan miran ima 10 nego da 10 ludih imaju po jednu....
Sačuvana

cev je shipka kroz koju je provucena rupa...

www.adio.rs
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #5 poslato: Јун 24, 2008, 11:29:38 »

a sta gospodju zagorku da prostis svrbi koliko ja imam cevi u posedu? Huh? Huh? Huh?
pa bolje da jedan miran ima 10 nego da 10 ludih imaju po jednu....

Kada bi upoznao g-dju Zagorku video bi da je svrbi a i zasto Wink
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
thunder11
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Јун 25, 2008, 01:42:31 »

E kad bi izbace kojekakve statistike digne mi se kosa na glavi. Kad smo vec kod toga, da li ste znali da broj ubistava povecao smanjenjem abortusa? Ja nisam znao ali u statistici je svaka paralela moguca. Nema smisla ali je tako.
NAOS radi pojedine stvari kako treba. Nisam kompletno upoznat sa njihovim radom. Cim vidim u kojim su vodama postovacu svoje misljenje

thunder11
Sačuvana
pRokA
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Март 08, 2010, 06:34:22 »

U emisiji "Oko" na RTS1 bice emitovan prilog o oruzju. Govore iz Naos-a, emisija je upravo krenula pako hoce neka prati.
Sačuvana
darkohunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Март 08, 2010, 06:49:42 »

Onaj ćelavi što tvrdi da treba potpuno zabraniti oružje u privatnom posedu zaista nije normalan majke mi!!! Što je najgore nije ni sam! Šta on misli gde živi pobogu, kakve veze imaju pošteni i savesni vlasnici legalnog oružja sa kriminalcima koji ubijaju i pljačkaju nelegalnim oružjem... Prazne priče
Sačuvana

AQILA NON CAPIT MUSCAS!
pRokA
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Март 08, 2010, 07:01:42 »

Onaj ćelavi što tvrdi da treba potpuno zabraniti oružje u privatnom posedu zaista nije normalan majke mi!!! Što je najgore nije ni sam! Šta on misli gde živi pobogu, kakve veze imaju pošteni i savesni vlasnici legalnog oružja sa kriminalcima koji ubijaju i pljačkaju nelegalnim oružjem... Prazne priče

Obrisa mi se poruka. Duhovi

Ma samo je Dule lepo rekao cemu posedovanje oruzja za licnu bezbednost a svi ostali pocev od tog bezbednjaka preko vlasnika Mus-a a pogotovo novinarke su se lepo izblebetali.
Sačuvana
sakal
Senior
Van mreže Van mreže

UMRO SAM ALI MI JOS NISU JAVILI!!!!

jurisicmb@hotmail.com
« Odgovor #10 poslato: Март 08, 2010, 07:09:53 »

Sta je nama pametno od Amerikanaca doslo?
 A uzor im je americki sistem uredjenja.
Sačuvana
dejanlovac
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Март 08, 2010, 07:12:28 »

Ma j...m ja njima sve,ja sam godinama lovio samo sa jednom polozarom iz-54  a pre nesto manje od 3 godine su mi oduzeli i tu bedu radi neke narkomanke koja me je lazno optuzila za nekakav samar sa kojim nemam veze,,,tako da je moje misljenje da trebamo da se zastitimo bar malo od tog apsurdnog oduzimanja oruzja bar od nas lovaca i ljubitelja oruzja.
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Март 08, 2010, 07:14:33 »

http://vesti.krstarica.com/index.php?rubrika=aktuelno&naslov=U+Srbiji+u+privatnom+posedu+1.150.000+komada+oruzja&sifra=9c2e7ab14affd926ef124edc23e7de6c&lang=0

Ova krava uzima za primer Južnoafričq Republiq, gde je, ukidanjem aparthejda, nastao pravi Divlji Zapad!  sarcastic
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
Tadija
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: Новембар 05, 2012, 09:59:14 »

Ma naš zakon o oružju je toliko apsurdan da je izlišno komentarisati.  Za vazdušno oružje i dalje mora da se traži odobrenje za nabavku, ograničen broj metaka za žlebljeno oružje...
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: