DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159821 poruka u 7071 tema- 6836 članova - Poslednji član: dzoni 88

Септембар 24, 2018, 01:18:56
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2 3 ... 13   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Sta se desava???  (Pročitano 43809 puta)
Mike Hammer
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Trust me. I know what I'm doing

« poslato: Август 12, 2013, 07:56:33 »

Moj korektan komentar ste izbrisali a vratili svu sprdnju u oglasu.
Jesu li to neki povlasceni pa mogu da se sprdaju?
Moguce je da zbog opste krize Lorist forum
vise voli gastarbajtere pa oni mogu sta hoce. Legitimno OK.
Sačuvana
oscar
Gost
« Odgovor #1 poslato: Август 16, 2013, 08:17:43 »

O čemu se radi kolega
Sačuvana
Sniper Hunter
Senior
Van mreže Van mreže

dejan_sladjana@hotmail.com
« Odgovor #2 poslato: Август 17, 2013, 11:10:52 »

Sada i gastarbajteri smetaju???
Sačuvana

Srbijalov
Sniper Hunter
Senior
Van mreže Van mreže

dejan_sladjana@hotmail.com
« Odgovor #3 poslato: Август 17, 2013, 11:11:44 »

Da nisu možda niža rasa ?
Sačuvana

Srbijalov
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Nije se rodio ko je svima ugodio.

« Odgovor #4 poslato: Август 18, 2013, 05:48:41 »

Da nisu možda niža rasa ?

Ne ne....  ne daj bože kolega  drinks.Kolega je možda drugo mislio pa je u množini i afektu napisao,samo opušteno  friends 
Sačuvana

Mike Hammer
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Август 18, 2013, 11:31:06 »

Ja nisam pisao u afektu vec razocaran cinjenicama.
Svaciji rad postujem, foliranje prezirem.

U oglasu "prodajem noz" jedan kolega je komentarisao pohvalno i napisao dobar noz.
Dobio je opomenu (meni cudno jer podrzava prodaju) ali pomislih princip je princip.

U oglasu prodajem pusku (mislim iz 27) komentari tipa "skupo je MLOGO" i saucesce buducem vlasniku stoje li stoje nigde opomene!

Ja napisem da mi je cudno sto se kritikuje komentar "dobar noz"
i napisem u delu gde se prodaje puska da ocekujem javno "streljanje" onih koji unistise oglas.

U jednom trenutku svi komentari bivaju obrisani (To smatram OK)
Ali narednog dana neki kometrati se vracaju sem tog "saucesce . . . "

Tada ja napisem gore napisano misleci na kolegu Krilas, ne znajuci da je on Svajcarac.
U svakom slucaju ostajem pri stavu da neko ne moze (ne sme) ni da pohvali predmet na oglasu a da drugi neko moze i cenu da komentarise bez opomene.
Sačuvana
Mike Hammer
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Август 18, 2013, 11:49:34 »

. . . . lakse mi ovako . . .
Rad postujem svaki i svaciji!
Foliranje u smislu "ma dodaj jos 100.000 din za pusku" u Srbiji prezirem.

U Srbiji profesor u skoli ima 400e platu. Da nista ne potrosi ne moze ni Zastavin karabin da kupi. U Svajcarskoj je najmanja plata 3.200 franaka (oko 2500e) jasno je sta sve moze da kupi. Pri cemu je TAJ sa priznatim fakultetom mogao mnogo lakse i za vece pare da se zaposli u inostranstvu ali je OSTAO i uci Srpsku decu. Bori se da ih cupa od granda, farme . . . Da ih necemu nauci. Znanje je najvece oruzje ne puska.

Gastarbajter - sinonim za osobu koja je pobegla preko granice (ili roditelji), radi najmanje placene poslove, jede najlosiju hranu DA BI:
- imala dovoljno novca kada Keba, Ceca, Zvezde granda gostuju u klubu
- sagradila kucu u zavicaju vecu od komsijine
- isla u lov u zavicaju, na pusci obavezno Swarowski
- mogla drugima da deli lekcije kako treba da kupe Beretta-u za 2.500e umesto IZ-a

Na ovom i drugim forumima ima kolega lovaca sudija, lekara, raznih inzinjera koji sa ponosom rade svoj posao za 600 do 800 eura i trude se da unaprede zivot u svojoj drzavi.

Ukratko: najobicnijeg fizikalca postujem jer je covek, profesore univerziteta prezirem ako su losi ljudi. Foliranje kao osobinu i siledzije kao model ponasanja prezirem.
Sačuvana
Mike Hammer
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Август 18, 2013, 11:55:00 »

Svi Vi koji negde radite sta god da radite i nosite svoj krst ponosno
te ne kur...e se kad dodjete u stari kraj, OVO SE NA VAS NE ODNOSI!

Ima Vas koji ste umesto na "rodoljubivu muziku" slali novac i pomagali zemljacima izbeglicama i svaka Vam cast na tome.
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Август 18, 2013, 11:56:26 »

. . . . lakse mi ovako . . .
Rad postujem svaki i svaciji!
Foliranje u smislu "ma dodaj jos 100.000 din za pusku" u Srbiji prezirem.

U Srbiji profesor u skoli ima 400e platu. Da nista ne potrosi ne moze ni Zastavin karabin da kupi. U Svajcarskoj je najmanja plata 3.200 franaka (oko 2500e) jasno je sta sve moze da kupi. Pri cemu je TAJ sa priznatim fakultetom mogao mnogo lakse i za vece pare da se zaposli u inostranstvu ali je OSTAO i uci Srpsku decu. Bori se da ih cupa od granda, farme . . . Da ih necemu nauci. Znanje je najvece oruzje ne puska.

Gastarbajter - sinonim za osobu koja je pobegla preko granice (ili roditelji), radi najmanje placene poslove, jede najlosiju hranu DA BI:
- imala dovoljno novca kada Keba, Ceca, Zvezde granda gostuju u klubu
- sagradila kucu u zavicaju vecu od komsijine
- isla u lov u zavicaju, na pusci obavezno Swarowski
- mogla drugima da deli lekcije kako treba da kupe Beretta-u za 2.500e umesto IZ-a

Na ovom i drugim forumima ima kolega lovaca sudija, lekara, raznih inzinjera koji sa ponosom rade svoj posao za 600 do 800 eura i trude se da unaprede zivot u svojoj drzavi.

Ukratko: najobicnijeg fizikalca postujem jer je covek, profesore univerziteta prezirem ako su losi ljudi. Foliranje kao osobinu i siledzije kao model ponasanja prezirem.

Uuu, sokole, opasno si ti zastranio...

Shta mislish, koji procenat profesora ORGAZMIRA na Grand, Farmu i slichne gadosti? Ja tju ti retji! JAKO VELIKI, mnogo vetji nego shto mozesh da sanjash!

A ta tvoja definicija gastarbajtera je mogla mozda da prodje nekada, danas, nazalost, uopshte ne drzi vodu...
Sačuvana

Ne postoji UNIVERSALNA Puska kao ni Karabin niti postoji UNIVERSALNI kalibar!  (GPK)

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Август 18, 2013, 12:42:03 »

Hajde miko da ti pokušam dati neke od odgovora za koje znam..a to su.
Na oglasima pomenutim gdje si rekao da je kritika ili opomena dobita što je kolega komentarisao da je lijep nož i da je bio njegov...on je dobio opomenu zato što se nije predstavio a ne za komentarisanje noža,provjeri i sam u njegove upise,pa ćeš vidjeti od kada ima dve opomene za ne predstavljanje.
Na oglasu koji pominješ  gdje je komentarisano tipa mnogo i svašta nešto,  vlasnik tih oglasa zamolio da odključam jer nije postigao dogovor itd da ti se ne ispovijedam više,nakon moga ulaska ponovo na sajt i radeći svoj posao uočio sam uskočice i svašta nešto što je i odma obrisano i sada stoji obrazloženje.Mislim kolega miko da si pogrešno protumačio cijelu situaciju.Jer niti jedan član admin tima nije ovde 24h pa da može se reagovati  odmah.U svakom slučaju hvala na sugestiji a niko nije ovde povlašten pa ni ja.
Drugarski čitajući ovo što si napisao u vezi gasatbajtera...lično se ne slažem.I nemoj da se ljutiš jer ovo je forum gdje svako ima svoje mišljenje i pogled iz njegove perspektive...
Sačuvana

Mike Hammer
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Август 18, 2013, 01:20:26 »

Hvala na odgovoru. Cini mi se da ste korektni ali to nisam mogao znati.

Nemojte mi zameriti ali alergican sam na svako neuvazavanje realnog zivota u Srbiji.
Verujem da bi svaki lovac dobro znao sta da kupi kad bi imao odakle.

Ja nisam ugrozen (dok me zdravlje bude sluzilo bice i novca) ali me je svaki put sramota
kada cex u tempu bude veci nego plata one koja kuca. Iako nisam ukrao.
Kada registrujem pusku koja vredi kao godisnja plata referenta koji uzima papire.
Ej koji je to pogled!

A ne mogu svima da objasnjavam da radim po ceo dan i da u 40 godina ucim nove stvari kako bi mogao da zadrzim nacin zivota. Nije mi tesko da radim ne zalim se.

Mnogo je dobrih i postenih ljudi koji nisu zavrsili skole "za ovo vreme" i zive veoma skromno a vole i dobra kola i letovanje i LOV i.t.d.
U zivotu sam imao problema stiteci interese drugih. Nisam se pokajao i opet bih.
Ne osecam se dobro ako je samo meni dobro a okolina pati bez obzira koliko radi i folira se.
Covek je pre svega drustveno bice.
Odjavljujem se.
Sačuvana
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Август 18, 2013, 01:25:18 »

Sve je to na žalost istina druže u ovakvom vremenu   not_i.Ali šta da se radi..guramo kako može.Zato samo opušteno koliko je to moguće  drinks
Sačuvana

ostrodlaki70
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Август 18, 2013, 02:25:52 »

Bravo MIKO! I nemoj vise napadadi krilate oni su zasticena vrsta pod lovostajem.
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #13 poslato: Август 18, 2013, 03:03:39 »

Svako ljudsko bice je slobodno po svom rodjenju,moze ziveti gde hoce i raditi sto hoce u granicama ustava drzave u kojoj se nalazi.Sad sto je neko "morao"da ostane a neko "morao" da ode uopste nije vredno kategorizacije ljudi kao licnosti,jednostavno svi smo ovde ljubitelji lova,oruzja,pa samim tim mislim da smo svi na ovom forumu jednaki.Da li neko moze da priusti berettu,a neko iz mislim da je uopste nebitno.Ako je nekom za utehu i meni su brisali par stvari.Sa par ljudi sa kojima sam stupio u otvorenu svadju sad se bar nedeljno cujem telefonom,isto smo mislili a razlicito govorili.Mislim da Marlin kao moderator radi posao i vise nego korektno.pozdrav za mikehammera i naravno marlyna.
Sačuvana

marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Август 19, 2013, 08:31:04 »

Bravo MIKO! I nemoj vise napadadi krilate oni su zasticena vrsta pod lovostajem.

Oštrodlaki ...već kada si se javio a vidim da si šaldžija,odma da ti kažem ono sa "PEROM" ti je prošlo.Ne zato što nisam vidio,nego nisam htjeo na prvu da reagujem.Kasnije ide opet "ĐURO" opet nisam htjeo da reagujem.E već neki put ideš opet na uskočice i paljevinu...ovako javno ti kažem da to ne radiš.Jer ovo je ipak lovački forum,gdje neko hoće,želi a i čita ono što ga zanima.A ako hoćeš da pričaš viceve i zezaš se imaš posebnu temu za to.Jer nema smisla da Pero i Đuro ulaze u ozbiljne teme.Bez ljutnje drugar,mnogi neznaju o čemu se radi ali ja i ti znamo sigurno.
Što se tiče postova od svih članova pa i od pomenutog člana koji svjesno ili ne svjesno piše to što piše istu budu obrisani i opomenuti kao i ostali.Ovde nisam ja jedini moderator i nisam 24h,možda nešto i promakne meni,ali zato imaju druge kolege koji to završe i obrnuto.
Poenta je u svemu tome kao što reče goranv da smo svi lovci a koji nas ima svakakvih(manje školovanih,školovanih i više ili visoko šlkolovanih) read.  Svjestan sam problematike određenog kruga ljudi po ovom pitanju  hi.
I još ću da i ovo dodam a u to budite sigurni da ni pomenuti član  ni ti...  ni Pero a ni Đuro...... a niti ja nismo ovde povlašteni
Dobar Pogled.
Sačuvana

Stranice: [1] 2 3 ... 13   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: