DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159968 poruka u 7083 tema- 6844 članova - Poslednji član: RajkaT

Октобар 23, 2018, 08:23:06
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: JETBEAM BC40  (Pročitano 12554 puta)
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #30 poslato: Фебруар 01, 2014, 07:57:27 »

Hvala na odgovoru i ako je tako pozdravljam. hi
Sačuvana

coaking
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Фебруар 01, 2014, 08:37:08 »

nema na cemu. pozdrav
Sačuvana

:-)
BLA BLA
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Јун 05, 2018, 01:04:06 »

to je smesna lampa za Nitecore MT40GT koja sa kvalitetnim baterijama svetli po mrklom mraku do 500 metara u tacku, imam je i veoma sam zadovoljan preko ALIEXPRESA se moze dobiti za 50 eura.
Sačuvana
dejanQ
Senior
Van mreže Van mreže

II mesto lorist cup 2017 / TNT 1

« Odgovor #33 poslato: Јун 05, 2018, 01:38:06 »

ne znam da li si primetio da je odgovor pre tebe bio iz 2014, mt40GT je novi model koji nije ni postojao tada, već su i nitecore mt40 i bc40 bile slične
Sačuvana

Beretta 12ga / 223 interarms mark x - meopta MeoTac
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Јун 05, 2018, 10:16:53 »

Ja se skrasio na Jet Beam. Imam i lampi koje bacaju nenormalno daleko. Onda sam shvatio da mi to i nije neka ni potreba ni prednost.Jer te sto bacaju daleko imaju uzak snop, a za moje terene to nije dobro. Radi se i o kompaktnosti i izdrzljivosti,na udar pucnja i ostala iskusenja. E tu mi ove po 30-40 dolara padaju na koljena pred Jet Beam.. Mozda ima i boljih rijesenja,meni nije bilo puno 120e a sluzi me dobro.
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Јун 07, 2018, 08:22:34 »

Imao Jet Beam bc40, širina i perifernog i centralnog snopa stvarno impozantna za tako malo sočivo (44mm)
Dovoljno snažna za pucanje pomoću optike i na 200m što je više nego dovoljno za noćni lov. Uz korišćenje kvalitetnih punjivih baterija može se upotrebljavati u više izlazaka bez ponovnog punjenja
Dva moda sasvim dovoljna za korišćenje u svim lovnim uslovima.
Po meni lampa koja ima sve što treba i ništa viška.
Probao jače i komplikovanije i te njihove performanse, uzak snop i komplikovanost su mi samo smetale.
Zato se od ove sezone vraćam na bc40.
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Јун 07, 2018, 08:45:31 »

Nisam kuci pa ne mogu provjeriti koji je kod mene model. Koliko se sjecam bio je namjenjen za vojne potrebe. Ima cak 3 prekidaca.jedan kao  I kod drugih otpozada. Zatim jedan sa strane na tome postojecem te jedan na kablu. 3 moda rada. Stimaju se okretanjem glave lampe. Ima jos nekih specifikacija kao I zastita od pregaranja itd. Cim vidis kako je to upakovano sve sa rezervnim dijelovima vidi se da je to na visem nivou.
Sačuvana
BLA BLA
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #37 poslato: Јун 13, 2018, 01:11:16 »

Nitecore MT40GT je lampa koja fokusira snop u tacku, sve lampe osim Olight Javelot su smejurija sto se tice dometa i grupisanja snopa u krug.
Sačuvana
Darkon
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #38 poslato: Јун 13, 2018, 09:36:53 »

Bc40 je dobra lampa, praktična i funkcionalna, sa solidnom jačinom svetla. Naravno, sad ima dosta jačih lampi od nje, ali opet sve zavisi od namene. Da li je to isključivo za lov svinja, predatora, ili za neke druge svakodnevne potrebe.
Pomenuti MT40GT je odlična lampa, nešto jača od BC, isto praktična, i ne velikih gabarita, po mom mišljenju bolji izbor od BC.
Drugi pomenuti Olight Javelot je skroz druga priča u odnosu na BC i MT, i dosta ozbiljnija lampa što se jačine tiče, a isto jako kvalitetna. Model M3XS je trenutno nešto najjače što se može naći kod nas na tržištu, i to je zaista ozbiljna lampa.
Međutim ja sam skoro pored Olighta nabavio i lampu marke Maxtoch, kod nas je nema u prodaji, a ona je otprilike u osnosu na olight, kakav je olight u odnosu na nitecore mt40gt.
Trenutno nema ništa jače od nje, a da je tih gabarita, i ko juri nešto jako, i ima potrebe za tim, ova lampa trenutno nema konkurenciju. Isto spada u onu kategoriju kvalitetnijih, i nešto skupljih lampi.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: