DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

160111 poruka u 7101 tema- 6852 članova - Poslednji član: djole igi

Новембар 17, 2018, 04:55:06
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 11 12 [13]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Sta se desava???  (Pročitano 45203 puta)
ficha007
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #180 poslato: Јануар 22, 2014, 07:25:33 »

ja ne branim nikog, ne zastupam nikog, ali

taj čovjek s tom pucom koja ima spremnik za metkiće za praktično streljaštvo
fasciniralo me kako on to puni, ako njega nije stid doć s takvom puškom u lov, ne znam šta to vas smeta, njemu je vjerovatno to ok, jer nema pravog lovačkog staža i šlifa, jer nosit pušku punu sa deset metaka u lovu na prepelice, hmmm mislim
a i toliko su ga za***avli u tom lovu da sam primjetio u par kadrova da psuje sebi u brk i misli ***ite kad ćete me više vidjet
ohanite se malo prepucavanja, ja ovo ti ono, moj je tata jači od tvog i te fore, i već sam napisao valjda od te neimaštine i sirotinje u koje se nalazi većina nas, puno ljudi pokažu ono najgore iz sebe, izvire zavist i zloba i mnogi postaju ono što nisu nikad bili   

Kolega, koleginica Sanja Momčilović-Bognić iz LU Bečej bila je jedan od organizatora tog lova. Žena koja ima dugogodišnje i lovačko i kinološko iskustvo, i dobro je poznata na prostorima APV i RS u oblasti lovstva, tako da mi nije jasan ovaj tvoj komentar. To kako čovek prepunjava i puni svoj PA lepo ti je objašnjeno, šta, kako, zašto, ko je taj čovek...itd.

Zar zaista mislite da bi koleginica Sanja dozvolila da se u tom lovu koji se još i snima praši sa 10 metkića po divljači...ccc. Na kraju krajeva ako neko u svoj PA bez graničnika stavi 2 metka u čemu je problem. Ovom kolegi ovde, s obzirom ko je i šta je dovoljan je i jedan.

Pratim ovu diskusiju od početka i daleko je odmakla. U svemu se slažem sa mojim kolegom Sremcem, alias Srbinom, s obzirom da se ovde vodi čudna admin/uređivačka politika i da su ovde čudni kriterijumi pisanja, pa se nekom dozvoljava sve i svašta, a drugome brišu upisi...cccc po drugi put.

"Tamo" na "onom" "lošem", "žutaćkom", "najdrugijem" forumu kad čoveka banuju ne diraju mu upise, a kamoli dok je član foruma, kako bi se videlo šta je to svako od nas pisao i govorio, a ovde je to, onako...slobodno uređivačka politika, pa admini prekrajaju upise kako im volja i kako to kome odgovara, odnsno ako sam dobar sa adminom, divim mu se i uvlačim onda sam OK, a ako nisam... ne valja vam rabota kolege.

Kolega Srbin lepo je razjasnio pravničkim rečnikom u čemu je problem i šta je "osnovana sumnja" da je učinjeno, a dobar deo admina ovde ponaša se ko neka "uvređena snajka" i jednostavno ne dozvoljava drugačije mišljenje od njihovog. To nije objektivnost.

Ja samo vidim da su ljudi ovde opterećeni Srbijalov portalom, a ne vidim iskreno razlog tako nečemu. Svaki od foruma ima svoje poklonike i članove, svaki na svoj način piše o nekim temama, ali sam mišljenja da kada nešto nije u redu, kada je nešto neetički, protivzakonito, o tome oba foruma treba da pišu objektivno, da mladim lovcima ukažu na greške, da ih edukuju, a ne da pojedinci podržavaju takve i da im još daju prostora da se "razmašu".
Sačuvana
dr.mita
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Mislimmmm, nisam ginekolog ali mogu pogledati!

« Odgovor #181 poslato: Јануар 22, 2014, 07:39:00 »

Sačuvana

ISTERUJEM ZLO,
UTERUJEM DOBRO!
NAJBOLJI NA FORUMU U 2013.PO OCENI ČLANOVA
ficha007
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #182 poslato: Јануар 22, 2014, 07:49:55 »

yahoo shout shout good lol sarcastic gde nađe ovo...
Sačuvana
DakiNS
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #183 poslato: Јануар 22, 2014, 08:14:03 »

Ovo da nije žalosno ,bilo bi smešno.Huntercro vidim da se i dalje praviš i slep i gluv, ili se možda i ne praviš. Tačno sam napisao na šta da obratite pažnju,ali vidim da ne vredi. Da li je to iz razloga da se unosi pometnja na forumu ili zavist prema uspesima Igora i Srbije? Slična je situacija i kod Gariše . To me i ne bi toliko čudilo da nije Administrator foruma. Ako se ipak malo potrudite da pročitate upise sa prethodne dve - tri strane , možda i uvidite koliko su smešni pojedini vaši upisi. Uopšte me ne čudi Sniperova odluka da ne gubi vreme posećujući ovaj "forum". hi
Sačuvana
ficha007
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #184 poslato: Јануар 22, 2014, 08:23:56 »

Ovo da nije žalosno ,bilo bi smešno.Huntercro vidim da se i dalje praviš i slep i gluv, ili se možda i ne praviš. Tačno sam napisao na šta da obratite pažnju,ali vidim da ne vredi. Da li je to iz razloga da se unosi pometnja na forumu ili zavist prema uspesima Igora i Srbije? Slična je situacija i kod Gariše . To me i ne bi toliko čudilo da nije Administrator foruma. Ako se ipak malo potrudite da pročitate upise sa prethodne dve - tri strane , možda i uvidite koliko su smešni pojedini vaši upisi. Uopšte me ne čudi Sniperova odluka da ne gubi vreme posećujući ovaj "forum". hi

Daki, mislim da je postavljanje ovog videa bilo totalno laički i nepromišljeno i više u fazonu "da komšiji crkne krava" "vi nama nešto solite, a vidite vi šta vi radite"...itd, a kolega koji ga je postavio i ovaj drugi koji je taj video otkomnetarisao izgleda ne shvataju da tako ne treba da se ponašaju i da ne traže razloge za svoje propuste u administriranju na taj način što će kod "onog drugog" da nađu nešto što će da predstave ovde u stilu "a-ha evo nama sole a vidi njih, oni još gori"... nego da, kao što sam rekao, ako je nešto nezakonito, neetički i nemoralno da to kao svaki razuman čovek osude i ukažu na greške u postupanju mladog kolege, skrećući mu pažnju gde je pogrešio, a ne da ga podržavaju, a ostale koji ukazuju na grešku "ocrne".

Ko je i šta je Igor i šta je u svetu postigao ne treba u opšte govoriti niti sumnjati u njegove kvalitete kao čoveka pre svega, a potom kao lovca i takmičara. Samo bih preporučio svim kolegama da se drže one narodne "ispeci pa reci".
Sačuvana
srbin
Gost
« Odgovor #185 poslato: Јануар 22, 2014, 08:43:16 »

Je li ovo neka prijetnja?
Imaš moje podatke u predstavljanju, od prije više od šest godina.

Лепо сам написао....ДА СЕ ОБРАТИ ЗА ОБЈАШЊЕЊЕ....ако на гоогле-у ово значи претњу, онда сигурно јесте!

А што се тиче твог представљања нисам успео да га пронађем....да ли је исто сакривено или обрисано....не знам,..... али бих волео да и администратори имају обавезу да се културно представе да знају чланови са ким комуницирају.

А што се тиче покушаја дискредитације са оним снимком ..... "ко о чему курва о поштењу"!
(ово је дозвољено, зар не?)
Sačuvana
dr.mita
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #186 poslato: Јануар 22, 2014, 08:52:18 »

E, sta je sa onim Djoletom...par puta sam ga zvao i nikako da ga navatam...aj kazi mu nek me zovne  hi
Sačuvana

ISTERUJEM ZLO,
UTERUJEM DOBRO!
srbin
Gost
« Odgovor #187 poslato: Јануар 22, 2014, 09:17:52 »

E, sta je sa onim Djoletom...par puta sam ga zvao i nikako da ga navatam...aj kazi mu nek me zovne  hi

Којим Ђолетом?
Онај мој, или овај администратор?
(пусти број на ПП)
Sačuvana
dr.mita
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #188 poslato: Јануар 22, 2014, 09:24:03 »

Djoletom...iz Baca..
Sačuvana

ISTERUJEM ZLO,
UTERUJEM DOBRO!
Mike Hammer
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Trust me. I know what I'm doing

« Odgovor #189 poslato: Јануар 22, 2014, 09:45:54 »

Aman ljudi ovo je već viđeno!

I svetski rat počeo je navodno zbog atentata u Sarajevu a svi znamo da se čekao povod.

Vama je povod napaljeni Klinac koji će se možda opametiti a možda I neće.

Zato batalite KLINCA I peglajte se jer Vam je to ocigleno cilj.

I uzivajte u tome jer ocigledno ima dosta neraciscenih racuna.

I molim Vas Klinac je "kriv" ali ne skidajte mu gace vise jer redak je lovac koji
u mladim danima nije pucao na sve I svasta. Kritikovali ste ga dosta I valjda mu je preselo.
I gde su "trofejni listovi" za svo ono meso sto je kroz zadnjicu proslo???
Sačuvana
goma0702
Senior
Van mreže Van mreže

Не можеш ако нећеш !

« Odgovor #190 poslato: Јануар 22, 2014, 10:00:37 »

I gde su "trofejni listovi" za svo ono meso sto je kroz zadnjicu proslo???
taunt

Mislim da si Mikehammer stavio tačku na raspravu.

Sačuvana
bogoljub
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #191 poslato: Јануар 22, 2014, 10:06:54 »

hi
Sačuvana

Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.
oscar
Gost
« Odgovor #192 poslato: Јануар 22, 2014, 10:13:24 »

Poštovane kolege,pratim i gledam šta pišete na ovoj temi i ne mogu da se načudim. Odakle stalna potreba nekih od vas da ulaze u sukobe sa drugim kolegama lovcima. I to uvek isti ljudi. Odakle potreba da stalno ti isti ljudi skoro uvek pišu samo na temama gde se pojavi nekakva razlika u mišljenju, posebno na njima dragim temama. Ali dobro i to da shvatim ali ne mogu nikako da skontam kako je moguće da odmah počnu sa "prepucavanjem" i stvaranjem nezdrave atmosfere uz optužbe na račun moderatora i administratora pa i pokušaj omalovažavanja ovog Portala i Foruma. Ne razumem ja ni odnos prema ovom forumu ili bilo čemu drugom na ovom svetu, ako več znam da se na njemu nerviram pa zašto ga posećujem ili pišem na njemu uopšte. Bar to je jednostavno i prosto. Ili da budem jasniji, svako ko misli da mu Lorist forum ne odgovara po bilo kom osnovu ili se na njemu ne oseća prijatno neka ga ne posećuje, hvala Bogu današnji svet internet komunikacije prepun je drugih mogućnosti. Uređivačka politika ovog foruma prepoznatljiva je od početka i takva će ostati dok god trajemo. Da je na dobrom putu pokazuje i činjenica da samo Forum( bez Portala i Online shopa) posećuje dnevno preko 40.000 ljudi.
Za nas administratore i moderatore to je velika odgovornost i budite sigurni da će mo se upravo tako, odgovorno ponašati.
Prijatno vam bilo na Lorist Forumu. Jeremija Trifunović  drinks

Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: